Imperia Online България  
Май 22, 2024, 18:29:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко са процентите модирани играчи, за да се прекъсне война?  (Прочетена 1586 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
aleman
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« -: Декември 23, 2011, 20:36:24 »

Имам проблем в свят 95. Лидерът на съюза ни вече комуникира с Крум, но докато се разберат ще мине Нова Година според мен. Затова обяснявам тук. Става въпрос за следната война LION    SCORPION   0   5312   2011-12-17 10:17:39   2011-12-20 09:00:02
Както се вижда - автоматично прекратена. Това стана при изгонване на един активен член от нашия съюз. Проблемът се състои в това, че в момента след изгонването съюзът ни беше 47,34% модиран и това го пишеше вашата система. А същевременно същата беше прекратила войната. Крум е поискал доказателства за това, че сме били под 50%. Лидерката ще прати битки на активните играчи преди и след края на войната, за да се види, че са били активни и може да се пресметне, че сме били под 50% мод. Но това няма как да е доказателство. По-скоро вие трябва да си имате някаква история на действията, която може да се провери. Въпросът ми е дали ще проверите какво е станало, за да знаем има ли смисъл да се разправяме и ако проверите и се убедите, че има проблем какво можете да направите?
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #1 -: Декември 23, 2011, 20:41:23 »

Имам проблем в свят 95. Лидерът на съюза ни вече комуникира с Крум, но докато се разберат ще мине Нова Година според мен. Затова обяснявам тук. Става въпрос за следната война LION    SCORPION   0   5312   2011-12-17 10:17:39   2011-12-20 09:00:02
Както се вижда - автоматично прекратена. Това стана при изгонване на един активен член от нашия съюз. Проблемът се състои в това, че в момента след изгонването съюзът ни беше 47,34% модиран и това го пишеше вашата система. А същевременно същата беше прекратила войната. Крум е поискал доказателства за това, че сме били под 50%. Лидерката ще прати битки на активните играчи преди и след края на войната, за да се види, че са били активни и може да се пресметне, че сме били под 50% мод. Но това няма как да е доказателство. По-скоро вие трябва да си имате някаква история на действията, която може да се провери. Въпросът ми е дали ще проверите какво е станало, за да знаем има ли смисъл да се разправяме и ако проверите и се убедите, че има проблем какво можете да направите?

Така като чета...и си мисля - вие ли трябва да доказвате на Крум,че сте били повече от 50% активни играчи и войната е отсъдена неправомерно,или Крум трябва да доказва на вас,че системата им е отчела вярно % - ите... *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Горките ние  Sad Sad
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
aleman
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #2 -: Декември 23, 2011, 20:53:40 »

Абе ние на Крум можем да му пратим доклади и т.н., ама това се случи преди 3 дни, а чак сега вече имаме комуникация с него. За това време всичко може да изгуби давност. А и той стои зад сървърите, той може да провери какво и как е било. Аз знам какво стана, ама как да го докажа. Мога да докажа кои са били активните играчи и да се сметнат точките, дори и сега, след като са качени точки, пак тези играчи са над 50% от съюза.
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #3 -: Декември 23, 2011, 21:20:48 »

Абе ние на Крум можем да му пратим доклади и т.н., ама това се случи преди 3 дни, а чак сега вече имаме комуникация с него. За това време всичко може да изгуби давност. А и той стои зад сървърите, той може да провери какво и как е било. Аз знам какво стана, ама как да го докажа. Мога да докажа кои са били активните играчи и да се сметнат точките, дори и сега, след като са качени точки, пак тези играчи са над 50% от съюза.
Трудно е ,глас в пустинята.Ние в 14 свят загубихме една война те така ,5 теми изписахме ,доказвахме ,снимахме ама не се получи  Grin
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!