Imperia Online България  
Май 22, 2024, 00:32:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504805 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2715 -: Юни 04, 2014, 19:29:39 »

по голям кеф е да се базикаме с манекена отколкото с пу ка като тебе  гарио  Grin Grin Grin
Много се запени. Grin Grin :DУспокой се.Сипи си едно и преглътни преди да се задавиш. *freak*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2716 -: Юни 04, 2014, 19:35:13 »

божидармир  абигор  нетна стойност 241564  , трябва ти поне 4ти клас за да сметнеш  ,или не ти се отдава а седнал ио да играе  Grin Grin  Grin върни се в 4ти клас  че ако питат мене ще те върна в 2ри,и вземи да преподаваш безплатно вече *hihi* *hihi* *hihi*
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2717 -: Юни 04, 2014, 19:36:51 »

 знаеш че беше и с 3 мамита отпреде  Tongue *hahaha* *hahaha*,способен на всичко ,но не и тази ера Grin Grin Grin Grin
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2718 -: Юни 04, 2014, 19:41:38 »

а манекена и компания само могат да сънуват армията на феркат трябва всички заедно да станат камита и незнам кой щеше да го мине ,ма го наказаха момчето ,а те ще ми говорят за силни светове ,де били те с 2ма поляка и един хърватин Grin Grin Grin Grin
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 19:43:43 от bojidarmir » Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #2719 -: Юни 04, 2014, 20:12:27 »

Божо, прояви поне малко достойнство бе брат всички видяха що за играч си, трай си поне и не ставай още по смешен  *hihi* (ако въобще е възможно да станеш по смешен). Стига си ревал и си ни обяснявал къв боец си. Нали виждаме стотици загубени битки и нито една спечелена.
Тъкмо си помисля че нямам как да измислиш по голяма тъпотия от предишните и ти се появиш и изтърсиш някакъв нов бисер  *hihi*. Сготвен си  *cooking*, изкъртен си  *JOB*, предаде се *suicide* и пак се правиш на велик, а си най обикновен фермер и то средно ниво
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2720 -: Юни 04, 2014, 20:23:30 »

божидармир  абигор  нетна стойност 241564  , трябва ти поне 4ти клас за да сметнеш  ,или не ти се отдава а седнал ио да играе  Grin Grin  Grin върни се в 4ти клас  че ако питат мене ще те върна в 2ри,и вземи да преподаваш безплатно вече *hihi* *hihi* *hihi*
Не обичам да обиждам,но ти направо си го просиш.Към момента няма армия на карата освен в бастард,която ако я биеш да смъкнеш повече от 100к нето.Освен това baileys със сигурност има много добра в.медицина и неговите загуби съотвеетно са по-малки отколкото ти си давал.Как при това положение да направи битка за 250к.А за да няма армии които да дадат повече от 100к загуби точно такива като baileys са се погрижили с редовното им редуциране.А не както тъпаци като теб правят,чакайки да правят армии за 1 битка,докато в същото време врага прави двойно повече.Ето затова ферхат направи такава армия тогава и ти в безсилната си злоба се отказа от играта.Защо сега същия тоя мангал не може да дръпне напред.Защото хората/аз също помагам/ редовно му трепят армията.Съсипват му и касите и го спъват по всеки възможен начин.Докато ти знаеш единствено да ревеш и се оплакваш.
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 20:25:59 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2721 -: Юни 04, 2014, 20:49:19 »

по голям кеф е да се базикаме с манекена отколкото с пу ка като тебе  гарио  Grin Grin Grin

Казал клоуна и си нарисувал усмивка  Grin Grin с мен не можеш да се бъзикаш защото не можеш да дадеш нито един пример в който ти да имаш резултат срещу мен , а аз ще покажа двайсет мои срещу теб  Grin стана това и което казах по назад в темата - ще разтягаш локуми ,ще се пробваш ако ти мине номера да се развиеш ,да извадиш армия и ако ти върже на някакъв невероятен късмет да удариш някой от нас за да се надуеш като пуяк - или - по вероятното ,да ядеш "шпека" ежедневно и да се предадеш безславно (но не и да млъкнеш разбира се)  Grin Grin
Ти си една от пионките на картата и го разбра своевременно  *pardon* капацитета ти е толкова , в умрелия 14-ти свят може да е нямало кой да ти покаже колко ти е нивото ,но тук се събрахме всички отвсякъде и си личи огромната разлика в нивата между нас и тя е видна за всички  *pardon* Може да си разтягаш хумореските до зори ,гледам че пак си се пуснал в игра явно ще повисиш и във форума , поне не оспамвай пак темата с алабализмите си и ако имаш нещо да покажеш случващо се по картата го покажи ,ако не спести ни брътвежите си  Cool
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2722 -: Юни 04, 2014, 20:53:41 »

