Imperia Online България  
Май 20, 2024, 12:05:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 407542 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #795 -: Май 06, 2012, 13:14:18 »


 Grin Grin Grin  оооо тука забелязвам хаплив коментар  *freak* Ваньо пак ли завиждаш бре  Grin на 1/3 от ерата в 13 свят съм с повече медали от тебе за цела ера (знам че тва ти е болното място)  Grin а и но.1 по военни ,по доблест ,по нето и по квото и да си помислиш и целия свят пишеше по 100 докладвания на ден на супорта и накрая станах но.1 и по изтриване  Grin Grin Grin Grin Grin ама то това е емоцията бе мъжко чедо ,да те обичат е лесно ,елементарни са хорицата да ги подлъжеш ,а да те видя можеш ли да те мразят всички  *freak* и пак да им тупаш кожухчетата  Grin не ми се играе в два свята иначе щех да си остана и тука в 95 да пропищите пак ,ама нали уж немаше да играете ,времето било облачно, работата не стигала ,ала бала портокала  Grin  и накрая като нас ни нема се заиграхте спокойно ,че даже и приказки от 1001 нощ чувам колко било готино като ги нема "измамниците"  и българите не се биели с българи ,па се оказа че се изпотрепаха българите  Grin лимони такива  Grin Grin Grin
Жоре, нали знаеш, че не е важно колко пъти ще паднеш, а колко можеш след това да се изправиш! И да ти кажа завиждам ви за свят 13 не заради медали военни и т.н. просто в 95 не останаха хора и като добавиш това че съм на края на картата, ще ти стане ясно, че нито имам шанс за военната нито за много медали нито за квото и да било. Та това за дето ви завиждам е че играете сред много повече играчи + това картата на вашия свят е мн по-малка, а тука при нас и каси няма за удряне, прави сметка колко са зле нещата! Иначе и тука си ме мразят, но не БГ-тата. Най-лесно е да бъдеш намразен! На теб ти харесва да си мразен и да играеш по начин по който те наказват или трият! На мен пък точно обратното... въпрос на гледна точка. Сега се бием със Хърватите с който миналата ера бяхем дружки... просто няма с кой и един по един модират или простират прането! И като приключим с тях кво ще правим идея си нямам  *scratch*
« Последна редакция: Май 06, 2012, 13:18:13 от R.o.Y. » Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #796 -: Май 06, 2012, 13:26:06 »

Ще се разделим на ma3x1 и ma3x2 да нагласим военната  Grin да изпитаме и ние тръпката от маменето *pardon*

А относно Манекена, само да питам има ли ера в която да не са го трили или да са му отнемали военните или поне да са го наказвали по-малко от 2-3 пъти
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #797 -: Май 06, 2012, 13:32:49 »


 Grin Grin Grin  оооо тука забелязвам хаплив коментар  *freak* Ваньо пак ли завиждаш бре  Grin на 1/3 от ерата в 13 свят съм с повече медали от тебе за цела ера (знам че тва ти е болното място)  Grin а и но.1 по военни ,по доблест ,по нето и по квото и да си помислиш и целия свят пишеше по 100 докладвания на ден на супорта и накрая станах но.1 и по изтриване  Grin Grin Grin Grin Grin ама то това е емоцията бе мъжко чедо ,да те обичат е лесно ,елементарни са хорицата да ги подлъжеш ,а да те видя можеш ли да те мразят всички  *freak* и пак да им тупаш кожухчетата  Grin не ми се играе в два свята иначе щех да си остана и тука в 95 да пропищите пак ,ама нали уж немаше да играете ,времето било облачно, работата не стигала ,ала бала портокала  Grin  и накрая като нас ни нема се заиграхте спокойно ,че даже и приказки от 1001 нощ чувам колко било готино като ги нема "измамниците"  и българите не се биели с българи ,па се оказа че се изпотрепаха българите  Grin лимони такива  Grin Grin Grin
И друго Жоре, Бил си номер 1 по военни, по медали, по квото и да е ама как? Това не е игра в която да се показва кой е по-голям мошенник и кой може да играе повече не честно! Тука става въпрос да го направиш това нещо по възможно най-честния начин, или ако правиш нещо то прави го като хората бре  Wink Не се научи ти и тва си е! Пич си, ама все ламтиш... малко по-със мярка да му се не види  ;D
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #798 -: Май 06, 2012, 13:36:50 »

Ще се разделим на ma3x1 и ma3x2 да нагласим военната  Grin да изпитаме и ние тръпката от маменето *pardon*

