Imperia Online България  
Май 21, 2024, 22:37:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504792 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2835 -: Юни 09, 2014, 21:29:25 »

на тебе май наистина ти трябва 1ви клас ,няма ти обяснявам
Е няма.Изкара се най великия ама кога точиш.Без пазара си головодник,плямпащ какво си бил направил ама преди.В началото на темата писах на какво си способен.На палеж с 2-3м армия по акаунт извън обхват и кога ти дойдеше време за блок биеше мода,че аз с моите 1м можех да те съдера от атаки за 6ч.То толкова велик играч едва ли се е пускал да играе ИО *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2836 -: Юни 09, 2014, 21:46:56 »

факта е един всички започнаха спортменски само монк и влади се надприварваха кой да източи повече ,така всичко отиде на кино,като основно монк развали играта ,твоята армия си беше нормална манекен ,колко повече факти за измамна ,неспортменска игра ,с такава игра искате да докажете нещо,нестава Grin Grin Grin Grin

Божо в писанието ти се корени отговора на моя въпрос защо няма армии  Wink и влади извади армия като теб и той се предаде защото не може да играе с нея както и ти ,затова я освободи ти  *pardon* Какво и е неспортсменското в играта ? Ти казваш ,че можеш да точиш ,но не го правиш , а аз казвам ,че ние не ти даваме да точиш ,както и на влади , както и на много други  Tongue Това е надиграване и жалкото и смешното е че го разбирате много добре и затова и ревете  Wink по добри сме и в това и в боя и във всичко ви надиграваме и няма нищо лошо в това , можехте да си го спестите тормоза ако си държехте на думата и не лаехте като хиени , но не ви сдържа и затова сте на това посредствено ниво  *pardon*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
penci75
Сержант
**

Karma: +47/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« Отговор #2837 -: Юни 09, 2014, 21:54:12 »

 *beer* *beer* *beer*Веселете се с играта и не се впрягайте толкова за някакви си виртуални войничета  *beer* *beer* *beer*
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2838 -: Юни 09, 2014, 21:55:29 »

Е няма.Изкара се най великия ама кога точиш.Без пазара си головодник,плямпащ какво си бил направил ама преди.В началото на темата писах на какво си способен.На палеж с 2-3м армия по акаунт извън обхват и кога ти дойдеше време за блок биеше мода,че аз с моите 1м можех да те съдера от атаки за 6ч.То толкова велик играч едва ли се е пускал да играе ИО *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
гарио ти така и неразбра че аз тебе не съм те атакувал мога да кажа че не съм атакувал бг играчи в международен свят,дори да сме имали враждебни бг съюзи ,гонех само турци и италианци ,но мръсно момченца като тебе и манекена колкото искаш ,винаги съм бил за честна игра но когато един точи и дърпа с месеци напред какво очакваш да го гледам затова точех да набия тея дето точат,успешна игра ,аз излизам от форума,сега не точа и други не точат ,така бастардс са много големи играчи ще бият цялата карта ,един куп бг играчи се отказаха кои мод освободил и пак мод аз лично ще си копам който иска да заповяда
« Последна редакция: Юни 09, 2014, 21:58:27 от bojidarmir » Активен
paco s
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #2839 -: Юни 09, 2014, 21:56:01 »

Лично аз мисля,че загубихме един интересен играч, да пребил доста народ от бг но повечето чужденци Smiley
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2840 -: Юни 09, 2014, 22:07:01 »



Напълно съм съгласен с теб - по голям от мен в играта няма ,боклук муклук измамник как искаш така го кажи  Grin

Достойнсто би ми липсвало ако като мишка се крия тук или в играта зад незнайни названия , аз съм си аз и каквото преценя това правя и нито ти или който и да било не може да промени това  Cool

Нищо което сме не се е обезценило - Bastards e идея - сам саюз да мачка цялата карта и се справяме чудесно  [:-}

Е такива мишлета като теб ме радват много  Grin  щом има такива които са се отказали ,значи не струват , не могат да издържат на темпото ,не им е ясна играта , мога да им дам съвет - изоставате в нетото и не сте ни цел  *pardon*

Казваш да ни порицаят ? и за какво ? за това че имаме по добра организация като саюз или че сме военно по добри играчи от останалите ? Бана е част от играта , както мода , сейфа , камикадзетата , приятелските палежи , наглеждането и т.н.  Който може да хване някой и да го докладва успешно и да го накажат си е свършил добре работата  *rose*  Поздравления за този който е пратил последния доклад срещу мен за постоянството и резултата  *bravo* *beer*

Аз не съм палячо като теб да седна да рева че някой ми съсипва играта , организирам се и продължавам напред , а ако не мога ,значи съм посредствен играч - какъвто явно си ти   Tongue

