Imperia Online България  
Май 18, 2024, 04:46:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504545 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1890 -: Април 15, 2014, 21:18:59 »

е как не ти се свиди бе боже орева форума че те грабя като каса бееееее  Grin Grin  висиш по 18-20 часа в акаунчето да си пазиш златцето като чичо скруч си станал  Grin Grin
между другото очаквам други от съюза ти да доидат ,затова,вече няма много сън,ма и това ще е до време
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1891 -: Април 15, 2014, 21:19:05 »

а за тебе трява да знаеш че скоро се отказвам от ио ,защото няма да имам време за игра и когато дойде това време моята армия ще ти я изтупам като камикадзе и ще намеря хора да оставят с 20к армия че да се помниш години наред срещу гого вървиш .

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

урааааааааааа ама ти и донорче на военни ли ще ставаш бе  Grin Grin е така вече ме спечели  Grin Grin оставям те да понатрупаш войничета щом ще ги разбиваш  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin а иначе тия с времето ала бала слънчево - облачно - ама нямам време дрън дрън съм ги чувал много  Grin Grin Grin  то защо си почнал тогава бе  Shocked на кой ги разтягаш тия локуми бе божоооооооо  Grin Grin същия си като пенко шматката  Tongue видя че няма да вирее тука и заби вечния мод  Grin Grin дееееаааа и копачите ви дееееааа кой ще ви пусне аванта бе ще ви обърна хастара навънка ей фермички касички и тем подобни  >Grin *JOB* *SARCASTIC*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1892 -: Април 15, 2014, 21:20:05 »

явно говориш за някви договори в началото докато си копам  Grin Grin Grin Grin,това си е част от играта  Grin Grin
даже си и лъжец махал бил договорите хахахаха смешко това може на някой който не знае да го кажеш не и на мен, я кажи пак ли си пиян че доста грешки в постовете ти има  Grin
Активен

bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1893 -: Април 15, 2014, 21:21:10 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

урааааааааааа ама ти и донорче на военни ли ще ставаш бе  Grin Grin е така вече ме спечели  Grin Grin оставям те да понатрупаш войничета щом ще ги разбиваш  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin а иначе тия с времето ала бала слънчево - облачно - ама нямам време дрън дрън съм ги чувал много  Grin Grin Grin  то защо си почнал тогава бе  Shocked на кой ги разтягаш тия локуми бе божоооооооо  Grin Grin същия си като пенко шматката  Tongue видя че няма да вирее тука и заби вечния мод  Grin Grin дееееаааа и копачите ви дееееааа кой ще ви пусне аванта бе ще ви обърна хастара навънка ей фермички касички и тем подобни  >Grin *JOB* *SARCASTIC*
сега имам време сега играя ще ме е яд че ще изтърва най хубавата част ма това е  Smiley Smiley
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1894 -: Април 15, 2014, 21:24:04 »

еми седя ,щото искаш да ми убиеш воиничетата ма видя че неможеш и се модира ,задрямах та ги показах не издържах да ги завъртя още час на 2 пъти по 14.50мин в посока,уморих се ,но ще ти дам шанс отново

какви са тия хуморески дето разтягаш бе  Grin Grin какви войници си въртял бе  Grin Grin прибрани в крепостите мешана скара и спинкаш с чека да те пази   Wink аз затова и тука си постнах атаката по теб още преди да ти е светнала ,че си ми ясен та ясен с тия полеви с по 1000 войничета да плашиш гаргите  *hahaha* *hahaha* колко има още да я учиш тая игра във военно отношение мале мале медали щяла да взима тая каса моля ти се  Grin Grin  медалите само ще ги раздаваш божекееее божкееее  Grin Grin Grin Grin Grin

опс - да не забравя  Grin Grin точно заради теб се модирах да знаеш  *ok*  не за да се забавлявам няколко дена  Grin Grin  *BEACH* *SMOKE* *db*
« Последна редакция: Април 15, 2014, 21:26:42 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1895 -: Април 15, 2014, 21:24:52 »

даже си и лъжец махал бил договорите хахахаха смешко това може на някой който не знае да го кажеш не и на мен, я кажи пак ли си пиян че доста грешки в постовете ти има  Grin
нито аз правя договори нито  аз ги махах така че ,грешиш че аз съм правил някви договори ,и е няма ло кой да ме бие в 14ти освен турците ,дори посрещнах един и ме би на 32 загиби 190к нето а аз 200к ,изкара късмет човека после последваха 6 последователни мода гарио знае продължението но не казва нищо защото е шматка и подписа с италианците дори взаимни атаки правеха ,кой е шматката незнам
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1896 -: Април 15, 2014, 21:25:25 »

сега имам време сега играя ще ме е яд че ще изтърва най хубавата част ма това е  Smiley Smiley
абе то лятото всеки е по зает ама не пише глупави оправдания за отказване и разбиване, а аз почнах преди няма и месец и ще те настигна а не само това и ще те нападам ако до тогава жоро не те е вкарал във вечен мод
Активен

bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1897 -: Април 15, 2014, 21:26:06 »

съшата вечер нямаше кои да пусне военните съюзни атака защита и жоенна мед. полудях но е факт а ти за какви договори говориш немога да разбера
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1898 -: Април 15, 2014, 21:26:56 »

абе то лятото всеки е по зает ама не пише глупави оправдания за отказване и разбиване, а аз почнах преди няма и месец и ще те настигна а не само това и ще те нападам ако до тогава жоро не те е вкарал във вечен мод
жоро от тук нататак може само да гледа
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1899 -: Април 15, 2014, 21:27:14 »

Много пишете бе не мога да ви прочета  Shocked
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1900 -: Април 15, 2014, 21:27:36 »

абе то лятото всеки е по зает ама не пише глупави оправдания за отказване и разбиване, а аз почнах преди няма и месец и ще те настигна а не само това и ще те нападам ако до тогава жоро не те е вкарал във вечен мод
или с друг акаунт  Grin Grin Grin,той се монополист
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1901 -: Април 15, 2014, 21:28:46 »

първо трябва да зареди 2 гарнизона а аз 6те стоя и ще го чакам,смешо *tired*
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1902 -: Април 15, 2014, 21:29:37 »

или с друг акаунт  Grin Grin Grin,той се монополист
преведи че нещо не го разбирам това какво искаш да кажеш
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1903 -: Април 15, 2014, 21:31:13 »

жоро от тук нататак може само да гледа

 Shocked какво да гледам да не пропусна нещо  Grin Grin божке каквото било било  Kiss където си играл в умрели светове свърши тая  Tongue тук си сред висшия пилотаж във военно отношение и си ми на една ръка разстояние  *freak* никакъв шанс да пребъдеш  *pardon* чакам те само да извадиш повечко армия за да стане издръжката тегава и тогава ще видиш едни въртележки на 14.50 метра ли километра ли  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1904 -: Април 15, 2014, 21:31:29 »

преведи че нещо не го разбирам това какво искаш да кажеш
Митак, добре дошъл в клуба, аз нищо не му разбирам.
Активен
Страници: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!