Imperia Online България  
Май 20, 2024, 13:32:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Съгласни ли сте да се узакони наглеждането на акаунти в световете от 1 до 4?
Да, съгласен/а съм. - 313 (64.1%)
Не, не съм съгласен. - 151 (30.9%)
Не ме интересува. - 24 (4.9%)
Общ брой гласове: 424

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съгласни ли сте да се узакони наглеждането на акаунти в класическите светове?  (Прочетена 68585 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Fast_Line -- Panadin
Редник
*

Karma: +8/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #195 -: Декември 19, 2008, 17:23:06 »

пич казвам образно казано .... *crazy*
Активен

Metallica Huh???
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #196 -: Декември 19, 2008, 17:27:34 »

ясно бре, треа спам  *crazy*
 Grin
Активен

BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #197 -: Декември 19, 2008, 19:41:55 »

На атака по толкова в БГ2 бе за кво играем там още  :Smiley
Активен

painkiller
Редник
*

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

DRAGON


Профил
« Отговор #198 -: Декември 20, 2008, 16:38:56 »

научаваш на наи-простите неща жена ти,приятелката ти,невръсното дете,някои от старците ти,някои приятел,някои който изобщо не го интересува империята не е имал и няма и да има акаунт в ИО и когато нямаш възможност да си в ИО просто му/и звънкаш казваш му/и какво точно искаш и тои/тя го прави
в ацц-то ми може да е влизано от н-брой ИП-та обаче от тия ИП-та не е влизано в друг ацц на ИО така че си спа спокойно и няма начин да ме накажат за мулти или наглеждане
ваш си е проблема ако не познавате човек които не играе ИО или не би ви направил тази услуга,говори за мания по ИО
това е моито мнение така съм решил аз въпроса с работа напиване излизане почивки и тем подобни
НЕ НА МУЛТАЩИНАТА НЕ НА НАГЛЕЖДАНЕТО НАКАЗАНИЯТА ДА ВАЖАТ В ПЪЛНА СИЛА ЗА ВСИЧКИ
които не му понася да се изнася
Активен

Великани с програми или мишочи с 8ци,два дена да църкат.Да,вие момчета,сте ми любими герой (dance)
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #199 -: Декември 20, 2008, 20:28:01 »

научаваш на наи-простите неща жена ти,приятелката ти,невръсното дете,някои от старците ти,някои приятел,някои който изобщо не го интересува империята не е имал и няма и да има акаунт в ИО и когато нямаш възможност да си в ИО просто му/и звънкаш казваш му/и какво точно искаш и тои/тя го прави
в ацц-то ми може да е влизано от н-брой ИП-та обаче от тия ИП-та не е влизано в друг ацц на ИО така че си спа спокойно и няма начин да ме накажат за мулти или наглеждане
ваш си е проблема ако не познавате човек които не играе ИО или не би ви направил тази услуга,говори за мания по ИО
това е моито мнение така съм решил аз въпроса с работа напиване излизане почивки и тем подобни
НЕ НА МУЛТАЩИНАТА НЕ НА НАГЛЕЖДАНЕТО НАКАЗАНИЯТА ДА ВАЖАТ В ПЪЛНА СИЛА ЗА ВСИЧКИ
които не му понася да се изнася
когато те зареже жена ти или приятелката ти заради една игра !!! тогава пак ще говорим
Активен

LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #200 -: Декември 20, 2008, 20:39:25 »

 Grin
Активен

painkiller
Редник
*

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

DRAGON


Профил
« Отговор #201 -: Декември 20, 2008, 20:47:18 »

 *hahaha*
може и така да е обаче от твоита уста ми звучи малко.... Lips Sealed
Активен

Великани с програми или мишочи с 8ци,два дена да църкат.Да,вие момчета,сте ми любими герой (dance)
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #202 -: Декември 20, 2008, 21:04:11 »

*hahaha*
може и така да е обаче от твоита уста ми звучи малко.... Lips Sealed
е не те разбирам как ти зву4и ама аз ти го казвам това от опит Smiley знам 4е игрите се играят скришум от жените след като ме зарязоха 2 заради комп игри  Cry Cry Cry пове4е грешки от минали екскурзии не права Smiley 4и4о ми е на 75г и си седи 24 4аса вкъщи ех ех ех ако можеше да управлява мишката ,а тои и носи капан със сиренце
Активен

painkiller
Редник
*

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

DRAGON


Профил
« Отговор #203 -: Декември 20, 2008, 21:32:18 »

изказването ти не е нито по темата нито на място,а и на мене по ми изглежда като безпричинно нападане...
Активен

Великани с програми или мишочи с 8ци,два дена да църкат.Да,вие момчета,сте ми любими герой (dance)
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #204 -: Декември 20, 2008, 21:53:35 »

хи4 не се заяждам искам да ти кажа наглеждането си е нож с 2 остриета защото като си дадеш паролата на непознт може да ти навреди(знаеш ли колко хора пострадаха заради раздаване на пароли) или пък може да ти помогне хората не живеят за да играят ИО (не вси4ки са запалени като мен) надявам се 4е ве4е ти е извесно 4е за тази игра е необходимо време и когато го нямаш може да се изнервиш и да я намразиш а играта е хубава и си заслужава да се забавляваш с нея има и други на4ини да си я гледаш интернет на GSM или лаптоп с мобилен нет , но ти примерно си в движение имаш един куп проблеми да решаваш и ще трябва да спреш работата си защото в 3:00 ти се прибира воиската вместо да завъртиш един тел и да кажеш "моите се прибраха имаш ли възможност да ги погледнеш" ТВЪРДО СЪМ ЗА НАГЛЕЖДАНЕТО ,но узаконено ще е по добре мисла аз макар и да не е равностоино защото това ще е още един бонус за саюзите с по малък брои 4ленове със сигурност е много сложна тази тема надявам се админите да измислат добро решение
Активен

Alien
Лейтенант
***

Karma: +17/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 157



Профил
« Отговор #205 -: Декември 21, 2008, 21:01:51 »

Така и така всички го правят, по добре да го озаконим със закон гласуван от Парламента  Grin
Активен
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #206 -: Декември 28, 2008, 14:52:11 »

  Четири браузъра и четири акаунта - управляваш едновременно атакуващ, две камикадзета и троянски кон. Ей това не го приемам ама наглеждането.... Аз съм гола вода в софтуера ама има майсторчета, които ще хваната цаката на всяко препятствие *freak* Така че защо изобщо си драпаме, пардон чешеме езиците - нещата се нареждат сами *hahaha*
Активен
Werdy
Гост
« Отговор #207 -: Декември 28, 2008, 16:22:22 »

10 лева месечно и си в играта от гсм когато си искате
Активен
patso
Редник
*

Karma: +5/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


TU


Профил
« Отговор #208 -: Януари 15, 2009, 20:27:19 »

Предложението не е лошо, все пак всички се наглеждат  *freak* , по - добре е да е озаконено  Wink
Активен

TU
penci75
Сержант
**

Karma: +47/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« Отговор #209 -: Януари 15, 2009, 21:48:54 »

Ако няма наглеждане,аз се отказвам.Това означава да нямам никаква армия че ако ме няма 10 часа щте се разоря.TВЪРДО ЗА. *freak* *freak* *freak* *freak*
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!