Imperia Online България  
Май 08, 2024, 13:09:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: нагласените битки позволени ли са да попитам  (Прочетена 5180 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« -: Март 06, 2014, 17:52:31 »

камата е бот и наглася армиите на съюза така че волфланд да ги бият,по нагласена ера от тази  не сам виждал,първо избиха армиите на играчите от съюза със шпионин жатре в съюза ни а после когато се модирах за да се защитя нагласи така армиите че да ги избият и прежземат замъците,не стига това ами и не мойем да го махнем защото постоянно се кандидатира и за лидер,ако така се печелят битки тук на много хора това ще е последната ера в тази игра ,подлоста граници няма
Активен
Duff
Капитан
****

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


DementorDuff


Профил
« Отговор #1 -: Март 06, 2014, 18:15:28 »

Кажи поне в кой свят бе човече, че Ваня трябва да хвърля боб за да познае. Grin
Активен

Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #2 -: Март 06, 2014, 19:30:19 »

82
Активен
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #3 -: Март 06, 2014, 19:48:39 »

вижте какво,проблема е от няколко месеца,със ботове ако се играе само тази игра да се отказваме останалите,няма смисъл,да избият всичките ти играчи в съюза един по един като гледаш дали е на линия или не и да даваш информация просто не е честно но това с разпускане на командирите и преместване на съюзната армия просто нямам думи,направо е подло и под всякаква критика ,прекалено некоректно е,ако ще се играе така и съуз с 300 000 съюзна армия да избижа 15 милионна армия и всички да станат генерали за една нощ тогава 100% доста хора поне от моя съюз спират с тази игра защпто не е честна,няма нищо доблестно с нагласени битки да превземеш замак и да спечелиш ера още повече,  Sad     
Активен
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #4 -: Март 06, 2014, 19:50:41 »

пиша на фонетика защото нямам бг клавиатура и се извинявам за правописните грешки
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #5 -: Март 06, 2014, 23:32:30 »

за шпионина в съюза нищо няма да направят,това е играта,вие сте го допуснали,единственото,което можете да направите е да издебнете момента,в който изтичат изборите и да го изгоните,а следващият път ще знаете,ако това е краят на ерата и сте го вкарали да се дари някой от вашите,който е сигурен постоянно трябва да се кандидатира за лидер,за да не го направи някой неканен гост и да ви провали ерата
Активен
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #6 -: Март 06, 2014, 23:51:34 »

:)е това не е отговор,аз говоря за нагласените битки ,изобщо не ме интересува шпионина,но си знаех че това ще ми отговорите,нека да играят само глупаците тази игра тогава
Активен
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #7 -: Март 07, 2014, 00:09:38 »

kamata
kamata от теб по голям педал имали тука бе византийска курво сега ще гледаш как ти унищожавам съюза и си яж педераския гъз от яд. и друг път да знаеш, как да се отнасяш със хора, които са ти помагали, а не да постъпваш като долна курва. междодругото при нас си със пракор- КУРВАТА
Активен
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #8 -: Март 07, 2014, 00:14:46 »

ей това са генералите тази ера в свят 82,браво,:),нека и ера да спечелят
Активен
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #9 -: Март 07, 2014, 10:35:32 »

извинявам се но това да издониш по 2 пати силните играчи с бот и да превземеш така замъците и да спечелиш и изборите на лидер като вкарваш нови членове в съюза за да гласуват за теб ,пълна пародия,безобразието продължава
Активен
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #10 -: Март 07, 2014, 16:27:08 »

тази игра е срам за всички българи,всичко е само ботове и нагласени битки
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #11 -: Март 07, 2014, 16:40:54 »

Добре, искате да проверим акаунт kamata, така ли? За нагласени битки? За това, че сте го допуснали в съюза си, не можем да бъдем виновни, не можем да противостоим на човешката подлост. Ако греша относно това, което искате да проверим, моля поправете ме. Вие сте пуснали 3-4 теми, писали сте така, сякаш аз знам всички имена на съюзи и играчи в свят 82 и сякаш аз следя развитието на целия този свят. Бъдете по-конкретни. Това, което ние можем да направим е: давате ни име на акаунт, казвате в какво се съмнявате, и ние проверяваме дали въпросният акаунт е използвал неползволени средстава за игра, дали има нагласени битки.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #12 -: Март 07, 2014, 16:58:19 »

свят82,съюз abrakadabra,проверете камата ,кой е влизал  в акаунта му и с кого е кореспондирал по времето когато са били битките срещу съюзните ни армии и ви казвам той освободи всички офицери в съюза аз бях в мод така че само той можеше да премества съюзните армии,е  това ако не са нагласени битки тогава да я играе който иска тази игра,а това че той изгони най добрите ни играчи по два пъти и това не е нагласено за да спечлят релма нали?просто нямам думи,само поразгледайте малко битките та те са направо смешни с тези армии дето имахме,и едно око да има човек пак се вижда че не са реални
Активен
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #13 -: Март 07, 2014, 17:04:43 »

вижте какви силни играчи вече се отказаха заради некоректна игра,90%от съюза или са изгонени или се модираха и се отказват  и то играчи които играят с диаманти не е ли срамно?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #14 -: Март 07, 2014, 17:11:52 »

Добре, ще бъде проверен. Но смятам, че това, от което се оплквате не влиза в нашите правомощия. Не можем да го накажем затова, че предава информация на друг съюз и т.н.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!