Не обичам да обиждам,но ти направо си го просиш.Към момента няма армия на карата освен в бастард,която ако я биеш да смъкнеш повече от 100к нето.Освен това baileys със сигурност има много добра в.медицина и неговите загуби съотвеетно са по-малки отколкото ти си давал.Как при това положение да направи битка за 250к.А за да няма армии които да дадат повече от 100к загуби точно такива като baileys са се погрижили с редовното им редуциране.А не както тъпаци като теб правят,чакайки да правят армии за 1 битка,докато в същото време врага прави двойно повече.Ето затова ферхат направи такава армия тогава и ти в безсилната си злоба се отказа от играта.Защо сега същия тоя мангал не може да дръпне напред.Защото хората/аз също помагам/ редовно му трепят армията.Съсипват му и касите и го спъват по всеки възможен начин.Докато ти знаеш единствено да ревеш и се оплакваш.
тебе вече ще те върна в 1ви клас математико,защитника с слаба  в.мед  затова губи толкова нето ,пу то бива бива човек да е глупав ама то пък чак толкова небива. *crazy* *crazy* *crazy* а колкото доп мене ,ме заключиха и така никой не наби турците а ти помагаш като им биеш касите  Grin Grin Grin те са десетици колко ще откраднеш,смешник.
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 21:00:17 от bojidarmir » Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2723 -: Юни 04, 2014, 20:57:22 »

Казал клоуна и си нарисувал усмивка  Grin Grin с мен не можеш да се бъзикаш защото не можеш да дадеш нито един пример в който ти да имаш резултат срещу мен , а аз ще покажа двайсет мои срещу теб  Grin стана това и което казах по назад в темата - ще разтягаш локуми ,ще се пробваш ако ти мине номера да се развиеш ,да извадиш армия и ако ти върже на някакъв невероятен късмет да удариш някой от нас за да се надуеш като пуяк - или - по вероятното ,да ядеш "шпека" ежедневно и да се предадеш безславно (но не и да млъкнеш разбира се)  Grin Grin
Ти си една от пионките на картата и го разбра своевременно  *pardon* капацитета ти е толкова , в умрелия 14-ти свят може да е нямало кой да ти покаже колко ти е нивото ,но тук се събрахме всички отвсякъде и си личи огромната разлика в нивата между нас и тя е видна за всички  *pardon* Може да си разтягаш хумореските до зори ,гледам че пак си се пуснал в игра явно ще повисиш и във форума , поне не оспамвай пак темата с алабализмите си и ако имаш нещо да покажеш случващо се по картата го покажи ,ако не спести ни брътвежите си  Cool
е няма да дам пример писах го в началото и пак ти го пиша ,че ти започваш като гарио ,ще бия монк и тебе или никой ,ако немога вас значи никой друг няма да атакувам ,казах.с едно изречение и повече не ми говори колко битки имам ,ще въстановя армията на есен,дотогава гледай статистики когато крадях като вас ,ма май съм бил по голям крадец а имаше и още поголеми
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #2724 -: Юни 04, 2014, 21:02:28 »

Този Божо,верно стана много скучен с едно и също.Вече мина интересното за четене,заяждането.По-скучно е наистина обаче г-н Гарьо да го виждам постоянно как застава в стойка 6 без 10.Голямо смукане ,голямо нещо Grin
Бастардите си бият,Божо плюе,Гарьо пише.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2725 -: Юни 04, 2014, 21:03:23 »

гарио да не говорим че ти помагаше и на турците и на италианците лижеше им дупетата ,а сега ми се обясняваш ,зад гърба на бастардс ,от човек без достоинство не очаквам нищо повече Smiley Smiley Smiley
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2726 -: Юни 04, 2014, 21:05:29 »