А относно Манекена, само да питам има ли ера в която да не са го трили или да са му отнемали военните или поне да са го наказвали по-малко от 2-3 пъти
E това се опитвам да му кажа, да изиграе една ера без подобни глупости, ама тц, явно не му е по силите  Smiley
Активен
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #799 -: Май 06, 2012, 13:56:16 »

Това е манекена бре, как не разбра  Smiley
Аз по манекенки и гимнастички си падам, тоя не го знам какъв е, ама много филмиран нещо *hmm*
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
Evo
Гост
« Отговор #800 -: Май 06, 2012, 15:17:51 »

Само да отбележа , че ерата си е много добра ....верно няма мошеници , това проблем ли ви е ?!?!
Активен
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #801 -: Май 08, 2012, 04:11:28 »

ЖОРЕ само дай сигнал и ние знаеме имаме ресурс за всичко и ..............
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #802 -: Май 09, 2012, 04:44:54 »

ЖОРЕ само дай сигнал и ние знаеме имаме ресурс за всичко и ..............
Еееее Саше къде си бре  *beer*  изгуби се нещо или не съм те засичал ,то аз и толкова влизам тука де  Grin казвай ако си готов за некоя цигания веднага я заформяме  *freak*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #803 -: Май 09, 2012, 04:46:50 »

Аз по манекенки и гимнастички си падам, тоя не го знам какъв е, ама много филмиран нещо *hmm*
Shocked Кой не си пада по манекенки и гимнастички бе  Grin ти откри топлата вода  *ok* кажи кой си в 95 да влезна да ти пратя големата ми армия да видиш един филм  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #804 -: Май 09, 2012, 04:47:20 »

Само да отбележа , че ерата си е много добра ....верно няма мошеници , това проблем ли ви е ?!?!
Абе,няма проблем бре.то под мошенници визирате само и единствено манекена.даже не знам защо използвате множествено число  Grin.останалите дето мамите от тука или са ви приятели ги нарчате явно по друг начин  Grin
« Последна редакция: Май 09, 2012, 04:49:47 от glory1976 » Активен
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #805 -: Май 09, 2012, 11:57:18 »

Shocked Кой не си пада по манекенки и гимнастички бе  Grin ти откри топлата вода  *ok* кажи кой си в 95 да влезна да ти пратя големата ми армия да видиш един филм  Grin
Прати, прати, същия съм си и там, не се крия, да подготвям ли постата? *cooking* *cooking*
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #806 -: Май 09, 2012, 12:58:40 »

 Grin Не знам Ванката какво се оплаква от 95 свят  *freak* гледай каква активност във форума бе  Grin за 13 свят нема никой братко ,няма теми няма писатели ,няма с кой да се заяждаш  *pardon*  а тука красота Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
uriaheep
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #807 -: Май 09, 2012, 19:07:21 »

шаркиии ти си печен, много печен. Веднага ли личи ! Друга ера нема да има, даже не се знае дали и тая ще я изкарам до някъде, ама да те светна за един факт. вермахта няма , и не имал спечелена война срещу нас..........обратното е акулченце

Ти сигУрен ли си в това дето си написал?  Cool
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #808 -: Май 09, 2012, 20:52:56 »

Само да отбележа , че ерата си е много добра ....верно няма мошеници , това проблем ли ви е ?!?!

Кой те излъга, че няма мошеници? Ако не си забелязал  вече няма забрана за нападение на асс-ти, които са си взаимодействали или може би проблема с писането за разрешение за атаки вече е решен, като е даден зелен светофар на всички за всичко.  *xxx* Ако се загледаш по-сериозно върху пазара ще ти стане лошо, айде един, два, три пъти да преточат, но някои хора се уляха тонове ресурси на безценица минават всеки ден между 12.00 и 14.00 часа и така като се поогледам напред-назад из картата има асс-ти, в които се появява ресурс на стойност в пъти повече от този, който асс ми с тази икономика вади за ден.  Писна ми! *crazy*  То бива бива, но това не се преглъща вече.  *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Evo
Гост
« Отговор #809 -: Май 09, 2012, 21:21:58 »

Никой не ме е излъгал ...аз игри с пазари не правя и не го следя изобщо , като ми треа нещо си го купувам , като не ми треа нещо го продавам . А между другото това с появяването на изненадващо количество ресурс в няколко ацц-та вече ми се случи да го видя .

Относно поста ми дето цитираш - предназначен е за един съюз от миналата ера , дето упорито продължават да пишат тук!!!
Активен
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!