Imperia Online България  
Май 16, 2024, 20:39:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АКО МОЖЕ ДА МИ ОТГОВОРИТЕ  (Прочетена 3569 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tarantul4o
Редник
*

Karma: +3/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« -: Юни 10, 2008, 18:40:39 »

С какво точно наруших правилата че съм наказан,едно тъпо ''За нарушаване на правилата на играта''  не ми стига господа Управляващи *rose*
Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #1 -: Юни 10, 2008, 19:07:07 »

Ами мога да ти отговоря. Първата причина е, че си от ТАНГРА. Нали знаеш, че дори и да кихнем, нарушаваме правилата. Втората причина е че от теб се оплакват ТЯХНО ВЕЛИЧЕСТВО ЧУЖДЕНЦИТЕ!  Да сте видели наказан чужденец? Аз лично не съм...Вчера грубо и безпардонно на нашия играч бяха отправяни обида след обида, включително беше наречен идиот...Бяха направени обидни квалификации за българската армия, за българите като народ...Расизъм, откъдето и да го погледнете. Сигнализирахме. Отговор нямаше.
Миналата ера Нидин беше изтрит заради квалификацията - маймуни.
А ние "идиотите" и "некадърните като всички български войници" какво да кажем?
Да викаме ура, или да удряме чела в земята...
 Отново виждаме толерантност към еврото и долара и пренебрежение към българския лев. А ТАНГРА я бият само наказана. Това е положението.
Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #2 -: Юни 10, 2008, 19:13:54 »

Освен това в играта има бъг. След като има, не може да се наказва играч заради несвършена работа от създателите й. Посочете ми колко души баха баннати за бъга с кредитите? Всички се възполвмахме от тях. Който знаеше де...Колко души баха наказани за незаконно взимане на 10-часовия доход? Това също беше бъг...
Не ни наказвайте заради несъвършенствата на играта.
Оправете си я. 
Активен
kindkiller
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #3 -: Юни 10, 2008, 19:15:01 »

да, би било интересно да разберем каква е същинската причина за наказанието  *hmm* то по тая логика може да започнем да се наказваме и защото влизаме въобще в играта  wassup
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Юни 10, 2008, 19:16:54 »

да, би било интересно да разберем каква е същинската причина за наказанието  *hmm*
;D  и аз се питам ..... същото  *gamer* цифра напиши си ника в свят 3  *gamer* да знаят шефовете bgflag
« Последна редакция: Юни 10, 2008, 19:22:46 от vidomina » Активен

Age of Extinction
kindkiller
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #5 -: Юни 10, 2008, 19:18:02 »

;D  и аз се питам ..... същото  *gamer*
ами само да не си останем с питането  *freak*
хайде да видим колко време ще отнеме да се даде един елементарен отговор  ;D
« Последна редакция: Юни 10, 2008, 19:25:28 от kindkiller » Активен
tarantul4o
Редник
*

Karma: +3/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #6 -: Юни 10, 2008, 19:26:08 »

;D  и аз се питам ..... същото  *gamer* цифра напиши си ника в свят 3  *gamer* да знаят шефовете bgflag
те щото са наказали днес хиляди,че незнаят кой съм,пък и когото питам ме познава идеално,и все пак,не съм излъгал или нарушил нищо че да се крия-123321,приятно ми е Wink
Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #7 -: Юни 10, 2008, 19:27:56 »

И преди апелирах и сега пак. Когато бъде наказан някой, нека да не може да бъде атакуван. Играта е военна, а на военен език това се нарича мародерство. Надявам се, че не се толерира тук. На теория. Но на практика така се получава. Човекът се хвърля на глутница вълци и те го разкъсват. Втори път моля - измислете други наказания. Този вид поощрават доста долни и низки човешки страсти, а това от психологическа гледна точка не бива да се допуска.
Страшно мародерството и некрофилията, както в  релала, така и във вилтуала. А тук се поощрява точно това. Представете си за миг поне как действа на децата, които играят...
Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #8 -: Юни 10, 2008, 19:29:48 »

123321 достатъчно е да кажеш ТАНГРА и всички ще разберат кой е наказан Grin Grin Grin
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #9 -: Юни 10, 2008, 19:36:47 »

Самодива , не се изказвай неподготвена  за пореден път...Има колкото искаш наказани чужденци..Обидните съобщения се докладват по съответния ред и носят съответната санкция - ЕДНАКВА ЗА ВСИЧКИ..Знаете процедурата - Глобален модератор ще Ви отговори на въпроса за наказанието..И не ми се правете пак на мъченици тук..Вече би трябвало да знаете какво се наказва и какво не...Или и сега не знаете причините за наказания...И не ми обяснявай за Тангра и кога я биели...Тая Тангра на която ти си лидер не съществува като действащ съюз...В момента е с 4 човека / или поне акаунти / , 2 ма от които в мод..Така че за умрелите или добро или нищо поради което не коментирам.. Или екипа на ИО ти е виновен ,че ти избягаха хората..Ще ти кажа и за подозрение ,което имам...Наказанието е заради наглеждане и атаки , и понеже имам що годе добро мнение за 123321 , най вероятно пак ти Самодива, си причината да има наказания...Интересно ми е колко акаунта в 3 ти съвпадат с твоето IP..То не бяха дъщери , приятели , приятели на приятелите , техните сестри ,братовчеди и сватове..Дано греша и публично пак тук ще ти се извиня ако е така, но като ти гледам бързата реакция , надали..Чак се чудя как пак не сте ме замесили и мен и това ,че съм модератор...Нямаше и отношение да взема ,но твоето преминава всякакви граници вече...Как един път не видях и грам съжаление за това ,което си направила, и че заради теб именно и други хора бяха наказани..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #10 -: Юни 10, 2008, 19:38:19 »

