Imperia Online България  
Май 22, 2024, 02:33:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще спечели Ш. Лига  (Гласуването приключено: Март 27, 2012, 12:28:24 )
Benfica - 0 (0%)
Chelsea - 2 (9.5%)
Milan - 2 (9.5%)
Barcelona - 7 (33.3%)
Marseille - 0 (0%)
Bayern - 4 (19%)
APOEL - 2 (9.5%)
Real Madrid - 4 (19%)
Общ брой гласове: 21

Страници: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 243   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за сладки приказки на тема ФИ  (Прочетена 423341 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Moria
Хапче, горчиво като ИСТИНАТА
Редник
*

Karma: +29/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #2295 -: Април 15, 2013, 19:56:17 »

Много интересен кръг ми се вижда този път, почти няма сигурни мачове! Поздравления за подбора на срещи!

До тук от единадесет мача три твърди избушени и само два знака познати. Очаква ме сериозен минус в края на този кръг. Шъ ривъ!!
 Undecided

Нидей да плачкъш! *FRIEND* Това е само трети кръг. По-нататък мачовете ще са по-лесни, вервайте ми. Wink Grin

Между другото, дали няма някъде грешка в таблицата за изчисление, че ми се струва невероятно пак да имам медалче. Embarrassed
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #2296 -: Април 15, 2013, 20:04:38 »


Между другото, дали няма някъде грешка в таблицата за изчисление, че ми се струва невероятно пак да имам медалче. Embarrassed

Е старо правило е,че писар никога непада!:)
Разбирасе казвам го в рамките на шегата.
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
gogata2013
Гост
« Отговор #2297 -: Април 15, 2013, 20:14:28 »


Е старо правило е,че писар никога непада!:)
Разбирасе казвам го в рамките на шегата.
12/15 до сега от мен
« Последна редакция: Април 15, 2013, 23:33:28 от gogata2013 » Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2298 -: Април 15, 2013, 21:05:52 »

Аз имам  въпрос към  този  които  изчислява  таблицата  как  може с по 10 хванати мача 2 кръга   единия да има 49  а другия  48  в които има и  бонус  *scratch*
Активен

Авторското Право  Grin
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #2299 -: Април 15, 2013, 21:29:15 »

Еба ли му майката!!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
gogata2013
Гост
« Отговор #2300 -: Април 15, 2013, 21:36:40 »

Аз имам  въпрос към  този  които  изчислява  таблицата  как  може с по 10 хванати мача 2 кръга   единия да има 49  а другия  48  в които има и  бонус  *scratch*
Не ти ли се пишат по-големи минуси като си изгърмял на твърд?
Активен
Moria
Хапче, горчиво като ИСТИНАТА
Редник
*

Karma: +29/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #2301 -: Април 18, 2013, 00:53:16 »

@Skeletan
Сори за днес, просто не успях да свърша нито една работа, дето захванах. Явно тази седмица цялата ми е тройно критична и може би този път ще успея все пак да "пукна со зор".
Благодаря за помощта, колега, наистина. Smiley
Активен
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2302 -: Април 19, 2013, 18:59:58 »

Явно класиране за 3-ти кръг няма да има преди неделя вечер,

така че само да поздравим Гогата с Медала и ...

отново той е на върха във временното класиране!

конкретните точки и числа ... в неделя -

от Скелета!
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2303 -: Април 21, 2013, 23:33:26 »

2 кръга  печела   1-во място  от   доло   на горе   *freak*
13- загаубени  7 хванати
14 загубени  6 хванати
и тоз върви  така   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #2304 -: Април 22, 2013, 01:25:50 »

Тоя ще бия всички класации за минуси *freak*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #2305 -: Април 22, 2013, 09:47:37 »

Тоя ще бия всички класации за минуси *freak*
искаш ли да се състезаваме Tongue тоя кръг минуса е мой...почти не мога да хвана твърд мач
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #2306 -: Април 23, 2013, 22:34:29 »

