Imperia Online България  
Май 17, 2024, 09:05:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504527 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1440 -: Април 09, 2014, 12:43:40 »

Митак, няма какво да спориш с тоя професионалист. Аз се отказах, не виждам смисъл.
Активен
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1441 -: Април 09, 2014, 12:47:06 »

Митак, няма какво да спориш с тоя професионалист. Аз се отказах, не виждам смисъл.
Благодаря за това, че ме наричаш професионалист, щом не е в кавички е добре.  Grin Grin Grin Аз обаче не мога да кажа същото за теб.  Cool [:-}
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1442 -: Април 09, 2014, 12:48:02 »

Митак, няма какво да спориш с тоя професионалист. Аз се отказах, не виждам смисъл.
може и да си прав, не искам да споря само казах каквото знам от бедния си опит в ИО
Активен

Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1443 -: Април 09, 2014, 12:57:00 »

Благодаря за това, че ме наричаш професионалист, щом не е в кавички е добре.  Grin Grin Grin Аз обаче не мога да кажа същото за теб.  Cool [:-}
не че искам да те обиждам ама не си на нивото на меси, с него може да се мериш само в началото че ти обичаш да играеш на по ниските нива че там е по лесно да се пази армия и да не те вкарат в голям минус но се пробвай някой път като меси да разхождаш 4-5 милиона армия по полето та тогава да те видя какъв сейф ще направиш и как ще опазиш армията че те 500-700к армия лесно се пазят ама на горе си е скъпичко
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1444 -: Април 09, 2014, 13:00:56 »

А защо спорите от кога и как се хваща сейф Smiley ... ами хваща се ...още от ерата на бетата на играта ...ама тогава нито един от вас не е бил в играта  *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1445 -: Април 09, 2014, 13:03:56 »

А защо спорите от кога и как се хваща сейф Smiley ... ами хваща се ...още от ерата на бетата на играта ...ама тогава нито един от вас не е бил в играта  *beer* *beer* *beer*
Е не си прав  :Smiley i1978 е открил топлата вода, какво знаеш ти  *hihi*
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1446 -: Април 09, 2014, 13:04:23 »

А защо спорите от кога и как се хваща сейф Smiley ... ами хваща се ...още от ерата на бетата на играта ...ама тогава нито един от вас не е бил в играта  *beer* *beer* *beer*
тука си много прав, просто се опитах да обясня на човека че няма нищо сложно и че това не означава откритие на топлата вода стига да вникнеш в играта не е нужно някой да ти казва как се прави или някъкви си там програми
Активен

i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1447 -: Април 09, 2014, 13:06:01 »

не че искам да те обиждам ама не си на нивото на меси, с него може да се мериш само в началото че ти обичаш да играеш на по ниските нива че там е по лесно да се пази армия и да не те вкарат в голям минус но се пробвай някой път като меси да разхождаш 4-5 милиона армия по полето та тогава да те видя какъв сейф ще направиш и как ще опазиш армията че те 500-700к армия лесно се пазят ама на горе си е скъпичко
Аз ниско нето не съм  играл, играл съм  средно малко под високото нето ако мога така да се изразя. 1-2м армия, което не е ниско нето. Това, че съм имал в 95ти един експериментален акаунт  rusa  абсолютно не означава, че това съм аз като играч. Между другото с Руса съм се смял страшно много на разни баламурници. Особенно предпоследната ера с 8цата в центъра и на 70к нето. Една камара железа събрах. Последната ера играх с 1 провка, но не се оказа успешен експеримента честно казано.
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1448 -: Април 09, 2014, 13:07:16 »

Аз ниско нето не съм  играл, играл съм  средно малко под високото нето ако мога така да се изразя. 1-2м армия, което не е ниско нето. Това, че съм имал в 95ти един експериментален акаунт  rusa  абсолютно не означава, че това съм аз като играч. Между другото с Руса съм се смял страшно много на разни баламурници. Особенно предпоследната ера с 8цата в центъра и на 70к нето. Една камара железа събрах. Последната ера играх с 1 провка, но не се оказа успешен експеримента честно казано.
В БГ6 с колко милиона армия беше? *scratch*
Активен
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1449 -: Април 09, 2014, 13:19:10 »