За мен Bastards е важен от как Меца го създаде това име и в тоя саюз има идея , следваме я , не се предаваме никога и винаги печелим , а това е достойно за уважение ... на война и в любовта всичко е позволено ... важен е крайния резултат ... бг саюз на върха по всичко bgflag

п.п. отдавна казах ,че първи никога не съм обидил никой ... язък че си се кръстил на любимия ми отбор ...но .
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 17:09:18 от Vania » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2841 -: Юни 09, 2014, 22:23:48 »

*beer* *beer* *beer*Веселете се с играта и не се впрягайте толкова за някакви си виртуални войничета  *beer* *beer* *beer*

Аз лично се повеселих доста и чичко супорт ми взе играчката  Grin Grin сега ще се веселя повече ,вече няма какво да ми вземе   *freak*                              *beer* *beer* *beer*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #2842 -: Юни 09, 2014, 22:26:39 »

Ne sum kazal che Az licho sum se otkazal ot igrata---dori i Obama ne moje da me otkaje men.

Ne reva ot nishto - prosto izlagam FAKTITE !!!

Da govorish za idei i nz si kakvo  e nai-slabo kazano -KOSHTUNSTVO !!!! i trqbva da se povtora ABSOLUTNA lipsa na realna samoocenka! Idei za kakvo-za IZMAMI? na tqh ste care ,,,vijda se!!!

Vsi4ki v tozi sauz trqbva da vi e SRAM,ama qko sram,dori i 4estnite,ako se namirat.

Sednal da mi obesnqva - 4e izmamite bili 4ast ot igrata/ABSURDNO / i za kakvo bil nakazvan ---kazvam ti 1 put za vinagi --- kogato ne spazvash pravilata ,kudeto i na kakvoto i da e,,,ti pravish neshto nepozvoleno i izvli4ash oblagi za smetka na horata koito spazvat pravilata!!!! Az takiva hora -ne uvajavam!

Ti si edin ABSURD,,,namerih ti to4noto oprdelenie,,,nishto pove4e...a horata koito sa do teb---mnogo jalko za samite tqh.

Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2843 -: Юни 09, 2014, 22:31:08 »

Лично аз мисля,че загубихме един интересен играч, да пребил доста народ от бг но повечето чужденци Smiley
Напровит   вобще   не си го  загубил   нито  единия нито  другия
 ще  стана  ясни  и  акантите които  изпозлват  след   2  седмици    *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2844 -: Юни 09, 2014, 22:35:19 »

Ne sum kazal che Az licho sum se otkazal ot igrata---dori i Obama ne moje da me otkaje men.

Ne reva ot nishto - prosto izlagam FAKTITE !!!

Da govorish za idei i nz si kakvo  e nai-slabo kazano -KOSHTUNSTVO !!!! i trqbva da se povtora ABSOLUTNA lipsa na realna samoocenka! Idei za kakvo-za IZMAMI? na tqh ste care ,,,vijda se!!!

Vsi4ki v tozi sauz trqbva da vi e SRAM,ama qko sram,dori i 4estnite,ako se namirat.

Sednal da mi obesnqva - 4e izmamite bili 4ast ot igrata/ABSURDNO / i za kakvo bil nakazvan ---kazvam ti 1 put za vinagi --- kogato ne spazvash pravilata ,kudeto i na kakvoto i da e,,,ti pravish neshto nepozvoleno i izvli4ash oblagi za smetka na horata koito spazvat pravilata!!!! Az takiva hora -ne uvajavam!

Ti si edin ABSURD,,,namerih ti to4noto oprdelenie,,,nishto pove4e...a horata koito sa do teb---mnogo jalko za samite tqh.




В тоя живот има много нереализирани личности които винят всички други ,но не и себе си са непособноста си да се нагодят и приспособят към обкръжаващата ги среда , да оцелеят и да постигнат високи резултати  *pardon*
Аз не играя за да търся уважението ти или мнението ти за мен  Grin
Играя с приятели едни и същи от години , все интелигентни големи хора успели в живота - тия дето ги съжаляваш , те съжаляват  Grin Grin
Ако играя следваща ера , ще се кръстя ABSURD  *hahaha* добра идея ми даде  *SARCASTIC*
« Последна редакция: Юни 09, 2014, 22:43:45 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #2845 -: Юни 09, 2014, 22:41:06 »

В тоя живот има много нереализирани личности които винят всички други ,но не и себе си са непособноста си да се нагодят и приспособят към обкръжаващата ги среда и да оцелеят и да постигнат високи резултати


ima MNOGO po vajni neshta ot nagajdaneto kum sredata -----  DA NE SI ZAGUBISH DOSTOINSTVOTO !!!

napulno realno sum stipil na zemqta ....qsno mi e 4e ima mnogo po-dobri igra4i ot men i tova ne me tormozi gram,no mosheinicite -vish tqh ne gi turpa .

