Imperia Online България  
Май 03, 2024, 17:36:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Война на надмощие или малкото световно  (Прочетена 35732 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rumi
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #195 -: Септември 02, 2015, 14:35:37 »

Моята равносметка пък е 0 диманта закупени за турнира  *hihi*
А за замъка - след като имахте шпионка няма как да се разбере дали с шпионаж го взехте  или с внедрен шпионин  Tongue
Активен
zezii
Гост
« Отговор #196 -: Септември 02, 2015, 14:44:20 »

Моята равносметка пък е 0 диаманта закупени за турнира  *hihi*
А за замъка - след като имахте шпионка няма как да се разбере дали с шпионаж го взехте  или с внедрен шпионин  Tongue


Smiley OK
Реално няма значение Руми какво е станало.

Всеки си решава какво и колко може да си позволи да похарчи за забавление.
Радвам се че си прекарала добре без да влагаш средства.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #197 -: Септември 02, 2015, 14:48:36 »

Smiley OK
Реално няма значение Руми какво е станало.

Всеки си решава какво и колко може да си позволи да похарчи за забавление.
Радвам се че си прекарала добре без да влагаш средства.
Велик Храм 6 или 7 имахте?

Ха, браво, влязал си в топ10, ше разказваш после по колко са раздали  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Септември 02, 2015, 17:17:57 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #198 -: Септември 02, 2015, 15:03:12 »

Банда нека да сме малко по-добри към недоразуменията . Все пак този тип надпревара се прави за сефте и хората си нямат на идея какво ще се получи . Важното е че днес ще приключи и че всеки си е извадил извода сам за себе си . Ето примерно аз имах голям мерак да се пусна на световното , даже ида си платя , но осъзнах ,че няма как да стане .
1-во Защото там ще играят хора които не искат да си плащат и ще се пуснат да си убият времето , без да си дават сметка , че влезат ли във финалната част ще е нужно да се слуша .
2-ро Много разбирачи ще сме на едно място . Всеки ще има идея как и какво да се прави . Неминуемо това ще доведе до скандал . Ето пример не че нещо но аз със Стефан няма как да играя в един отбор .
3-то Типично по БГ ще си поставим цел която няма как да се постигне и това допълнително ще влоши обстановката . Някой които ще са по приближени до лидерът , ще му семазнят и ще създават интриги .
4-то Този турнир показа , че БГ тата ( с малки изключения ) не ставаме за тази игра . Някак си не ни бива . Нямаме топки за да направим нещо смислено , но най-вече така и не разбрахме че това е игра и се прави с цел да се забавляваме , а не да избиваме комплекси .

Така че " Преди да погледнеш треската в окото на човека отсреща виж гредата в своето "



Цитат
Този турнир показа , че БГ тата ( с малки изключения ) не ставаме за тази игра . Някак си не ни бива . Нямаме топки за да направим нещо смислено , но най-вече така и не разбрахме че това е игра и се прави с цел да се забавляваме , а не да избиваме комплекси .

Има си БГ-та и БГ-та. Има си играчи има си и такива грозобоняци, дето се мислят за играчи. Вобще, катъри и птеродактили с вирнати окапляци дал господ. В цитираната от мен част синаписал откровенна глупост. България е единствения за сега тим, печелил два поредни пъти световното първенство. България е най-титолувания тим за сега и трябват минимум още два мондиала за да го надмине някой друг отбор.
Губим щото ни е кеф да го правим, щото сме аристократи с царска кръв и защото ако само плющим петролните шамандури, амазонските шебеци и кривовратите щрауси от хърватска, нема да има световно, а тая фирма требе леб да еде. Grin
« Последна редакция: Септември 02, 2015, 15:06:35 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #199 -: Септември 02, 2015, 15:32:31 »

Не мисля да давам каквато и да е информация която съм разбрал за хората с които съм играл . Да си призная честно предпочитам да играя с тях отколкото с 90% от БГ "играчите " които съм срещал . Ако случайно дойда на световното ( нещо което силно се съмнявам , но все пак обмислям ) ще претегля хората с които ще се падна . Ако някой паднат от нивото на ЕГОТО си до НИВОТО на СПОСОБНОСТИТЕ и ИНТЕЛЕКТА си , то определено ще се пребият . .

Иначе като цяло . Аз си останах доволен , все пак ми беше 1-ва международна надпревара от този тип .

Имам много забележки към админите , но те не са ниво форум .