Обявявам Байерн за отбора с най-добра физическа подготовка в света в момента!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2307 -: Април 23, 2013, 23:24:23 »

може вече да правиш палачинките  Grin Grin Grin
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #2308 -: Април 23, 2013, 23:49:57 »

Честито! Имаше съдийски грешки, но истината е една - немците бяха много, много по-добрия отбор. Не видях нищо по-различно от мача с Арсенал - тея просто летяха и се телепортираха по терена. Аз тогава си пожелах двата отбора да се срещнат, защото исках да видя най-добре разиграващия отбор срещу този с най-добрата преса. И какво стана - Байерн ги смаза с тичане.
Значи аз никак не обичам този отбор, но извън моите пристрастия няма как да пропусна натрапващия се момент за нещо фалшиво и нередно и ненормално. Не може да се тича толкова много толкова често! Ако имах възможност, бих сравнил колко средно на мач е тичал Хави Мартинес в Билбао и колко средно на мач тича в Мюнхен! И ако някой ми каже, че това е само от тренировки, някакси няма да му повярвам. Просто разликата във физическата подготовка на немците и всички други отбори е стряскаща и дори учудваща. Понякога и те обаче се отпускат и според мен единствения отбор, който може да ги спре, е Реал. Ако се срещнат на финала, нещата ще са на кантар. Ако се срещнат сега, немците печелят, но до финала има още доста време. Това е само в плюс за Реал. А и помним миналата година Челси, имаха си Дрогба напред, отбраняваха се цял мач, имаха много късмет, но в края бяха победители. Реал има доста по-добра защита от Барселона, а напред нямат само Роналдо, а много други. Така че Попче, още малко остана, почти сте шампиони, но идва големия финал, а там нищо, нищо не се знае, който и да е насреща. Така че аз викам да заформя едни палачинки за тогава, м?
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #2309 -: Април 24, 2013, 01:48:24 »

Честито! Имаше съдийски грешки, но истината е една - немците бяха много, много по-добрия отбор. Не видях нищо по-различно от мача с Арсенал - тея просто летяха и се телепортираха по терена. Аз тогава си пожелах двата отбора да се срещнат, защото исках да видя най-добре разиграващия отбор срещу този с най-добрата преса. И какво стана - Байерн ги смаза с тичане.
Значи аз никак не обичам този отбор, но извън моите пристрастия няма как да пропусна натрапващия се момент за нещо фалшиво и нередно и ненормално. Не може да се тича толкова много толкова често! Ако имах възможност, бих сравнил колко средно на мач е тичал Хави Мартинес в Билбао и колко средно на мач тича в Мюнхен! И ако някой ми каже, че това е само от тренировки, някакси няма да му повярвам. Просто разликата във физическата подготовка на немците и всички други отбори е стряскаща и дори учудваща. Понякога и те обаче се отпускат и според мен единствения отбор, който може да ги спре, е Реал. Ако се срещнат на финала, нещата ще са на кантар. Ако се срещнат сега, немците печелят, но до финала има още доста време. Това е само в плюс за Реал. А и помним миналата година Челси, имаха си Дрогба напред, отбраняваха се цял мач, имаха много късмет, но в края бяха победители. Реал има доста по-добра защита от Барселона, а напред нямат само Роналдо, а много други. Така че Попче, още малко остана, почти сте шампиони, но идва големия финал, а там нищо, нищо не се знае, който и да е насреща. Така че аз викам да заформя едни палачинки за тогава, м?

това са глупости, ако Роналдо някакси се контузи, Реал ще са както са Барса без Меси...докато в Байерн направо няма резерви...с какъвто и състав да започнат, все качествени футболисти, които смазват Wink според мен тоя път ще вземат требъла, пределно нахъсани са...друг е въпросът дали ако на финала отиде Реал няма да има побутване от съдиите за Десетата...
Активен
Страници: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 243   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!