Imperia Online България  
Май 30, 2024, 21:43:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 111   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преглед на печата  (Прочетена 344675 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #1110 -: Юли 21, 2011, 00:52:41 »

 *SMOKE*  http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3973391   Grin

Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #1111 -: Юли 21, 2011, 23:20:03 »

Избягал щраус. Предупреждение: птицата е опасна- рита и хапе!
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1112 -: Юли 21, 2011, 23:24:39 »

за редовни клиенти - девственица, както се казва в един стар виц  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1113 -: Юли 23, 2011, 08:44:27 »

23 юли 2011, събота
Страната на Вандалите

Вчера излязох рано, за да си купя цигари. Кафенето, което е едно от малкото места, където сутрин има цигари, беше отворено, но момичето беше заето с друго. Голямата тента над четирите външни масички, беше нарязана на парчета. Събралите се хора обсъждаха, че е станало към три часа през нощта. Пияни хлапета са вилнели, както често се случва.
Не видях полиция, което ми се стори странно. Полицейската кола нощем дежури основно на същата улица. Дори сутрин, често дежурните минават през кафето, за да завършат смяната. Този път не са видели нищо. Няма ги.

В неделя, минах рано през центъра. Нямаше хора, както винаги в този час. В последните години площадът, започва да придобива приятен вид, основно заради засадените преди години дървета.
Тази сутрин настроението ми се развали. Всички кошчета за отпадъци, бяха обърнати и съдържанието им разпиляно навсякъде. На десет метра от тях има камера за видеонаблюдение. На двеста е полицейското управление. Не мисля, че за извършителите ще има последици.

Отново никой няма да знае нищо, както редовно става, когато Главната улица осъмне с изкривени пътни знаци. Никой нищо не е видял, никой нищо не знае, когато прясно боядисана обществена сграда, осъмне изрисувана с графити, или с черни петна от бомбичките. Никой нищо не е видял и не знае, когато, някоя улица осъмне с пречупени до корена фиданки, засадени преди ден.
Никой не вижда, не чува и не разбира. Не виждат най-вече тези, на които плащаме, за да пазят общественото имущество от вандалите. Така са свикнали, защото е по-лесно и никой не им иска сметката.
Обикновените хора по улиците, виждат, чуват и разбират, но са загубили вяра, че нещо може да се промени. Защото от години знаят, че живеят в Страната на Вандалите.
Не става въпрос за тези битови вандали, чиито следи виждаме на всяка крачка. Те съществуват откакто свят светува. Хора, които се чувстват велики, когато унищожават направеното от други. Хора, които „работят“ по тъмно и при най-малко опасност, си плюят на петите или напълват гащите. Виждал съм такива и зная, че те не са опасни. Ако знаят, че ще понесат последиците от действията си, никога не биха се осмелили да ги направят.
Днес те се чувстват в безопасност. В Страната на Вандалите, никой не преследва и наказва вандалите. Защо ли да се занимава с тях и да им обръща внимание, когато дори правителствата, уж избрани от народа, се държат като вандали, към собствената си страна.
Разрушение, разрушение, разрушение до дупка. Всичко, което може да се повреди, унищожи и разграби, трябва да се направи още днес. Защото утре на власт ще дойде друг и ще го направи той. Той ще изпита извратеното удоволствие, да руши направеното преди него. Той ще се пъчи пред камерите и ще твърди, че летоброенето започва от него.
Всъщност вандали не е точната дума. Вандалите за няколко века от диво скандинавско племе, са се превърнали в сравнително цивилизован народ, след като са обиколили половината свят и са основали своя държава в Картаген. Направили са само една грешка- разграбили са Рим. Римляните, които били заграбили богатствата на цял свят, никога не им простили за това.
И едните и другите, обаче са грабили и разрушавали чужди територии и държави.
Значи, хората които ни управляваха в последните години, не са вандали. Чудесно! Но какви ли са тогава?
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #1114 -: Юли 23, 2011, 20:20:01 »

Двойният ужас на Осло
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1115 -: Юли 24, 2011, 19:06:53 »

С риск да прозвуча цинично , ще кажа ... много важно  Grin

 Аз не бях я и чувал тая  Grin


"Труд": В България не остана кой да работи
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
strast i seks
Гост
« Отговор #1116 -: Юли 25, 2011, 10:55:16 »

http://www.karierist.com/man/mwoman/na-krasivata-zhena-i-trqbvat-5-minuti-za-da-razbolee-mazhete   Shocked Shocked Shocked
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1117 -: Юли 26, 2011, 16:25:24 »

Аз съм хейтър!


... Ето ся, как да не ме трогне хейтърската мощ на изказването под новината за 95 убити в Норвегия. Чета и очите ми се пълнят със сълзи. Какви активни люде, каква помийна яма.

* – Пада им се на простите норвежци.

Е, не бе! То бива толко прости люде! Как па да не ги гръмнат, сиктир бе! Даже им е малко! Проста нация, ей, проста!

* – няма по- самонадеяни и по- нагли европейци от норвежците.
 
Самата истина! Винаги са ми се стрували самонадеяни! Кво е тва нежелание за ЕС? Бе толко ли сте велики, бее! Аре, зЕми тия бомби и калашници и марш на погребения.

