Imperia Online България  
Май 21, 2024, 12:28:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504765 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1590 -: Април 10, 2014, 21:34:17 »

Тее пък ореваха орталъка за два пожара.
Оня пък монк, мислех го за умно момче, ама той май не бил точно монк, а бил Ранди. Тръгнал да ми бута крепости в 4 провинции, като знае, че съм на линия. Ама пак извади късмет, преместих всичко и го оставих да се развива самостоятелно, но ми се е продал малко ресурс в едната и не можах да реагирам когато влязох пак.
Давай Ранди, идвай по-често, събаряй ми крепостите, особено когато съм на линия. После ще направим равносметка на кой - колко му излиза.
Я не лъжи бе, обърка провките признай си веднага.  Wink Нали те гледах, занули 3 от провките в които те нападах но последната я обърка, занули друга  *hahaha* *hahaha*
Толкова си зле, че нямам думи, нямаше и да пиша, да те излагам, но ти сам си го просиш ;D
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Много си смотан честно (с риск да ме баннат във форума, но не мога да се сдържа) и си тръгнал да ми коментираш тука. *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1591 -: Април 10, 2014, 21:39:44 »

Кой си е смотан си е смотан бе  Grin Grin няма лошо да му го каже човек  *pardon* не че не си знае и сам де  ;D *freak* *hahaha*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1592 -: Април 10, 2014, 21:45:37 »

Основно правило на добрият измамник е да си запази ИП-то чисто  *pardon* От там на сетне който ще и за каквото ще да докладва си е все тая , няма основание за наказание и толкова . Който умее да се съобразява с това минава метър който не умее го окошарват *pardon*Вярно , че не е правилно да стоят по този начин нещата , но това е реалността и такава е била винаги.
Много точно Ице. Основното и водещо правило тука е да не се влиза от едно  IP в различни акаунти. Влезеш ли решат ли винаги могат да те окошарат. Запазиш ли чисто IP-то, каквито и магарии и докладвания да има все тая местиш си го от левия в десния и толкова.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1593 -: Април 10, 2014, 21:50:01 »

Тее пък ореваха орталъка за два пожара.
Оня пък монк, мислех го за умно момче, ама той май не бил точно монк, а бил Ранди. Тръгнал да ми бута крепости в 4 провинции, като знае, че съм на линия. Ама пак извади късмет, преместих всичко и го оставих да се развива самостоятелно, но ми се е продал малко ресурс в едната и не можах да реагирам когато влязох пак.
Давай Ранди, идвай по-често, събаряй ми крепостите, особено когато съм на линия. После ще направим равносметка на кой - колко му излиза.

monk(Bastards)    nako4(_LEGION_)    0    396743    16    
monk(Bastards)    nako4(_LEGION_)    0    9    16    
monk(Bastards)    nako4(_LEGION_)    0    5    16    
monk(Bastards)    nako4(_LEGION_)    0    9    16    

 Grin Grin Grin бил си там в момента на удара си занулил провките иначе няма как да вземе 5 злато атанаскеее атанаскеее  Grin Grin леле мале със божко сянката как си отивате  *hahaha* що не се вземете бе вие сте си лика прилика  Grin Grin не стига че хич не ставате за тая игра ,а и не спирате да пишете глупости и да се излагате още повече  *freak* Grin толкова па да ви личи колко ви боли че ви бухаме като каси  ;D голям резил голямо пискане  :Smiley а иначе вика - "не ми дреме" а той мили сърцето му се къса да гледа как му убиват крепостите пред очите му   *hahaha* Grin *hihi* *freak* *hahaha* *hahaha*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1594 -: Април 10, 2014, 21:52:21 »

monk(Bastards)    nako4(_LEGION_)    0    396743    16    
monk(Bastards)    nako4(_LEGION_)    0    9    16    
monk(Bastards)    nako4(_LEGION_)    0    5    16    
monk(Bastards)    nako4(_LEGION_)    0    9    16    

 Grin Grin Grin бил си там в момента на удара си занулил провките иначе няма как да вземе 5 злато атанаскеее атанаскеее  Grin Grin леле мале със божко сянката как си отивате  *hahaha* що не се вземете бе вие сте си лика прилика  Grin Grin не стига че хич не ставате за тая игра ,а и не спирате да пишете глупости и да се излагате още повече  *freak* Grin толкова па да ви личи колко ви боли че ви бухаме като каси  ;D голям резил голямо пискане  :Smiley а иначе вика - "не ми дреме" а той мили сърцето му се къса да гледа как му убиват крепостите пред очите му   *hahaha* Grin *hihi* *freak* *hahaha* *hahaha*
Да бе, гледах го през цялото време. Естествено, че няма да нападна никой ей така без да гледам.
Изобщо не е занулявал тая последната, занули друга и сега пише глупости тука. Само не разбрах защо не си замълча поне.
 *hahaha*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #1595 -: Април 10, 2014, 21:54:33 »