Както казах  Чест и Слава
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #200 -: Септември 02, 2015, 15:34:43 »

Има си БГ-та и БГ-та. Има си играчи има си и такива грозобоняци, дето се мислят за играчи. Вобще, катъри и птеродактили с вирнати окапляци дал господ. В цитираната от мен част синаписал откровенна глупост. България е единствения за сега тим, печелил два поредни пъти световното първенство. България е най-титолувания тим за сега и трябват минимум още два мондиала за да го надмине някой друг отбор.
Губим щото ни е кеф да го правим, щото сме аристократи с царска кръв и защото ако само плющим петролните шамандури, амазонските шебеци и кривовратите щрауси от хърватска, нема да има световно, а тая фирма требе леб да еде. Grin

Съгласен съм с теб напълно . Само като знам някой неща за които ще си премълча ..... просто жалко , че наистина добрите БГ играчи не им се играе И.О. световно
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #201 -: Септември 02, 2015, 15:49:34 »

.... Ако някой паднат от нивото на ЕГОТО си до НИВОТО на СПОСОБНОСТИТЕ и ИНТЕЛЕКТА си , то определено ще се пребият ... .


Да ти кажа къде продават здрави каски и протектори?

Аз ако съм ти лидер и ми пуснеш такива атаки не просто ше те разжалвам, ами няма и дума да ти обеля. Съдбата обича смелите, не безумците. 7 атаки в 38 секунди, как някой да те вземе насериозно после?  *crazy* *crazy*


Съгласен съм с теб напълно . Само като знам някой неща за които ще си премълча ..... просто жалко , че наистина добрите БГ играчи не им се играе И.О. световно

Чудно защо ли? Перспективата да ги засенчиш с успеха в този турнир, всичко дет малко разбира от от ИО тръпне и се свира гузно в ъгъла.

Искаш ли да ти кажа кои бяха едни от най-добрите играчи на световните 2011,2012 и 2013 - не само хората, които бяха с възможности, а хората, които свършиха всичката черна работа в борбата за взимане и опазване на замъци.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #202 -: Септември 02, 2015, 15:59:13 »



Да ти кажа къде продават здрави каски и протектори?

Аз ако съм ти лидер и ми пуснеш такива атаки не просто ше те разжалвам, ами няма и дума да ти обеля. Съдбата обича смелите, не безумците. 7 атаки в 38 секунди, как някой да те вземе насериозно после?  *crazy* *crazy*


Чудно защо ли? Перспективата да ги засенчиш с успеха в този турнир, всичко дет малко разбира от от ИО тръпне и се свира гузно в ъгъла.

Искаш ли да ти кажа кои бяха едни от най-добрите играчи на световните 2011,2012 и 2013 - не само хората, които бяха с възможности, а хората, които свършиха всичката черна работа в борбата за взимане и опазване на замъци.

Аз пак да попитам , а ти си ? Какво направи за отбора си и какво постигна ти тук ? Хайде кажи де ? И след като си играч защо искаше от мен информация ? Нали си много голям ? Ей това не го разбрах само . Хем ме плюеш тук , хем в играта ме питаш за инфо ? Няма как да ти го дам да си го знаеш . Другият път пак ме блокирай Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #203 -: Септември 02, 2015, 16:43:06 »

Ама че хора непрестанахте се ядете...С Стеф съм играл и съм останал с добри впечатления Юри,а докато играех срещу теб когато бях(и съм) новобранка несрещнах никакъв отпор,макар че срещна един мой съюзник тогава...Стига се "яжте" все пак това е игра.Кой,кво,къде как го е направил го е направил...и аз спрях на 150к нето да играя в тея войни и само дарявах.Така,че успял си да направиш нещо браво...а за да докажеш,че не е епизодичен проблясък го затвърди още един път в подобна надпревара Smiley И Стеф предай на Амазонките много  *rose*  *hihi* Tongue Tongue
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #204 -: Септември 02, 2015, 17:03:09 »

Аз пак да попитам , а ти си ? Какво направи за отбора си и какво постигна ти тук ? Хайде кажи де ? И след като си играч защо искаше от мен информация ? Нали си много голям ? Ей това не го разбрах само . Хем ме плюеш тук , хем в играта ме питаш за инфо ? Няма как да ти го дам да си го знаеш . Другият път пак ме блокирай Wink .
Кой е комуникирал с теб, бре? Теб те блокнах още след първото съобщение, питах Весо, от де да те знам че си ти?

Не съм седнал да се хваля с неграмотността си в играта и да пиша през чужди акаунти по стените на хората. Нали си Уриел? Що пишеш през чужд акаунт? Диамантите в твоя акаунт не били твой, Клуте ти развил акаунта, бъцкал си през друг акаунт в друг съюз за замък и си седнал да ми се обясняваш колко много си направил на турнира... ай сиктир. Отбор в този турнир няма  - има съюз, за да стане съюза отбор требе да изяде 9 коли със сол.

http://prntscr.com/8brcv5

Тук виждах ли се? АКо не - то нищо не си постигнал и ти, по-лошото е,че дори елементарни изводи за съюзна стратегия не можеш да си извадиш от турнира

Как си с посрани гащи - дръж си ги, само не ни ги развявай пред носовете.

