Imperia Online България  
Май 15, 2024, 00:47:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: жалко  (Прочетена 3476 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
azsymbabo
Гост
« -: Юни 10, 2011, 20:57:21 »

някой ви отърва от съюзчето ни хакнаха паса на тралала и ни разпусна съюза за по малко от минута кофти за съюза дано се наиграят румънците и да почнат някога честно и почтено без подобни глупости да играят
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #1 -: Юни 10, 2011, 20:59:55 »

някой ви отърва от съюзчето ни хакнаха паса на тралала и ни разпусна съюза за по малко от минута кофти за съюза дано се наиграят румънците и да почнат някога честно и почтено без подобни глупости да играят

Просто нямам думи... ставали са много гадости в играта... но подобно нещо, на подобен етап... ужасяващо е...
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #2 -: Юни 10, 2011, 21:43:59 »

Жалко , е меко казано.
Толкова време ресурс и най вече - нерви.  Cry
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
guB_neteJI
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 16



Профил
« Отговор #3 -: Юни 10, 2011, 22:04:53 »

Дарения за национални отбори  *freak*

Отсега нататък всички играчи, които имат желание, могат да подкрепят националния си отбор, като закупят и дарят диаманти, които ще отидат директно в съюзната хазна. Даренията гарантират шанс за получаване на медала 'Сърцето на дарителя'.  *hahaha*
Май по добре да се откажа  от това начинание  *rose* да даваш пари на вятара  :Smiley то и там ще се появи някой очилат прижкав малоумник който да рови акаунтите без проблем и безнаказано ...... приятна игра на всички   *suicide*
Активен
azsymbabo
Гост
« Отговор #4 -: Юни 10, 2011, 22:22:15 »

Нямам думи да изразя негодуванието си към безхаберието на екипа  .... Ревахме, ревахме във форума, но явно на някой хора мечтите им са по-важни отколкото работата .
 михаил: Извинявам се на хората които съм обидил по някакъв начин във форума  Сбогом от мен
 това е от перун има бан затова ме помоли аз да пиша вместо него
« Последна редакция: Юни 10, 2011, 22:53:06 от azsymbabo » Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #5 -: Юни 10, 2011, 22:41:40 »

За съжаление се появи изключително неприятен повод да се преразгледа тази тема:

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=34437.0

Идеята ми и тогава беше подобни ситуации да се спестят.

П.П: Предполагам хората са били (и в момента са) прекалено заети с развитието на проекта си. Но според мен това вече не е страничен и ненужен модул. Надявам се ситуацията със съюза ви ще бъде коригирана (и с наказанието на perun, при такива обстоятелства нищо чудно човек да реагира по-емоционално - явно му пука за играта).
« Последна редакция: Юни 10, 2011, 22:48:12 от Sheremetev » Активен

guB_neteJI
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 16



Профил
« Отговор #6 -: Юни 10, 2011, 22:54:56 »

Нямам думи да изразя негодуванието си към безхаберието на екипа без да споменавам роднините .... Ревахме, ревахме във форума, но явно на някой хора мечтите им са по-важни отколкото работата .

То на това ако може да се каже екип ... аз лично имам регистрации в много ON-LINE игри платени и неплатени и досега такова чудо небях срещал , то беше лаг  , невъзможноста да си влезнеш в Акаунта поради неизвестни НАМ причини , Невъзможни калкулатори , Зависнали Армии , бъгове и всякакви подобни простотии . Май ИО Ще Стане Игра за Глупаци , пращайте СМС-си и се молете да неви разбият паролата защото е слабо защитена от Екип '' Мечтатели '' *beer*
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #7 -: Юни 11, 2011, 01:17:14 »

За съжаление се появи изключително неприятен повод да се преразгледа тази тема:

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=34437.0

Идеята ми и тогава беше подобни ситуации да се спестят.

П.П: Предполагам хората са били (и в момента са) прекалено заети с развитието на проекта си. Но според мен това вече не е страничен и ненужен модул. Надявам се ситуацията със съюза ви ще бъде коригирана (и с наказанието на perun, при такива обстоятелства нищо чудно човек да реагира по-емоционално - явно му пука за играта).
Точно за такива случаи настоявах тогава да се създаде точна процедура за възстановяване на щетите ....тогава бяхме потърпевши аз и моя съюз ..сега са други ....явно съм бил прав .
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
FeniX
Гост
« Отговор #8 -: Юни 11, 2011, 08:28:44 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=35739.0

Възстановяване на щети и мерки срещу нарушителите няма.
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #9 -: Юни 11, 2011, 12:00:04 »

Да, но за два дни (събота и неделя) могат да се случат доста събития, които да затруднят отстраняването на последствията (а съвсем случайно съюзът не е разпуснат в понеделник). Предлагам начин за предварителното ограничаване на последствията.

Не че омаловажавам нуждата от създаването на инструмент за бързо възстановяване на акаунти и поддръжка 24/7. Но на първо място според мен стоят именно тези защити- а аргументът, че щели да пречат на играчите- може включването и изключването да се направи по желание на играчи. А и когато е активирана (т.е всеки играч е свободен да си я изключи по всяко време), човек се нуждае да си влезе веднъж в пощата, което не е толкова дразнещо и бавещо.
Активен

rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #10 -: Юни 11, 2011, 12:34:43 »

Чесно казано след и този случай ми е интересно поне повреме на Световното ще имама ли проверки контрол и 24 часова подръжка

Н.Н почнаха с гаф цяля еря АМА мамеше накрая свършиха с гафове
Новия блиц стартира меко казано смешно

Силно се надявам че Екипа ще вземе адекватни мерки за провеждане на ено НОРМАЛНО състезание  Undecided
« Последна редакция: Юни 11, 2011, 12:38:01 от rayh » Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
gopa
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #11 -: Юни 11, 2011, 12:47:22 »

nekavi za6toto se pravite na veliki i tap4ete i bg igra4i  *freak*
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #12 -: Юни 11, 2011, 12:53:10 »

nekavi za6toto se pravite na veliki i tap4ete i bg igra4i  *freak*

Пожелавам ти да ти се случи същото...
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #13 -: Юни 11, 2011, 13:01:03 »

nekavi za6toto se pravite na veliki i tap4ete i bg igra4i  *freak*
 би ли си дал ника в играта , ти дребено злобно 4ове4е  *SMOKE*
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
avitoholl
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


ювиги кан


Профил
« Отговор #14 -: Юни 11, 2011, 13:24:50 »

дано да се оправи проблема  има обаче и малък лъч светлина  при шпиониране на някой от замъците дава
че такъв съюз не съществува и не вярвам Asirenii да тръгнат на сляпо да атакуват ако тръгнат да го вземат ще са най тъпите 
проблема е друг тая армия ще генерира отрицателно злато и ако се вземат мерки  екипа трябва да има предвид и това   
казах ви аз че трябва да преключим ерата докато можехме но  GF се дърпаха като магаре на мост 
а на младежа който написа  че така им се пада не му се сърдете децата не обмислят добре ситуациите и са импулсивни
   
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!