В БГ6 с колко милиона армия беше? *scratch*
Приятел в БГ6 за първи път се сблъсках с тая игра, както разбрах и ти. Като играч се развих в 14ти свят в съюза на Кънчо, където спечелихме военните класации, а даже и не играхме цяла ера за тях. В БГ6 нямам никакъв спомен каква е била армията, по простата причинина че 3 месеца след като е тръгнал света незнаех, кое какво е в тая игра. После до 7ия месец горе долу се учех, така че няма как да е била качествена ера. Като пари, което също има значение помня че вкарах за 1 ера не повече от 25 кинта. Т.е играя без екстри. Няма как да компенсираш хем да не може да играеш, хем да не даваш пари хем и половината ера да си я пропилял.
Претенции не съм имал никога да съм най-добрия играч не само в тая игра, а и в която и да било друга игра. Ама като видя такива "шаранчета" по форума и имам време за губене, в някои дни за мен е удоволствие да си похортувам тука.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1450 -: Април 09, 2014, 13:41:58 »

Абе Меси  Grin той ти обяснява че играл с една провка и преди това бил 70к нето  Shocked ти го питаш колко милиона армия  Grin Grin ми с няколко  *hahaha* ще ме уморите от смях  Grin Grin айде очаквам злорадите да се включват ,че гледам и Мечо баннали  Undecided *hmm* здраве да е такъв е живота  *pardon* ще откажат сина от играта ,язък добър боец е   Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1451 -: Април 09, 2014, 13:45:15 »

Абе Меси  Grin той ти обяснява че играл с една провка и преди това бил 70к нето  Shocked ти го питаш колко милиона армия  Grin Grin ми с няколко  *hahaha* ще ме уморите от смях  Grin Grin айде очаквам злорадите да се включват ,че гледам и Мечо баннали  Undecided *hmm* здраве да е такъв е живота  *pardon* ще откажат сина от играта ,язък добър боец е   Grin
Ето виж, колко си прав така е. Една провка 70к нето. Относно Мецана да нямаш раздвоение на личността, някаква. Доколкото помня ти и Баба Меца бяхте едно и също нещо. Но вече съм стар и може и да не помня добре де. Къде има залози, кога ще те баннат теб. Че мисля, някой лев да изкарам. Ха на бас, че акаунта ти няма да завърши ерата.  Grin Grin Grin
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1452 -: Април 09, 2014, 13:45:53 »

А защо спорите от кога и как се хваща сейф Smiley ... ами хваща се ...още от ерата на бетата на играта ...ама тогава нито един от вас не е бил в играта  *beer* *beer* *beer*
Аз играя от доста време. Виж регистрацията ми във форума - тя е поне 5-6 месеца след като започнах да играя. Никой не говори за хващане на сейв към една и съща каса. Тука става въпрос за хващане на т.н. "подготвен" *hihi* сеив с неколкократно връщане на армията и все към различни точки. Тее хора ловят до 2 сек. такива сейвове и то не веднъж. Знаят също (но без да следят) най-малките подробности за всеки, когото си изберат в определен момент - кога, колко единици е наел, от кой вид точно, съответно моба и текущите тренировки. Знаят сградите и проучванията и кой- какво е пуснал. И това не е за всеки, а за всички. Набелязват си 50-60 акк и знаят всичко за тях. Знаят кой, кога ги напада и с колко по време на блок (1000 копия вече не вършат работа), могат да извършват действия по време на блок и още и още...Да не говорим за пазара и за агентите в други съюзи. Гении, братче.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
saison
Гост
« Отговор #1453 -: Април 09, 2014, 13:47:15 »

Играл съм да, а тия хващания от сейф преди това си ги е имало, давай да не спорим за глупости. Ако си такъв голям професионалист ела сега и да те видя колко можеш.  Wink
Хващаншята от сейф сш ги има още от бетата ...Само че тогава добрите играчи като крокодил, кханатила и т.н следяха противниците си и рефлешваха битките им на всяка секунда....а от няколко години си има програма която го прави и те известява и отчита точно време на биткита (те)тва е различното *pardon*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1454 -: Април 09, 2014, 13:51:11 »

Не познаваш човека Ванка.По-добре е да спреш,че много взе да се излагаш.Меси е един от най-добрите бойци и то на високо нето.А в този последен свят играта е доста по-различна.Всички ектри са безплатни.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!