Imperia Online България  
Май 20, 2024, 05:30:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 111   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преглед на печата  (Прочетена 344568 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #345 -: Януари 26, 2011, 15:15:26 »

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3567851
 [:-} [:-} [:-}
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #346 -: Януари 26, 2011, 15:21:00 »

Е, аз съм спокоен. "За броени дни цивилизацията в цяла Европа ще изчезне." Да, ама- европейците не смятат, че по този край цивилизация има. Т.е... "е, някакви диваци по Балканския п-в и на изток от Украйна ще останат живи, ама те не са цивилизовани".

Вулканичната пепел щяла да намали броя на животните и културите- еми то в България отдавна селското стопанство е на драстично ниско ниво. Някой си е мислел, че правителството се опитва да затрие аграрната икономика? ДА БЕ, ДА! Те са знаели (имаме СРС-та дори и в италианските начални училища даже, та какво остава за инситутите). И затова са решили да създадат естествени условия на подбор, в който само най-кадърните фермери, тютюнопроизводителите и заводи за бира да оцелеят. Иначе да- останалите държави ще изпаднат в шок след подобен удар по икономиката им. При нас обаче тя е калена дотолкова, че едва ли ще се влоши с повече от 2%.
Активен

Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #347 -: Януари 26, 2011, 18:49:31 »

Абе, не че казвам нещо, ама хипотетично да питам- някой оперира пиян, защото постоянно е под напрежение, или е постоянно под напрежение, защото оперира пиян?
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #348 -: Януари 26, 2011, 19:47:50 »

Гаф в Пирогов
Комисия в "Пирогов" предлага наказания за лекари от болницата, оперирали погрешка лявата вместо дясната ръка на момиченце  *wall*

 Ей тва да не ви се случва
 http://www.novinar.net/news/smenili-pola-na-mazh-pogreshka_NDM1Ozc4.html
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #349 -: Януари 26, 2011, 20:15:26 »

Нещо, което отдавна трябваше да се случи:

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2706447

Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Шуши
Гост
« Отговор #350 -: Януари 27, 2011, 14:43:50 »

http://technology.actualno.com/news_333410.html
Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #351 -: Януари 27, 2011, 15:27:37 »

„Юзда” , „Мълния”, „Потоп” – последният шанс на ДС
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #352 -: Януари 27, 2011, 19:52:00 »


Авторът не е ли същият пич-емигрант, който преди твърдеше, че всичко около Пешо Мастиката е нагласена атака срещу министерството? И че от БАН имат изключително голям интерес правителството да падне? Интересен стил има, някой ден ще прочета и други негови файлетони. Smiley
Активен

nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #353 -: Януари 27, 2011, 20:03:45 »

Авторът не е ли същият пич-емигрант, който преди твърдеше, че всичко около Пешо Мастиката е нагласена атака срещу министерството? И че от БАН имат изключително голям интерес правителството да падне? Интересен стил има, някой ден ще прочета и други негови файлетони. Smiley

Нямам представа кой е, но много правилно е схванал нещата. Най-важното, един от малкото, които не се вързаха на номерата на ДС.
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #354 -: Януари 27, 2011, 20:25:32 »

Да , де ама виж какво казва самия премиер:

Борисов за записите от разговорите му с Танов: Това да ни е кусурът

Та вече е въпрос на интерпретации и на това в какво всеки от нас вярва..Дали на ушите си или на месии..Аз на месии се навярвах вече и съм по-скептичен към тях.. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #355 -: Януари 27, 2011, 20:34:02 »

Да , де ама виж какво казва самия премиер:

Борисов за записите от разговорите му с Танов: Това да ни е кусурът

Та вече е въпрос на интерпретации и на това в какво всеки от нас вярва..Дали на ушите си или на месии..Аз на месии се навярвах вече и съм по-скептичен към тях.. Smiley

Ами.. как да ти кажа.. след това, което видяхме последните 20 години и аз така мисля (не, че смятам, че всичко е точно така, както излиза от "записите"). А относно месиите - никой няма нужда от такива, нужни са ни простички неща - "Ред, законност и ниски данъци", не ни трябва "социална сигурност", даже "демокрация" не ни трябва.
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #356 -: Януари 27, 2011, 20:37:09 »

Ами.. как да ти кажа.. след това, което видяхме последните 20 години и аз така мисля (не, че смятам, че всичко е точно така, както излиза от "записите"). А относно месиите - никой няма нужда от такива, нужни са ни простички неща - "Ред, законност и ниски данъци", не ни трябва "социална сигурност", даже "демокрация" не ни трябва.
за реда и законноста съм ок, ама на къде по-ниски данъци?

