Imperia Online България  
Май 12, 2024, 17:43:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За начисляването на точките  (Прочетена 2107 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
uglifan
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« -: Февруари 16, 2009, 16:08:16 »

Според мен точките трябва да се начисляват когато завършиш сграда,проучване или тренировка,
защото имаш точки за нещо което все още не можеш да ползваш, а ако някой предприеме атака срещу теб в същото време няма да го хване наказанието за морала и доблестта при разлика в точките. *scratch*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2009, 18:38:34 »

Според мен точките трябва да се начисляват когато завършиш сграда,проучване или тренировка,
защото имаш точки за нещо което все още не можеш да ползваш, а ако някой предприеме атака срещу теб в същото време няма да го хване наказанието за морала и доблестта при разлика в точките. *scratch*
то по тая логика трябва и да може да се отказва строежа на дадена сграда или проучване вече пуснато да се строи...
Активен

uglifan
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 16, 2009, 18:54:31 »

Ами и това не е лоша идея. Случвало ми се е да пусна проучване, но после да реша, че е трябвало друго.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 16, 2009, 19:06:52 »

Ами и това не е лоша идея. Случвало ми се е да пусна проучване, но после да реша, че е трябвало друго.
е да но готов ли си да загубиш половината пари? или кредити или каквото и да било? абе то предложения много ама няма кой да ги види и да помисли над тях... за реализиране да не говорим
Активен

uglifan
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 16, 2009, 19:25:47 »

Не е задължително да губиш половината от ресурса, но за това може да се отвори друга тема.
Поста ми е за точките, защото примерно пусна 6 крепост ми начислява над 1000т, а я чакам 2 дена. Не мога да вкарам войска в нея и ако ми пуснат атака, и заради точките които са ми начислени атакуващия идва с морал 100. А ако дойде с 96 това прави 1 рунд. За един рунд може да му се разбягя армията.
« Последна редакция: Февруари 19, 2009, 14:36:32 от uglifan » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 16, 2009, 19:27:29 »

Не е задължително да губиш половината от ресурса, но за това може да се отвори друга тема.
Поста ми е за точките, защото примерно пусна 6 крепост ми начислява над 500т, а я чакам 2 дена. Не мога да вкарам войска в нея и ако ми пуснат атака, и заради точките които са ми начислени атакуващия идва с морал 100. А ако дойде с 96 това прави 1 рунд. За един рунд може да му се разбягя армията.
прав си  Wink но това за ресурса е аналогия за армията като я разпускаш... от там ми дойде, ама то трябва някой да иска д апромени нещо за да даваме предложения... а не ние да си обсъждаме по-между си няма смисъл...
Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 16, 2009, 19:28:21 »

Ако не се лъжа в Глобалните Войни работата е точно такава.Или поне беше в началото.Или в Галактическата империя.Абе в една от другите игри ти даваше точки като стане готово сградата,проучването,войската и т.н.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2009, 19:30:19 »

Ако не се лъжа в Глобалните Войни работата е точно такава.Или поне беше в началото.Или в Галактическата империя.Абе в една от другите игри ти даваше точки като стане готово сградата,проучването,войската и т.н.
хахаха ма другите.. .разбираш ли в тов ае проблема... винаги се прави в другите... а ние си давам преложенията за ИО не за ДРУГИТЕ игри...... аз играя ИО не ДРУГИТЕ игри...  *wall* *wall* *wall* *wall* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
Активен

osama
Гост
« Отговор #8 -: Февруари 16, 2009, 19:34:15 »

То всъщност тези всичките игри ги прави един и същ екип долу горе.
Активен
zulos
Сержант
**

Karma: +5/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #9 -: Март 04, 2009, 00:33:44 »

то по тая логика трябва и да може да се отказва строежа на дадена сграда или проучване вече пуснато да се строи...

Много си прав.
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #10 -: Март 04, 2009, 13:03:12 »

хахаха ма другите.. .разбираш ли в тов ае проблема... винаги се прави в другите... а ние си давам преложенията за ИО не за ДРУГИТЕ игри...... аз играя ИО не ДРУГИТЕ игри...  *wall* *wall* *wall* *wall* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*

Прав си,но кучета ни яли.Предложения бол,но с тях ще си останем.
Активен
uglifan
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #11 -: Март 14, 2009, 15:44:23 »

Пуснах 7 крепост, начисли ми 5090 точки и ще чакам 1 седмица(въпреки че дадох и кредити за конструктивни). И какво ми се случи? Размаза ме един точно в обхвата без да понесе наказание в морала и доблестта.
Като чета постовете по-нагоре си мисля, че наистина никой от модераторите не чете раздела препоръки. До сега нито 1 свестен отговор на моето предложение. То мълчанието пак е отговор разбира се. Изводите са направени.
Сложете ключа.
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #12 -: Март 14, 2009, 15:51:29 »

Пуснах 7 крепост, начисли ми 5090 точки и ще чакам 1 седмица(въпреки че дадох и кредити за конструктивни). И какво ми се случи? Размаза ме един точно в обхвата без да понесе наказание в морала и доблестта.
Като чета постовете по-нагоре си мисля, че наистина никой от модераторите не чете раздела препоръки. До сега нито 1 свестен отговор на моето предложение. То мълчанието пак е отговор разбира се. Изводите са направени.
Сложете ключа.

ти си автор заключия щом искаш  ;D
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!