Ясно е че ще си останеш с пиянските брътвежи , мисля че няма какво да си кажа с теб повече , показа какво можеш ,изложи се на максимум с това освобождаване на армията от незнание какво да я правиш , празните ти заплахи не плашат никой - само ставаш все по смешен (ако е възможно въобще)  Grin Grin Тук и сега беше времето когато всички от всички светове могат да покажат кой на какво ниво е в играта и се видя ,че ти си както каза торбалан (фермер и то на средно ниво) това са фактите  Wink Кой как ще доиграе ерата си е негова работа , ти специално си ми през ... има много други играчи на ниво на които трябва да обърнем внимание в играта , за теб ще оставим форума като поле за изява да се дуеш като проскубан пуяк какъвто и си всъщност  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2727 -: Юни 04, 2014, 21:08:13 »

Този Божо,верно стана много скучен с едно и също.Вече мина интересното за четене,заяждането.По-скучно е наистина обаче г-н Гарьо да го виждам постоянно как застава в стойка 6 без 10.Голямо смукане ,голямо нещо Grin
Бастардите си бият,Божо плюе,Гарьо пише.
тук си прав ,ма аз се защитавам с изминалите 2-3 ери ,щото сега нема как да ги набия а те се правят на велики.но въпреки това си прав така е досега .макар че всички бастарди ще паднат докрая на ерата ,мое предположение и виждане
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2728 -: Юни 04, 2014, 21:14:23 »

Ясно е че ще си останеш с пиянските брътвежи , мисля че няма какво да си кажа с теб повече , показа какво можеш ,изложи се на максимум с това освобождаване на армията от незнание какво да я правиш , празните ти заплахи не плашат никой - само ставаш все по смешен (ако е възможно въобще)  Grin Grin Тук и сега беше времето когато всички от всички светове могат да покажат кой на какво ниво е в играта и се видя ,че ти си както каза торбалан (фермер и то на средно ниво) това са фактите  Wink Кой как ще доиграе ерата си е негова работа , ти специално си ми през ... има много други играчи на ниво на които трябва да обърнем внимание в играта , за теб ще оставим форума като поле за изява да се дуеш като проскубан пуяк какъвто и си всъщност  Grin Grin
тук и сега нямам аццта за точене а вие имате такаче дано да има още една ера има едно обаче ,няма играчи от австрия и такива като гарио наблюдават и ме пеят с точния акк от който точа ,мин ера за вяко ацц по 1 наказание 3 общо за 4етвъртото вече се отказах ,затуй не сзе прави на велик мен ,поне малко достойнство прояви ,това че неможе да се разбере ти от кое ацц точиш защото са 200 бг каси ,е в твоя полза ,успех в ерата и имай малко достойнство показах малко от всичкото което биех с игра и точене като вас успех,успех ,успех ,наистина няма какво да си кажем повече.така и така и точенето няма ви помогне ,ще испадате като монк
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2729 -: Юни 04, 2014, 21:19:47 »

Гаро евала да ти кажа не очаквах ,че ще ме разбереш , ти принципно си принципен и достоен човек и се се бореше за обречена кауза да обединиш тия глупаци без никакво национално самосъзнание , та даже и за момент и мен ме беше спечелил за каузата ... Казах ти че за мен е обречена работа и че схемата ми е проста - бой за всичките наравно с чужденците , който става от нашенците ще се отсее и поне няма да има бг донори по картата или ако има ще са донори и за нас ... Та видя ли че тая схема е по работеща от всичко друго и точно това заслужават... Когато им правиш път ,те искат да те смачкат после , когато им пуснеш аванта , те ти серът в устата после и викат - нееее не се бяхме разбрали така ...Смазване маааа им и да вият жално като божка ,атанаска и т.н. да се научат на уважение и да си държат на думата и тогава мооооже и да си помислиме дали да им пуснеме малко аванта ... Понеже си готин и наистина помагаш много да трепеме тия които има шанс с техните си похвати да направят изненада на картата винаги си добре дошъл при нас и бихме играли с теб в саюз с кеф  *beer*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!