53% от работещите се осигуряват под 420 лева;
80% от българите смятат, че плащат високи данъци. Има нещо страшно сбъркано в мисленето. Колко е социалният минимум и на колко плаща данъци масата?

После що няма пари за нищо в тая държава.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #357 -: Януари 27, 2011, 20:46:47 »

Дали имам право или не- всеки сам за себе си да ме съди, но ще го кажа- изпитвам неприязън към подобни хора. Заминали са някъде, я САЩ, я Франция, я Индия, я Италия, и оттам само плюят и плюят. Тоя голяма услуга ни прави- не че премиерът ни е имал взимане-даване, не- той просто се бори с една зла сила, която е по-силна от него и държавата. На господата на запад много ще им хареса. И не се различава с нещо от дъщерята на Михайлова (която е на моите години, ама пък помни как хората пазарували с купони и плодове имало само по Нова Година- беден и див народ сме, а от данъците на тия същите тя ходи по европейските университетчета). Този господин вероятно е същият- установил се е и не му пука откъде е тръгнал и кого е бутнал в пропастта по пътя си. И що ли пък не се позабавлява със съдбата и глупостта на тъпаците, решили да си стоят тук?

И да вземе да прочете "Приказка за стълбата". Макар че едва ли е заминал към Франция с намеренията да защити дрипльовците, в края е достатъчно добре описан.

Извинявайте за отклонението от темата.

П.П: А защо няма пари... ми щото всеки лъже. Сега се събират пари за жилища за ромите. Тя Европа ще ни похвали, ама що не съберат пари за всички хора, които са останали без работа заради кризата (при нас нямаше, ама на монетаристите им трябваше извинение)? Защо не се направи нещо за всички хора, които са били полезни за икономиката на тая държава? Шефчетата им продължават да осигуряват и на още по-ниски заплати, да крият данъци и как ли не да рушат икономиката. Парадоксално е направо.
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #358 -: Януари 27, 2011, 20:47:56 »

Това с ниските данъци е мит..Просто ако преките данъци ни изглеждат ниски , погледнете косвените , плюс безбройните разрешителни режими за какво ли не..Като сумирате и се получава цифра над средноевропейската..То хубаво да гледаш едната страна на монетата , ама ако е само тя, най-вероятно цялата монета е лош фалшификат Grin
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 20:49:30 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #359 -: Януари 27, 2011, 20:50:56 »

Отчиташ ли всевъзможните задължителни такси за какво ли не?.............а пари в държавата дали има или няма и как се харчат по пера е съвсем друга тема! Grin
Това с ниските данъци е мит..Просто ако преките данъци ни изглеждат ниски , погледнете косвените , плюс безбройните разрешителни режими за какво ли не..Като сумирате и се получава цифра над средноевропейската..То хубаво да гледаш едната страна на монетата , ама ако е само е нея най-вероятно е лош фалшификат Grin
ами знам колко ми беше брутната и колко беше нетната заплата преди и след плоския данък разликата е повече от социалния минимум в мемента. За мен са ниски.

Румба, ти си бачкаш за себе си. Това е по-трудно - сам да си осигуряваш работа, но и по-лесно и сладко - сам си си шеф. Не си мислете че разрешителните са по-евтини в другите страни от Европа, просто там стават по-гладко нещата и не губиш толкова време да ше шмиткаш по институции, а работиш през това време.

« Последна редакция: Януари 27, 2011, 20:59:21 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 111   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!