Ама че хора непрестанахте се ядете...С Стеф съм играл и съм останал с добри впечатления Юри,а докато играех срещу теб когато бях(и съм) новобранка несрещнах никакъв отпор,макар че срещна един мой съюзник тогава...Стига се "яжте" все пак това е игра.Кой,кво,къде как го е направил го е направил...и аз спрях на 150к нето да играя в тея войни и само дарявах.Така,че успял си да направиш нещо браво...а за да докажеш,че не е епизодичен проблясък го затвърди още един път в подобна надпревара Smiley И Стеф предай на Амазонките много  *rose*  *hihi* Tongue Tongue
Ще предам, *hihi*

Не мога да стоя и да го гледам как обижда играчите, докарали 2 световни титли и при споменаването на имената им всичкото чужденец изтръпва, само щото Великият конник на Апокалипсиса не може д ачете.
« Последна редакция: Септември 02, 2015, 17:16:28 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #205 -: Септември 02, 2015, 17:26:45 »

Цитат
просто жалко , че наистина добрите БГ играчи не им се играе И.О. световно

На повечето добри играчи им се играе светоно но не го правят заради разни недомислици в турнира, необявени промени при започнал вече турнир и куп други такива фактори. Нещо повече, готови са и да плащат.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #206 -: Септември 02, 2015, 17:37:50 »

Само ще кажа в заключение и спирам да споря с теб .
Я ми покажи ти какви атаки пусна за да вземеш замък на турнира ? И в колко секунди ги събра ?
След като критикуваш моята игра , нека да покажем ти как атакуваше и как взимаше замъци на турнира ?

Та надявам се с поведението което демонстираш ,  сам да разбираш , че докато има играчи като теб , няма как да направи нещо БГ отбор на световно . Просто не спря да плюеш без да си показал нищо в замяна . Това е турнир в който си личат освен финансови възможности - познания на език , комуникативност , адаптивност . Дали може да накараш непознати хора да ти вярват и дали можеш да носиш отговорност . Тук не става за 38 секунди на атаки , защото това може да е и техническа пречка ( ама какво да ти говоря , че съм ги пуснал от таблет и че ми крашна и ОПЕРАТА ) . Тук става възможност дали ти стиска . Е на мен ми стиска .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #207 -: Септември 02, 2015, 17:39:39 »

На повечето добри играчи им се играе светоно но не го правят заради разни недомислици в турнира, необявени промени при започнал вече турнир и куп други такива фактори. Нещо повече, готови са и да плащат.

Ами аз познавам доста хора които биха си платили ( в това число и аз бих платил за световно ) , но няма как да играя с човек като Стефчо . Просто това е истината .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #208 -: Септември 02, 2015, 17:54:03 »

Стефо е добър играч и "гори" в играта. Това че имате различия в мнението по дадени въпроси не умаловажава уменията му. Той е доказан играч.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #209 -: Септември 02, 2015, 17:56:28 »

Само ще кажа в заключение и спирам да споря с теб .
Я ми покажи ти какви атаки пусна за да вземеш замък на турнира ? И в колко секунди ги събра ?
След като критикуваш моята игра , нека да покажем ти как атакуваше и как взимаше замъци на турнира ?

Та надявам се с поведението което демонстираш ,  сам да разбираш , че докато има играчи като теб , няма как да направи нещо БГ отбор на световно . Просто не спря да плюеш без да си показал нищо в замяна . Това е турнир в който си личат освен финансови възможности - познания на език , комуникативност , адаптивност . Дали може да накараш непознати хора да ти вярват и дали можеш да носиш отговорност . Тук не става за 38 секунди на атаки , защото това може да е и техническа пречка ( ама какво да ти говоря , че съм ги пуснал от таблет и че ми крашна и ОПЕРАТА ) . Тук става възможност дали ти стиска . Е на мен ми стиска .
Grin Grin Grin

http://prntscr.com/8brv1i

Кат се фалиш: Те това съм пуснал  - набил съм те  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Кукувичке, натъртих го няколко пъти - в този турнир съм търсил нещо друго, не да убеждавам някого да ми вярва.

Никой нормален човек не може да се раздаде  в съюз със случайно разпределение на играчи.

Разликата между теб и мен е, че като съм в отбор- мисля за отбора,а не за военни точиции. Мога да вдигам скандали, мога и да бъда душата на отбора, мога и да следвам като кученце, НО хората, с  които играя, трябва да са заслужили времето и парите ми. Капиш???

« Последна редакция: Септември 02, 2015, 18:43:54 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!