Imperia Online България  
Май 22, 2024, 07:58:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504858 пъти)
0 Членове и 8 Гости преглежда(т) тази тема.
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1515 -: Април 09, 2014, 21:14:59 »

Пише нагласени битки и има само 2 пожара на 11%.
стига си им обяснявал остави ги да се научат като прочетат нещо да вземат да го разберат с празните си глави, виж че се написа че битките са само две няколко пъти и те пак гледат да извъртят нещата
Активен

saison
Гост
« Отговор #1516 -: Април 09, 2014, 21:33:41 »

Е тук много неподготвен се изказа.Наглежданията в тази версия са неофициално разрешени от години,стига да няма пращане на атаки и търговия.А доколкото видях в отговора на админите по повод запитването за наказание,се посочват битки между тия два акаунта.Освен пожарите аз други битки не видях.Ти ако си видял,моля покажи ги.
А ти сигурен ли си 100 % че точно тия двете битки не са проведени от един IP адрес?
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1517 -: Април 09, 2014, 21:37:02 »

стига си им обяснявал остави ги да се научат като прочетат нещо да вземат да го разберат с празните си глави, виж че се написа че битките са само две няколко пъти и те пак гледат да извъртят нещата
Не бе Мите , възможно е всичко ,супорта не наказва без причина ,явно има съвпадение по ip ако някой от нашите е влизал и в двамата да ги наглежда защото Меца със сигурност не е влизала в monblan но той се отказа много отдавна и смешното е че тия битки са от преди месеци та представяш ли си какво реване и докладване всеки ден пада от тия мечтателите да завършат военна стратегия в топ10 по нето  Grin Grin та супорта са се видели в чудо за да я накажат точно нея дето никога не е правила и една измама в тая игра за приятелски палежи *crazy* това не е правилно и ме дразни ужасно затова ще ги бия до края и ми е се тая ще завърша ли ерата  Cool нетото е най тъпата класация от всички не е никакъв проблем да се спечели ,но къде е удоволствието от боя ,ако си 10 мил нето кой да биеш Shocked и какво ? ще разтягаш локуми колко си добър ,а цяла ера са ти спукали задника от бой и умираш от яд ,но си копаш и си строиш фермички хамбари и крепости и се правиш на капацитет ,а от военните действия в играта извършваш само "освобождаване" на войници  Grin Grin има и бутон "НАЕМАНЕ"  бе драги копачи и фермери  Tongue със същия успех можете да играете Веселата Ферма и ще сте щастливи и няма да пискате че някой ви е убил крепоста  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1518 -: Април 09, 2014, 21:39:39 »

А ти сигурен ли си 100 % че точно тия двете битки не са проведени от един IP адрес?
Не питаш мен, но да ти кажа, Абсолютно сигурно е. На 100%  Smiley
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1519 -: Април 09, 2014, 21:43:14 »

И най-странното е, че бана беше за 24 часа, вчера си писа до администраторите, но нямаше отговор, днес след като вече бяха убили армията й я освободиха и отговориха, преди да минат 24 часа.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1520 -: Април 09, 2014, 21:52:36 »

Се тая , свирено  *beer* давай да набием някой от топа и да са живи и здрави да висят пред копа да пишат докладни всеки ден  Grin Grin голяма игра правят тия копачи ей  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1521 -: Април 09, 2014, 22:34:28 »

Се тая , свирено  *beer* давай да набием някой от топа и да са живи и здрави да висят пред копа да пишат докладни всеки ден  Grin Grin голяма игра правят тия копачи ей  Grin Grin
Чудя се дали да не бутна крепостите на nako4 докато е там, да гледа. Много му се радвам как реве после  Grin
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1522 -: Април 09, 2014, 23:05:49 »

Джимито дъ Хенд, или добре известен като Хана, се опита да обясни евентуалните причини.  Не знам как на някой много по-късно излюпен герой му даде клавиатурата да му се подиграва... От него и неговата компания, приятели и противници, мисля доста са се учили, и то не само от  тесния им кръг, но дори  и само от споровете им във форума за стратегии и прочие по играта.  Те не могат да се похвалят, че никога не са удряни, но това са хората, които са истинските ветерани на тази игра. Само с уважение към тях  *cocktail* от която и страна на барикадата да са.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1523 -: Април 09, 2014, 23:58:40 »

