Imperia Online България  
Май 18, 2024, 13:15:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504562 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1965 -: Април 16, 2014, 13:34:02 »

Това за коя ера на 14ти става въпрос, че ми стана интересно?
Нямам идея, тука са си писали за някаква ера и разсъжаваме върху думите на Кънчо. Аз дори не съм играл там, но пак ми стана ясно с колко акаунта е играл, само от един негов отговор  *hahaha*
Активен
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1966 -: Април 16, 2014, 13:37:15 »

Нямам идея, тука са си писали за някаква ера и разсъжаваме върху думите на Кънчо. Аз дори не съм играл там, но пак ми стана ясно с колко акаунта е играл, само от един негов отговор  *hahaha*
Питам, защото ако е ерата преди две години не ми се вярва да е играл с акаунта на италианеца, най-малкото имахме война срещу тях тогава и беше доста интересна война с тия жабарковци. Албертони ако не ме лъже паметта беше лидер на съюза тогава и писа не помня на мен или на друг преди да загубят войната служебно. Не е възможно Кънчо да ми е писал на чист италиански език, явно е станало по-късно, но почти съм сигурен, че Къне не  е влизал в Албертонито.
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1967 -: Април 16, 2014, 14:34:06 »

Питам, защото ако е ерата преди две години не ми се вярва да е играл с акаунта на италианеца, най-малкото имахме война срещу тях тогава и беше доста интересна война с тия жабарковци. Албертони ако не ме лъже паметта беше лидер на съюза тогава и писа не помня на мен или на друг преди да загубят войната служебно. Не е възможно Кънчо да ми е писал на чист италиански език, явно е станало по-късно, но почти съм сигурен, че Къне не  е влизал в Албертонито.
Добре де, може и да не е играл с албертоне или както е там, но с останалите е, както се вижда от написаното от него, както и че са се изредили сума народ да гледат ацц-то на Божо, че той горкия освен фермене друго не може.
Активен
varvarina
Лейтенант
***

Karma: +8/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


Профил
« Отговор #1968 -: Април 16, 2014, 15:08:48 »

става дума за миналата ера
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #1969 -: Април 16, 2014, 16:18:09 »

Голямо писане паднало пак  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
varvarina
Лейтенант
***

Karma: +8/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


Профил
« Отговор #1970 -: Април 16, 2014, 16:26:23 »

остави са 3 часа четах кат се върнах от работа 
Активен
varvarina
Лейтенант
***

Karma: +8/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


Профил
« Отговор #1971 -: Април 16, 2014, 16:27:27 »

викам си са нагледам на битки а то само караници
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #1972 -: Април 16, 2014, 16:37:32 »

викам си са нагледам на битки а то само караници
Мерят си ги хората бе ... имат мерят  *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1973 -: Април 16, 2014, 16:40:15 »

викам си са нагледам на битки а то само караници
Половината от героите са "каси", няма как да има битки, освен може би някое зрелищно разбиване.
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1974 -: Април 16, 2014, 16:43:06 »

Питам, защото ако е ерата преди две години не ми се вярва да е играл с акаунта на италианеца, най-малкото имахме война срещу тях тогава и беше доста интересна война с тия жабарковци. Албертони ако не ме лъже паметта беше лидер на съюза тогава и писа не помня на мен или на друг преди да загубят войната служебно. Не е възможно Кънчо да ми е писал на чист италиански език, явно е станало по-късно, но почти съм сигурен, че Къне не  е влизал в Албертонито.
Позабравил си много неща Ванка.Разбираемо е.Не си играл отдавна.Албертоне бе в съюза на Виктория.Водихме война срещу бразилците които тя не можа да прибере и тоя ме засече когато се връщах от един от тях.И не само си позабравил доста неща.Много и не знаеш.
« Последна редакция: Април 16, 2014, 16:44:43 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1975 -: Април 16, 2014, 16:57:22 »

Позабравил си много неща Ванка.Разбираемо е.Не си играл отдавна.Албертоне бе в съюза на Виктория.Водихме война срещу бразилците които тя не можа да прибере и тоя ме засече когато се връщах от един от тях.И не само си позабравил доста неща.Много и не знаеш.
Shocked Това не може да е вярно, Ванката да не знае нещо. Все пак човека е изкарал една ера с Кънчо бе, не може да не знае всичко за тази игра, та той дори е измислил половината неща които всички знаем сега, като засечките например. Не го слушай Ванка, ти си моя идол  *rose*
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1976 -: Април 16, 2014, 19:52:50 »

За нея ера  която споменаваш не съм те палил аз от акаунта на Божо....друг пускаше пожарите и не съм с 5аццта до колкото имам спомен бях ударил с   токту 2-3 пъти армията на оня от ваще дет псуваше Виктория и веднъж дадох инфо на албертоне когато те засече ..И с берое бех хванал два пъти Hever..аз лично нито теб нито Ицо съм палил...тва е.
..
Ех, Къне, необяснимата ти любов към лицемерният бидон успя да направи повече, отколкото би могъл сам да си причиниш. Както искаш го разбирай. Един съвет от мен (непоискан) - по-рядко пиши тук, особено, ако трябва да влизаш в ретроспекции. Със здраве!
И те чакам есента да изпием 50 и повече кинта (ако си приятен събеседник). Вече съм убеден, че загубих ...  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1977 -: Април 16, 2014, 20:18:30 »

Меси, вие започнахте с Ванката играта заедно. Ти беше в един съюз с особено наименование (не пазя архиви за маловажни събития, разчитайки на паметта си), но те помня от бг6 (2). Ванката също там е първопроходил в играта. Наивен е малко и първо говори, а после мисли какво иска да каже, но не го съди толкова иронично. Понякога потенциал и капацитет не са в синхронизация ...  *beer*
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1978 -: Април 16, 2014, 20:34:17 »

Меси, вие започнахте с Ванката играта заедно. Ти беше в един съюз с особено наименование (не пазя архиви за маловажни събития, разчитайки на паметта си), но те помня от бг6 (2). Ванката също там е първопроходил в играта. Наивен е малко и първо говори, а после мисли какво иска да каже, но не го съди толкова иронично. Понякога потенциал и капацитет не са в синхронизация ...  *beer*
Да, така е, но ми е смешно като се прави на много вещ, нищо лично де, шегувам се, нали затова е форума. Съюза се казваше Vestias.  Айде наздраве *beer*
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1979 -: Април 16, 2014, 20:40:35 »

Мерят си ги хората бе ... имат мерят  *hahaha*

Ти па и ти не се виждаш кви ги пишеш  Shocked какво да извадят срещу "шпека" бе  Tongue че чък па и да мерят  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!