Imperia Online България  
Май 02, 2024, 06:36:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: какво става с тая игра  (Прочетена 851 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kykyrigo
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« -: Април 01, 2014, 20:37:56 »

може ли да попитам как и защо ми дава загуба в тая битка ? http://prntscr.com/3646uk и само не ми казвайте че е заради морала
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #1 -: Април 01, 2014, 20:50:25 »

Минал си му през полевата армия, но не си успял да гътнеш крепостта, предполагам е от 7-ца нагоре...и да, заради морала и малкото тарани.
« Последна редакция: Април 01, 2014, 21:52:25 от gogata2013 » Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #2 -: Април 01, 2014, 20:54:18 »

Покажи снимка на крепостната обсада то че морала е паднал на 27 се вижда
Активен
kykyrigo
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #3 -: Април 01, 2014, 20:56:31 »

http://prntscr.com/364eix седмица му е крепоста но не мога да разбера защо ми е паднал толкова много морала и след като губя как взех два пъти повече военни точки от него?
Активен
kykyrigo
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #4 -: Април 01, 2014, 20:57:59 »

gogata2013 тараните са ми малко верно е но имам 600 обсадни общо но като гледам съм загубил още преди да им дойде времето
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #5 -: Април 01, 2014, 21:08:46 »

Ами и сам виждаш останали са му 10.6М жизнени точки на стената едва си свалил половината дори и не си близо до победа.Колкото и да не ти се иска да го чуеш,малко са ти обсадните и ти пада морала за това губиш приятел.А най-вероятно противника ти има и високи нива на атака стрелец и брони лични + съюзни.Успех по нататък в играта забавлявай се
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #6 -: Април 01, 2014, 21:23:44 »

gogata2013 тараните са ми малко верно е но имам 600 обсадни общо но като гледам съм загубил още преди да им дойде времето
Има ограничение за всяко ниво крепост каква бройка катапулти, трибушети или балисти могат да бият едновременно. За крепост 7 са 250 броя.
Активен
KingRatt
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #7 -: Април 01, 2014, 22:35:57 »

Мечоносците и копиеносците са единствените единици освен обсадните машини, нанасящи щети по стената. Броят войници, който може да атакува крепостта едновременно е равен на 3 пъти гарнизона на крепостта (базовия, не се взима предвид военната архитектура), като винаги първо се избират мечоносците и после копиеносците, съответно винаги от най-тежката към най-леката единица. Останалите войници от първа линия чакат в резерв да запълват местата на загиналите от атакуващата група.

Тараните са ограничени от същото правило, но се смятат отделно, т.е. не заемат местата на пехотата, имат своя паралелна квота, като броят тарани, обстрелващ крепостната стена е равен на броя пехота разделена на броя хора, които таранът изисква при строителството си.
---------------------
Освен далекобойните машини и тарани се искат за обградена 7-ца в твоя случай! Както беше и при мен! Почти същата история!!! *stop*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!