Nemoga da povqrvam kak 4ovek kato teb ima o4i da pishe ,,,uma mi ne go pobira,,,no kakvo li se 4uda te i oniq murshi shegashnite na vlast stoqt v parlamenta ...ta teb spokoino s tqh moga da te sravna.


Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2846 -: Юни 09, 2014, 22:50:16 »

Хляб и зрелища... ИО екипът не разбра де е истинския живец на тази хубава игра, половината игра, половината - спам  Grin
А бе Гарио, едно чудене имам, имаш такива добри играчи до теб, за тях една дума хубава не си казал, ходиш да се дърлиш за други и то не просто като мнение, а като дразнещо адвокатстване. Да не си професионален такъв? Ако е така - лошо, имаш още да учиш Grin
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2847 -: Юни 09, 2014, 22:51:48 »

Какво те тормози бе пич  Grin Играеш си играта по твоите принципи ,аз по моите , всеки е различен характер , аз съм такъв и в живота ,не мога да не гоня максимума и да си цъкам посредствено  *hmm* Каквото надуша ,че някой прави или знае повече от мен ,трябва и аз да го знам и мога и затова се развивам дори в една смешна игра да е , не пискам , дори някой да точи , а аз не - какво ще ми направи в тази игра да те попитам ? военния модел на играта съм го разучил в детайли и дори да може да ми бие армията ,как ще я хване ? не разбирам защо ревете всички за някакви измами и вие не знаете какви точно  Grin няма измама в боя , няма измама в опазването на армията ,няма измама в това да надиграеш някой да го излъжеш да е разделен и да го хванеш в защита  *pardon* Ако умееш играта ,можеш да надиграеш и да скъсаш нервите на много по силни икономически и военно от теб играчи ... е тогава къде ви е болката не разбирам  *pardon* Че не умеете и това ли ? Ми остава ми само да ви се посмея тогава и да се позабавлявам с вас  Tongue Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2848 -: Юни 09, 2014, 23:01:45 »

Какво те тормози бе пич  Grin Играеш си играта по твоите принципи ,аз по моите , всеки е различен характер , аз съм такъв и в живота ,не мога да не гоня максимума и да си цъкам посредствено  *hmm* Каквото надуша ,че някой прави или знае повече от мен ,трябва и аз да го знам и мога и затова се развивам дори в една смешна игра да е , не пискам , дори някой да точи , а аз не - какво ще ми направи в тази игра да те попитам ? военния модел на играта съм го разучил в детайли и дори да може да ми бие армията ,как ще я хване ? не разбирам защо ревете всички за някакви измами и вие не знаете какви точно  Grin няма измама в боя , няма измама в опазването на армията ,няма измама в това да надиграеш някой да го излъжеш да е разделен и да го хванеш в защита  *pardon* Ако умееш играта ,можеш да надиграеш и да скъсаш нервите на много по силни икономически и военно от теб играчи ... е тогава къде ви е болката не разбирам  *pardon* Че не умеете и това ли ? Ми остава ми само да ви се посмея тогава и да се позабавлявам с вас  Tongue Grin
Както  ти  ги  ловиш  така и на теб  ще  ловнат     *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #2849 -: Юни 09, 2014, 23:07:11 »

Пичове вие сте типични Българи. Видяхте че са ги заключили и се спукахте... МИ хванали са ги за нещо заключили са ги, голям праз това е игра. Ама някой от вас осъзнавали, че те бяха тия дето държаха повечето чужденци да не се развиват. Да и вас биха покрай тях! Ми как няма оставяте по 10 милиона или за*бана армия... Мен що не ме бият? И аз не съм на "ти" с Манекена ама заради него съм си сейфил всяка нощ и ресурс не оставям. 1 път не ме е барнал нито някой от съюза ми (с изключение на 2 атаки които просто си бяха защото имаше за*бан ресурс при един от играчите ми). Но на мен друго ми е интересно, сега като се активират бразилци, мразилци, жълти, черни и всякаква друга мътилка, в техния форум ли ще ревете. Smiley  
Иначе и мен не ме кефи АКО точат (защото аз админ влязал и написал, че за това са заключени не виждам), но ми беше по добре с тях! А и ме кефи че Българи са първи, било то и Жоро, който не трае на никой! Ма добре ви биха Smiley
И не на последно място, гледам че вече доста време никой не отива по армиите, нещо сметките ли не ви излизат? За това що по-добре не си мълчите...
Активен

WinCompany
Страници: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!