Imperia Online България  
Май 21, 2024, 17:14:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: vasali  (Прочетена 1198 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dupnica
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« -: Октомври 14, 2013, 22:46:21 »

zashto mi pokazva che imam 45000 svobodno naselenie.to e ot vasalite kadeto ne moga nishto da pravq,i shte se opravi li vaprosa sas zashtitata zashtoto imash vasal,atakuvat te i nqmash i ne mozesh da go zashtitish a samo da go atakuvash otnovo...... i taka do kraq na erata
Активен
dupnica
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2013, 22:51:23 »

a i ,kak moga da vdigna prihodite ottam,targovski patista ne namiram nikade za povishavane na nivo
Активен
Raptor
Сержант
**

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2013, 22:53:26 »

Да и аз мисля така и писах вече..дохода на злато е супер нисък.. Столица със близо 200 000 население докарва 12-13 000 на час..което е смешно ...
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 15, 2013, 11:20:38 »

Абе вие още ли не сте разбрали че така е заложено забравете както в предната версия да имаме по 2М лични армии.Тук като направиш 500к тежка армия дори с 12 профки се задъхваш за елитната няма да казвам.Ако изобщо стигнете до такава в този бавен свят по 2 и с тези цени и времена на проучванията.Дори и в Алфата която е по 4 скорост и два месеца напред в играта малко хора могат да си позволят паладини
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2013, 21:53:00 »

ами на мен супер тъпо ми беше предната версия хора с по 3,4,5 милиона армия - те дори не могат да я подкарат и си седи по провките
Активен

Ама иначе любезни бе..
captain
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 16, 2013, 03:01:53 »

ха-ха Дар Небесен....какви милиони армия споменаваш Smiley .....в Алфата има хора с 500к елитна армия, с която също си стоят във провката щото не могат да я подкарат Smiley

тука никой ли не забелязва колко е скъпа издръжката на войската.....примерно в акаунта ми във версия 5 (свят х4) - фаланги 1,6 / гвардейци 3,2 / елитни стрелци 3,2 / паладини 6,4 / требушети 240 ........ за сравнение във Алфата версия 6 (свят х4) - фаланги 2,4 / гвардейци 4,8 / елитни стрелци 4,8 / паладини 9,6 / требушети 360 ...... всеки може да си сметне колко по-скъпа е войската....

от друга страна, провките са намалени до 11 и издръжката на армия над 500к става доста трудна ..... давам пример, с 4 милиона население на максимални данъци дохода е 1 милион....ето снимка да не кажеш че си измислям http://clip2net.com/s/5XTvp6 ..... (да кажа само че този доход е във Алфата, свят х4) .....

ха сега сметни с този доход от близо 1М колко войска може да се издържа.....точно 100к паладини.....пиша го това на вниманието на бойците дето обичат да се бият с много армия....да внимават, да не стане от играчка плачка Smiley ...... макар че и от това положение се излиза лесно....цял ден грабежи му е майката, тъй че грабете на воля....докато не ви ограбят и вас Smiley
Активен
captain
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 16, 2013, 09:32:04 »

а има и по-лесен начин да се издържа голяма армия.....ставаш сутрин, цък на съндъчетата и имаш златце.....ама вие това си го знаете Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!