И преди апелирах и сега пак. Когато бъде наказан някой, нека да не може да бъде атакуван. Играта е военна, а на военен език това се нарича мародерство. Надявам се, че не се толерира тук. На теория. Но на практика така се получава. Човекът се хвърля на глутница вълци и те го разкъсват. Втори път моля - измислете други наказания. Този вид поощрават доста долни и низки човешки страсти, а това от психологическа гледна точка не бива да се допуска.
Страшно мародерството и некрофилията, както в  релала, така и във вилтуала. А тук се поощрява точно това. Представете си за миг поне как действа на децата, които играят...
Ахааа...Я виж ти какво удобно предложение - типично в твой стил...Значи да мамите , да се наглеждате ,да точите , а като Ви накажат да не може да Ви нападат...Браво  *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
tarantul4o
Редник
*

Karma: +3/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #11 -: Юни 10, 2008, 19:47:51 »

Ахааа...Я виж ти какво удобно предложение - типично в твой стил...Значи да мамите , да се наглеждате ,да точите , а като Ви накажат да не може да Ви нападат...Браво  *bravo* *bravo* *bravo*
както каза,чакаме Глобален Модератор ДА МИ ОТГОВОРИ защо съм наказан,предположения не ми се слушат но едно ще знаеш,не съм точил откакто играя империята,да наглеждал съм и са ме но кой ли не го прави,не ми казвай сега че  ти не си Wink,а за маменето трябват доказателства или вече СЪМ  ВИНОВЕН  до доказване на НЕВИНОСТТА *bravo*
Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #12 -: Юни 10, 2008, 19:48:03 »

Ахиле, първо моето ай пи няма нищо общо. Второ не ми говори за наглеждане - сещаш се защо, нали? Хайде да не веем кирливи ризи, че пазя много писма и не е приятно да се развява чужда кореспондинция - цитирам теб. Трето съюзът не се е разпаднал, успокой се. Всички сме тук и сме ЗАЕДНО. Друг е въпросът каква форма сме избрали временно. Съюзните дела не те интересуват. ТАНГРА е тук и ще бъде. Пък ако искам и дядо си ще накарам да си направи акаунт. Нали няма да наруша правилата? Бог да го прости човекът, ма то тук така и така има акаунти всякакви. Що не и от отвъдното.
Настоявам обаче да ми се отговори на въпроса и то съвсем сериозно!
Какво е нарушил 123321?
И на останалите въпроси също.
Да ги повтарям ли?
Активен
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #13 -: Юни 10, 2008, 19:55:16 »

Ahile...ne ti e rabota da dava6 otcenki na tova dali TANGRA se e razpadnala ili ne...dali igra4ite sa izostavili samodiva ili ne...i dali izob6to syiuza e jiv ili ne!!!!Po-jiv e ot kogatyo i da bilo!!!!no tova izob6to ne vliza v zadyjeniqta ti na moderator i e porednata demonstraciq na speciqlno otno6enie na mopderatorite kym opredeleni syiuzi i lipsa na bezpristrastnost!!!!!!!!Igrai si v syiu4eto kamikadze...prodyljavai da tolerira6 edni za smetka na drugi...i ne se u4udvai nakraq ako v svqt 3 ostanete samo 5-6- 4oveka ot TUPA_LUPA!!!Ako si v systoqnie otgovori na zapitvaneto...ako ne si nedei!!!!!!Taka ili ina4e minahte vsi4i granici i pravila!!!!!!!!!!!!!!!!..............
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #14 -: Юни 10, 2008, 20:22:24 »

Ahile...ne ti e rabota da dava6 otcenki na tova dali TANGRA se e razpadnala ili ne...dali igra4ite sa izostavili samodiva ili ne...i dali izob6to syiuza e jiv ili ne!!!!Po-jiv e ot kogatyo i da bilo!!!!no tova izob6to ne vliza v zadyjeniqta ti na moderator i e porednata demonstraciq na speciqlno otno6enie na mopderatorite kym opredeleni syiuzi i lipsa na bezpristrastnost!!!!!!!!Igrai si v syiu4eto kamikadze...prodyljavai da tolerira6 edni za smetka na drugi...i ne se u4udvai nakraq ako v svqt 3 ostanete samo 5-6- 4oveka ot TUPA_LUPA!!!Ako si v systoqnie otgovori na zapitvaneto...ako ne si nedei!!!!!!Taka ili ina4e minahte vsi4i granici i pravila!!!!!!!!!!!!!!!!..............
Съюза си е проблем на Самодива и не ме касае..Споменах го, защото някои хора удобно решиха да си измият ръцете с него използвайки фразата  - защото сме от Тангра , затова ни наказват..И друго да ти кажа...Това ,че съм модератор по никакъв начин не ме лишава от възможноста да изразявам личната си позиция  на играч...Или нямам такова право , според теб? Както споменах в първия пост , Глобален модератор ще отговори на запитването за наказанието..Модераторите са такива във форума и имат права само там , не в играта..Като ме видиш да изтрия и ЕДИН  Ваш пост тогава ще ми говориш за отношение като модератор и толериране на който и да е било..Жалко ,че се появяваш само покрай поредната изънка на бившите си съотборници , иначе щеше да знаеш ,че съм най безкомпромисен към близките си приятели в играта..Тях най- често трия във форума..Останалото си е ЛИЧНОТО МИ МНЕНИЕ...Като действащ играч в свят 3,мисля имам право на такова...И мисля ,че едно от твоите изречения ще изрази най добре ЛИЧНОТО МИ МНЕНИЕ - тая ера  преминахте всички граници и правила...
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!