Джимито дъ Хенд, или добре известен като Хана, се опита да обясни евентуалните причини.  Не знам как на някой много по-късно излюпен герой му даде клавиатурата да му се подиграва... От него и неговата компания, приятели и противници, мисля доста са се учили, и то не само от  тесния им кръг, но дори  и само от споровете им във форума за стратегии и прочие по играта.  Те не могат да се похвалят, че никога не са удряни, но това са хората, които са истинските ветерани на тази игра. Само с уважение към тях  *cocktail* от която и страна на барикадата да са.
Точно ти ми трябваше.Дето разправяш на ляво и дясно,че по-честни от аржентинците няма.Какво виждам                        2014-03-25 07:38:03   smmness[New_Age]   thevasie[]   0    609111   3   0                                                             2014-03-24 05:45:51   smmness[New_Age]   ONETO[]   0   750481   3   0                                                                            2014-03-22 12:43:25   smmness[New_Age]   MALAU[]   0   783255   3   0                                                               2014-03-21 06:56:04   smmness[New_Age]   LAMBO[THEHISTORY]   0   982053   4   0                                                      2014-03-19 08:05:11   smmness[New_Age]   Bogdan[]   0   837828   3   0                                                                        2014-03-18 06:40:42   smmness[New_Age]   Giurgiu[]   0   880793   3   0   
« Последна редакция: Април 10, 2014, 01:56:18 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #1524 -: Април 09, 2014, 23:59:47 »

Джимито дъ Хенд, или добре известен като Хана, се опита да обясни евентуалните причини.  Не знам как на някой много по-късно излюпен герой му даде клавиатурата да му се подиграва... От него и неговата компания, приятели и противници, мисля доста са се учили, и то не само от  тесния им кръг, но дори  и само от споровете им във форума за стратегии и прочие по играта.  Те не могат да се похвалят, че никога не са удряни, но това са хората, които са истинските ветерани на тази игра. Само с уважение към тях  *cocktail* от която и страна на барикадата да са.
*cocktail* *cocktail* *cocktail*
За Хана и всички,които ни учиха на играта и най вече да играем честно и доблестно ! Smiley
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1525 -: Април 10, 2014, 00:04:54 »

Чудя се дали да не бутна крепостите на nako4 докато е там, да гледа. Много му се радвам как реве после  Grin
Хехе, прекарах се. Сега поправих три. *gamer*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1526 -: Април 10, 2014, 00:12:00 »

Gario, дай ми извадка, от мое такова тежко изявление, че всички аржентинци играели точ в точ с правилата  Grin Първо, много съм далеч  от мисълта, че знам всички латино играчи. Със сигурност не ни е и интересувало на всички прегрешенията. С тези, с които сме били на едно бойно поле, знаем им тертипите и тук там някой тарикатлък. Имаше преди време цял латино съюз наказан, по мое мнение - все мушмороци, не си заслужаваха и сериозно внимание или докладване.  А това, което наистина казвах за тях, че имат достатъчно добри играчи, които знаят всичко нужно за играта и като цяло играят по правилата просто заради самото удоволствие и доказване.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1527 -: Април 10, 2014, 00:41:46 »

Gario, дай ми извадка, от мое такова тежко изявление, че всички аржентинци играели точ в точ с правилата  Grin Първо, много съм далеч  от мисълта, че знам всички латино играчи. Със сигурност не ни е и интересувало на всички прегрешенията. С тези, с които сме били на едно бойно поле, знаем им тертипите и тук там някой тарикатлък. Имаше преди време цял латино съюз наказан, по мое мнение - все мушмороци, не си заслужаваха и сериозно внимание или докладване.  А това, което наистина казвах за тях, че имат достатъчно добри играчи, които знаят всичко нужно за играта и като цяло играят по правилата просто заради самото удоволствие и доказване.
Е тоя е точно  от тия дето уж играели по правилата.За кой ли път вече повтарям,че няма играещи по правилата играчи.По един или друг начин всеки е стъпил накриво.За Хана нищо не мога да кажа/не го познавам/.Може пък и наистина да е от тия около 1% чисти играчи.Но със сигурност останалите 99% все по нещо са направили против правилата.Затова пиша и изисквам наказания за всеки или да ги премахнат.Защото това което се прави от администрацията е прилагане на двоинствен стандарт и дискриминиране на част от играчите.Преди малко попаднах на невероятна схема за менкане на рес и приятелски пожари между два съюза.Утре ще ги докладвам.Да видим какъв ще е резултата.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1528 -: Април 10, 2014, 01:09:05 »

Meжду другото, като гледам в кой съюз е бил този образ, се сещам, че за този съюз преди време драснах тук нещо. Във връзка с това, че нашенци се бяха похвалили с едни обири там...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1529 -: Април 10, 2014, 07:04:48 »

Джимито дъ Хенд, или добре известен като Хана, се опита да обясни евентуалните причини.  Не знам как на някой много по-късно излюпен герой му даде клавиатурата да му се подиграва... От него и неговата компания, приятели и противници, мисля доста са се учили, и то не само от  тесния им кръг, но дори  и само от споровете им във форума за стратегии и прочие по играта.  Те не могат да се похвалят, че никога не са удряни, но това са хората, които са истинските ветерани на тази игра. Само с уважение към тях  *cocktail* от която и страна на барикадата да са.
Къде видя подиграване с него? Обсъдихме възможните причини за едно наказание и аз го обърках с друг играч (който също е много честен) с мисълта, че наглеждането не е чак такъв голям грях. После му се извиних и той го прие, но ти явно си се обидила повече.
Активен
Страници: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!