Imperia Online България  
Май 03, 2024, 04:21:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Съгласни ли сте да се узакони наглеждането на акаунти в световете от 1 до 4?
Да, съгласен/а съм. - 313 (64.1%)
Не, не съм съгласен. - 151 (30.9%)
Не ме интересува. - 24 (4.9%)
Общ брой гласове: 424

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съгласни ли сте да се узакони наглеждането на акаунти в класическите светове?  (Прочетена 68543 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #180 -: Декември 18, 2008, 18:16:24 »

за теб знаем господин съвършенство  *SPITEFUL*
Активен

ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #181 -: Декември 18, 2008, 18:45:48 »

за теб знаем господин съвършенство  *SPITEFUL*
Да съм казал някога че съм съвършен Smiley Първия път като заспя и ме пребиват, ако не първия втория, това е положението Smiley А който не може да издържи на напъна, да не играе, това е положението...

Иначе то наглеждането да не би вече да е забранено? Нали проблема беше ако се атакува един и същи човек, само от един човек, но с няколко акаунта? Т.е. разграничаваше се наглеждане и мултиакаунтинг, поне преди Smiley

Админи, модератори, всякакви съм наглеждал Smiley Проблем?
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #182 -: Декември 18, 2008, 18:48:41 »

няма проблем  Sad
 Grin
Активен

atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #183 -: Декември 18, 2008, 18:55:04 »

Що за въпрос. Наглеждането трябва да е разрешено (всъщност да не е забранено) изцяло, без никакви ограничения иначе щте стане много зле. Какво ви притесняа? Който иска да си направи 10 акаунта, пък да видим дали ще има един читав. Забелязал съм, че тази игра се играе предимно от големи хора, а те ходят и на работа.Как ще продължат да играят те ако някой не ги поглежда. И престанете да отивате на разни недемократични и нелогични решения с които ще започне лов на вещици. Ами ако играем аз, жена ми и дъщеря ми от един и същ компютър и ми дойдат на гости хората от съюза ми? Те няма ли да могат да си видят империите от моя компютър, както например да си проверят пощата...
   Затова за наглеждане не трябва да има никакви ограничения , или трябва да няма физическа възмойност, изпълнена от създателите на играта...
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #184 -: Декември 18, 2008, 19:00:40 »

Що за въпрос. Наглеждането трябва да е разрешено (всъщност да не е забранено) изцяло, без никакви ограничения иначе щте стане много зле. Какво ви притесняа? Който иска да си направи 10 акаунта, пък да видим дали ще има един читав. Забелязал съм, че тази игра се играе предимно от големи хора, а те ходят и на работа.Как ще продължат да играят те ако някой не ги поглежда. И престанете да отивате на разни недемократични и нелогични решения с които ще започне лов на вещици. Ами ако играем аз, жена ми и дъщеря ми от един и същ компютър и ми дойдат на гости хората от съюза ми? Те няма ли да могат да си видят империите от моя компютър, както например да си проверят пощата...
   Затова за наглеждане не трябва да има никакви ограничения , или трябва да няма физическа възмойност, изпълнена от създателите на играта...
добре казано
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #185 -: Декември 18, 2008, 19:13:14 »

Вярно добър отговор но според мене не е баш така !! За 1 или 2 поглеждания никoй нищо неможе да ти каже все едно двама случайни играчи от случайно един и същи град влизат един след друг на един и същи копиуютар във зала и играят във един и същи свят Smiley Случва се според мен за 2 влизания от един IP адрес не е проблем !! Но когато посоянно влизаш ето това се нарича мултиакаутинг Smiley За мене нещата опират до там че вместо да играем със много хора ще си играем примерно 15 човека във един свят със по 10 акаунта и къде е тръпката аз те нападам и кво ти ми идваш със друг акаунт и бягаш със този Smiley Не е баш така вярно си е това което казваш приятельо но го гледаш само от едната страна на нещата а това е много ъгълник Smiley  Embarrassed *rose*
« Последна редакция: Декември 18, 2008, 19:15:11 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #186 -: Декември 18, 2008, 19:22:21 »

Да, проблема е само когато баба ти и дядо ти продължат да ми влизат като камикадзета преди теб, нищо че са починали преди две години, а са се регистрирали преди една, мир на праха им  Undecided
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #187 -: Декември 18, 2008, 19:23:03 »

това доказва задгробния живот като цяло  *hihi*
Активен

BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #188 -: Декември 18, 2008, 19:24:25 »

 Grin Grin Grin  анкетата показва ясно  Grin
Активен

atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #189 -: Декември 18, 2008, 19:27:35 »

Мога да кажа, че тази тема е таралеж в гащите на соите създатели, защото наглеждането можеше да продължава с мълчаливото им съгласие, като изобщо не се отваря въпрос за това...сега вече няма накъде. Щото ако ме баннат , че някой ме е наглеждал или съм наглеждал аз просто няма вече да играя.
А да видим сега какво ще стане - при всички случаи много хора ще се откажат от играта, но ако няма наглеждане играта няма да съществува... Не говоря за други действия, а за това, някой, на когото имаш доверие да може да влезе в твоя акаунт и да извърши всякъкви действия там, каквито и ти би направил!
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #190 -: Декември 18, 2008, 19:30:41 »

И това е така затова Админите предложиха всеки играч да си озакони 4 или 5 акаунта ли бяха които законно да се наглеждат а ако ги нарушиш край бан Smiley Но верно си е таралеж във гащите темичката но си беше време и да се пусне Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
moby
Гост
« Отговор #191 -: Декември 18, 2008, 21:17:18 »

Вече няма НАГЛЕЖДАНЕ  *gamer* , по модерно е МОДа  Tongue  Tongue  Tongue !!!
Активен
carq
"Майстора" :D
Редник
*

Karma: +7/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #192 -: Декември 19, 2008, 14:47:09 »

Така и така наглеждането е масова практика, поне да се озакони в някакви граници, а за останалите случай да се наказват.  ,,ЗА,, тази промяна  *ok*

ПП  Положителен е и факта, че се пуска анкета, за нещо което се обмисля  да бъде въведено, а не се спуска свише, като пореден сюрприз  Smiley Smiley Smiley
изцяло съм0 "ЗА" и изцяло подкрепям мнението му.
Активен

Carpe diem, quam minimum credula postero! Skype:FreezingSkull
Fast_Line -- Panadin
Редник
*

Karma: +8/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #193 -: Декември 19, 2008, 17:12:13 »

На мен ми е гадно,когато тръгна да нападам някой с 5М злато и всеки път на 10-тата 15-тата 5-тата последната минута накой влезе във въпросното ацц похарчи или премести ресурса и аз съм бил 3 часа отиване на вятъра !!!!! Но ми е кеф, когато аз имам 5М злато и ме няма в къщи,а някой съотборник ме надглежда и ми " пази " кинтите. Така че това е нож с две остриета !!! Предполагам,че и вие ако имане много кинти и няма да сте удома си,ще помолите някой да ви надглежда !! Или предпочитате да дойда и да ви взема всичко,армия да ви избия и ако имам повечко армия и на палеж да ви доида  Wink Huh? Трябва да се узакони !!! Аз съм ЗА .... па за онзи дето казва,че за 3 години не е надглеждан нито един пат мога само да му се изсмея  *hahaha*  !! И да го попитам нас ли лъже или себе си ?  *hmm*
Активен

Metallica Huh???
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #194 -: Декември 19, 2008, 17:15:34 »

ще събера, ела да ги вземеш кинтите де  :Smiley
Активен

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!