* хак им е.имат пари и се мислят за трикраки. още бомби трябват.- Истински викинг. Избил е камара ром, лагерът е бил само с такива. Опитал е и продажните политици но не е успял. Истински викинг!

Така е! Всеки с кинти трябва да бъде застрелян, заколен и гръмнат! Едновременно! Да се лее плазма, далаци и очни ябълки по улиците. А ако е дете ще е направо супер. Верно, че ще трябва да е наследствено богато, ама кво ме интересува! Така или иначе е ясно, че произходът му е гнил и крайно съмнителен. За това – сеч!

* – Евала на пича! Smiley

Това ми е любим коментар. Има си усмивчица, въпреки хейта. Ирония.

* – Голям воин, борещ се за правата на своя народ..

Да! Всеки голям воин да тръгва да избие поне едно 50-60 деца, по възможност от неговия си народ, очевидно, но като се замисля всякакви деца е добре! Иначе просто да не ми се прави на рицар.

* – Пича ги е стрелял като капачки на стрелбище мангалите от острова

Ето един хейт, съчетан с хумор, сатира и забава. Каква креативност! Какъв размах!

* – Тоя е герой, бе!!!!!!Сам да оцъфка 80 парчета!!Медал трябва да му дадат!

“Оцъфка”… Гледам и ми трепери брадичката, едва сподавен плач от гордост.

* – Смърт за всички мюсюлмани и цигани !!!!

Това е един от любимите ми хейтове. На расова основа. Също харесвам тези на сексуална основа. И изобщо всичко де що може да се дискриминира ми е много мило! Любя, тача и милея, един вид. ХИТЛЕР Е ЖИВ!

* – Представям си как ги е пуцал по няколко наведнъж.

Да! И аз! Голем кеф ще е да можехме да присъстваме и да си гледаме! Ей така, как падат децата особено. Вероятно гледката е запомняща се.

* – СИМПАТЯГА НА СНИМКАТА ТРЯБВА МНОГО ДА МУ Е ПИСНАЛО ОТ ПРЕСТЪПНИЦИТЕ В ПАРЛАМЕНТА ЗА ДА ТРЪГНЕ ДА ГИ ВЗРИВЯВА ТЕЗИ ИЗВЕРГИ…ХУБАВ ЧОВЕК ВСЕКИ КОИТО ТРЕПЕ МАСОНСКИТЕ СВИНЕ Е ХУБАВ ЧОВЕК ТОЗИ НА СНИМКАТА Е БОРЕЦ ЗА СВОБОДА НЕ Е ТЕРОРИСТ ТЕРОРИСТИТЕ И ПРЕСТЪПНИЦИТЕ СА В ПАРЛАМЕНТА…

Не, човече! Аз ще ти кажа! Костов е виновен! И всичко е заговор на военните! И извънземните! ТЕ ИДВАТ!…. А, да, и евреите, и масоните.

* – Кво ги защитавате, бре??? Да не би да получавате и вие пари от петрола в Северно море?? Тия гадове ТРЯБВААААА да си платят за избитите иракчани, либийци и афганистанци!

Точно така! Бас ловя, че точно убитите деца са замесени в избиването на иракчаните, либийците, международното положение, озоновата дупка и СПИН епидемията в Африка, а защита заслужават само ако си плащат за нея. Иначе ми е през онаа работа.

* -България ще пребъде!

Тук оставам безмълвна. Хейт в най-чистия му вид! Браво! Аплодирам! Не, аз ръкоплещя! ...

... Най-важното е, че мога да си го кажа в интернет, вратата входната заключена с 20 катинара, на протести не ходя, защото мразя тълпите, не гласувам, не чистя, не помагам на човек в беда. А иначе съм сила във виртуалното пространство. Макар и мишка в реалността. Кастрирана.
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1118 -: Юли 26, 2011, 20:45:32 »

Китайска двойка продаде децата си за да се отдаде на онлайн игри
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1119 -: Юли 27, 2011, 12:05:27 »

Лукойл Нефтохим“ нямат право нито да преработват,  нито да търгуват с горива на територията на страната.

http://www.bulnews.net/2011/07/%D0%BB%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B9%D0%BB-%D0%BD%D0%B5%D1%84%D1%82%D0%BE%D1%85%D0%B8%D0%BC-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B7-%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%8A%D1%87%D0%BD/
Активен

naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #1120 -: Юли 27, 2011, 14:35:50 »

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3991211
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1121 -: Юли 29, 2011, 18:45:40 »

http://autos.yahoo.com/news/million-dollar-fender-bender.html

Блондинка удари едновременно "Мерцедес", "Ферари", "Порше" и "Астън Мартин" с управляваното от нея "Бентли" в Монако. Така с един удар жената успя да нанесе щети за близо 700 хил. паунда
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1122 -: Юли 30, 2011, 19:41:51 »

Натрупан блатен газ в канализация обгори дете
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1123 -: Юли 31, 2011, 09:46:45 »

Норвегия започна да взима мерки срещу игрите
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #1124 -: Юли 31, 2011, 14:58:22 »

Ако погледнем реално състоянието на нашият национален отбор, всяка група ще е кошмарна, освен ако не сме в една група само с равностойните ни отбори на Лихтенщайн, Люксембург и други подобни!  Grin

Яки дербита щяхме да си правим с Люкесмбург))))
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Страници: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 111   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!