Imperia Online България  
Май 07, 2024, 06:12:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с влизането в играта.  (Прочетена 2534 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
i1978
Гост
« -: Ноември 15, 2011, 10:46:45 »

Какво ми се случи днеска сутринта. Отивам на работа и викам да проследя едни атаки. Влизам в играта няма ядове. Остават 8 минути преди удара и изведнъж играта ми зацикли. Затворих прозореца и отворих наново нищо не стана. Викам си айде ще рестартирам рестартирах пак не стана. Изведнъж обаче се отвори играта след известно време сякаш нищо не е било. До тук добре. Обаче ми бяха минали атаките вече. Съответно бях разбит в три атаки. Обадих се на системните, казаха че не е имало проблем с нета днеска. Странното, че е и двете ми колежки в стаята също нямаха нет. Та искам да попитам администраторите  на играта възможно ли е да се направи проверка дали е имало хакерска атака или нещо такова не съм вещ по тия неща та може и да не се изказвам точно, но ако има начин за проверка и ако се установи, че  опонента ми е искал по  нечестен начин да ме победи да бъде санкциониран. Благодаря предварително. Цялата ситуация е доста странна и определено се случи нещо извън правилата на играта. Иначе не бих писал тука.

Ника ми е i1978 в свят 14ти.
« Последна редакция: Ноември 15, 2011, 18:23:53 от i1978 » Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 15, 2011, 12:12:30 »

Наистина имаше проблем с влизането в играта в продължение на няколко минути...
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
i1978
Гост
« Отговор #2 -: Ноември 15, 2011, 12:18:13 »

от 9 и малко до 9,25 беше при мене. Но съюзниците казаха, че не са имали никакви проблеми. Тука, никой не спомена за проблеми със сърварите и затова реших, че е нещо друго. Дай боже да е така и да упреквам противника неправилно.
Активен
i1978
Гост
« Отговор #3 -: Ноември 15, 2011, 21:00:11 »

Преди малко същата ситуация. Най-странното, е че отново имах спречкване със същия играч. Някой ще каже ли нещо по въпроса или да си пускам мода. Няма начин да се бия срещу някой след като не мога да влезна в играта за да го направя.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 16, 2011, 04:01:00 »

При мен се получи същото, само че в късните часове. Свят 72. Изведнъж изчезна достъп до ИО за някакви минути, след това зареди съвсем нормално. Малко по-късно се повтори същата ситуация. При съюзниците ми нямаше такава.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
i1978
Гост
« Отговор #5 -: Ноември 16, 2011, 08:42:03 »

Имал ли си битка в тези моменти. Защото аз имах и двата пъти и то срещу един и същи противник. И достъпа ми изчезваше в последните минути.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 10:32:51 от i1978 » Активен
i1978
Гост
« Отговор #6 -: Ноември 16, 2011, 10:41:25 »

Напълно разбирам нежеланието на админите да попроверят, тези аномалии по простата причина, че при подаръците този съюз е фрашкан с подаръци за разлика от нашия. Но не е лошо да се позамислят въобще за бъдещето на играта. А то определено не е розово заради тяхното бездействие. Хора свършете си работата или закриите този отдел докладване на проблеми. И въобще не ми обяснявайте, че е от доставчика, че е станало срив и тем подобни глупости. Сутринта бях в работата доставчика на интернет е много добър. Въпреки това на моя и на двете колежки компютртите блокираха за нета точно в диапазона посочен по-горе. След известно време влезнах в играта със скоростта на светлината. Сякаш, е бил някой от вас и е рестартирал сърварите, което е леко граничещо с научната фантастика, защото пък моите съотборници не са имали точно в този момент проблем с влизането в играта. Втория път отново имаше атака  bladefax е играча и отново ме изхвърли и не можех да влезна отидох при съседите и при тях не стана. Доставчика у дома е различен от този в работата, но аз и съседите сме към един и същи доставчик. И след известно време, когато отново със скоростта на светлината ми се отвори "ВАШАТА" игра. вече беше късно, за каквото и да било. Искам да уточня, че точно това ацц може да няма нищо общо със случващото се би могъл и друг техен играч да е. Но в крайна сметка се докладва проблем, по който няма никаква реакция от екипа вече 24часа.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2011, 13:36:18 »

Не, нямаше атаки от мен или към мен в тези моменти.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2011, 17:56:50 »

Не е имало проблем по това време.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!