Абе пич стига с тая злоба, не разбра ли, че става въпрос за принципи. Ясно е, че 2-та пожара или бана в толкова ранен етап не са болка за умиране. На този етап няма кой знае колко големи армии и не е чак толкова болезнено. Но "утре" може да се случи и на тебе и тогава ще пееш друга песен.
Пич,няма злоба.Какви принципи намесваш в използване на непозволени средства.Кой трябва да ви попита(а и всички като вас):Вие в ред ли сте?Слепи ли сте?Мамите,а си мерите с другите големината на...ИЗМАМИТЕ.Що ония не,пък нас-да.Ми щото не им е дошъл реда бе Пич.
На мен как да ми се случи?Не пускам атаки от чужди акаунти,правя го,където е позволено.Айде успехи ви желая в творенията,особено на Умопомрачителния,на който всеки лаф му е като на Къцито Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Бай Иван
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #1596 -: Април 10, 2014, 21:55:46 »

Вие се смеете ама на края на ерата ще ревете от майстори на ИО  Tongue
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #1597 -: Април 10, 2014, 22:00:18 »

Че ние и сега ревем ..... ама от смях  Grin
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1598 -: Април 10, 2014, 22:03:38 »

корема ме заболя като чета атанаска и божка ей  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1599 -: Април 10, 2014, 22:12:28 »

Много точно Ице. Основното и водещо правило тука е да не се влиза от едно  IP в различни акаунти. Влезеш ли решат ли винаги могат да те окошарат. Запазиш ли чисто IP-то, каквито и магарии и докладвания да има все тая местиш си го от левия в десния и толкова.
Иване, пиши едно лично, ако те интересуват някои работи, че плещиш едни глупости страхотни. Не, че хрониката не е пълна с тях, но ти пък нещо се възбуди и взе да досаждаш.  Grin
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1600 -: Април 10, 2014, 22:13:29 »

Я не лъжи бе, обърка провките признай си веднага.  Wink Нали те гледах, занули 3 от провките в които те нападах но последната я обърка, занули друга  *hahaha* *hahaha*
Толкова си зле, че нямам думи, нямаше и да пиша, да те излагам, но ти сам си го просиш ;D
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Много си смотан честно (с риск да ме баннат във форума, но не мога да се сдържа) и си тръгнал да ми коментираш тука. *hahaha* *hahaha* *hahaha*
*hahaha* *hahaha* Може и така да е. Занулих провинциите дето нападаш, уж погледнах малко и излязох. Влезнах малко преди да ме удариш, но честно казано, не съм обърнал внимание. Може да съм преместил от една под атака в друга.  *pardon*
Стават грешки, но обясни на гълтача, че като изкараш работниците от мините, те не произвеждат ресурс. *beer*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1601 -: Април 10, 2014, 22:14:57 »

Ей това е криза  Grin Grin касите започнали да си вадят работниците от мините  Wink кризаааааааа  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1602 -: Април 10, 2014, 22:18:51 »

*hahaha* *hahaha* Може и така да е. Занулих провинциите дето нападаш, уж погледнах малко и излязох. Влезнах малко преди да ме удариш, но честно казано, не съм обърнал внимание. Може да съм преместил от една под атака в друга.  *pardon*
Стават грешки, но обясни на гълтача, че като изкараш работниците от мините, те не произвеждат ресурс. *beer*
А така съм по-съгласен  *beer*
Вярно е, не копат като ги освободиш.
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1603 -: Април 10, 2014, 22:19:31 »

Брахаманусри, вземи да погалиш слона и му дай малко слама, вместо да продължаваш да се излагаш. Предлагам ти го съвсем конструктивно ...  Grin
П.с. И въобще не си мисли, че те наричам индобългарин. Grin
« Последна редакция: Април 10, 2014, 22:21:09 от Pavlov » Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1604 -: Април 10, 2014, 22:20:11 »

monk(Bastards)    nako4(_LEGION_)    0    396743    16    
monk(Bastards)    nako4(_LEGION_)    0    9    16    
monk(Bastards)    nako4(_LEGION_)    0    5    16    
monk(Bastards)    nako4(_LEGION_)    0    9    16  

ей атанаске ако извадиш работниците от мините и занулиш провката няма да вземе по 9 злато в две от атаките а по 5 пак се опитваш да се направиш на хитър ама ъъъ  *hmm*  Grin Grin  направо си се умешал при вида на мечовете и си се чудил от коя в коя да местиш  Tongue мисля да ти пратиме във всички провки утре по няколко атаки през 20 мин да падне едно местене  *hahaha* *hahaha* барем пак се преебеш и дадеш по некой лев ,че криза е ей добре че има такива като тебе и божо че да изкарваме и през деня по некое златце  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!