Imperia Online България  
Май 09, 2024, 18:18:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ерата почна но явно скуката ще е голяма  (Прочетена 80374 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #465 -: Септември 22, 2010, 18:16:39 »

Wink
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #466 -: Септември 22, 2010, 19:39:29 »

Еми ако прочетеш темата от началото, ще разбереш за какво става дума Smiley Обещал съм му да взема и нетната и да го разбия, еми разбих го, сега остава нетната Smiley Понеже той загуби шансове да се бори за нея, пост с който той отвори темата, та сега се опитва да ме накара и мен да го спра, та да загубя шансове за нея Smiley Иначе дали ще спреш или няма да спреш някого е въпрос на приоритет, зависи за какво играеш, аз реших да подгоня нетната, военна вече съм взимал в тоя свят само нетна не съм, та за нея ми е мерака и ще видим дали при така създалата се ситуация ще успея, така поне тръпката е по-голяма Wink
Активен
GALAKTIKA
Сержант
**

Karma: +22/-63
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #467 -: Септември 22, 2010, 19:44:51 »

SOMEBODY ти обаче ме кефиш имаш избирателна активност.А ние се праскаме по световете може би трябва да се замисля.
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #468 -: Септември 22, 2010, 19:50:27 »

SOMEBODY ти обаче ме кефиш имаш избирателна активност.А ние се праскаме по световете може би трябва да се замисля.

Аз в повече от 2 свята не играя никога, първо нямам време за повече и след това повече от 2 акк не мога да играя като хората, даже и 2 са ми много, най-добре се чувствам като цъкам в 1 свят Smiley Ако това имаше предвид Smiley
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #469 -: Септември 22, 2010, 19:55:25 »

и все пак на няма да те оставя да дишаш, за ще си запаля къщата , за да изгори на Вуте плевнята, нали нзаеш  Wink

Еми аз си имам приоритети, поставям ги публично и ги спазвам, не ги сменям всеки ден. За мен това е играта в една ера, казваш за какво играеш, какво искаш да направиш и почваш да го гониш, ако трябва ще се запаля моята къща за да изгори на Вуте плевнята, стига да постигна това което съм обявил. Щом мислиш, че друго е стойностно в играта ОК, твое право, аз мразя да си сменям целите, започвам за едно и го гоня до край Wink Ако играех за военна, щях пак да съм го обявил и пак само него щях да гоня, независимо какво ще ми струва и как ще го направя.
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #470 -: Септември 22, 2010, 20:21:53 »

Еми ако прочетеш темата от началото, ще разбереш за какво става дума Smiley Обещал съм му да взема и нетната и да го разбия, еми разбих го, сега остава нетната Smiley Понеже той загуби шансове да се бори за нея, пост с който той отвори темата, та сега се опитва да ме накара и мен да го спра, та да загубя шансове за нея Smiley Иначе дали ще спреш или няма да спреш някого е въпрос на приоритет, зависи за какво играеш, аз реших да подгоня нетната, военна вече съм взимал в тоя свят само нетна не съм, та за нея ми е мерака и ще видим дали при така създалата се ситуация ще успея, така поне тръпката е по-голяма Wink
    Еди не ми приписвай неща, които не съм казвал.Точните ми думи са :
Ерата почна ,но активни играчи - йок  Undecided.Всичкото хуни си дадоха лятна почивка ,а така като гледам и не само те ......Сутринта ми бяха двама в обхват , вечерта ( след като не влизах цял ден ) цели 10 ......Е аз ще цъкам за нетни колкото да чешам крастата пък ще видя до къде ще я докарам с липсата на свободно време . Явно екипа на играта постепенно постига целта си да се отърват от класиките .Следващата ера определено ще ми бъде в свят с повече активни играчи. Като има тръпка все ще намерим и време .....
    Къде виждаш да казвам, че ще гоня класация ....Ако исках да гоня класацията най-малко щях като теб да си продам д-то да вляза в активен съюз за бонуса.За последен път обяснявам и повече спирам да пиша по темата- почнах да те паля защото ми писна да гледам как Били пали наред та дано станеш първи ...Щом така мислиш да се покажеш като голяма ферма добре  *pardon*.Великите битки на Били срещу мен са 3 палежа .....Великата ти битка стана, защото не ми пукаше дали ще се разбия или не (ти все щеше да си назад) и си правех блока докато те атакувах.Като си толкоз добър защо нощес не ми хвана поне една атака ....От Били вдигнах флага единствено за да не ми играете на засечка.
   Това е . Спирам да пиша по темата .Можете да се величаете колкото искате.
     *beer* на всички и да полеете празника. Smiley


П.П. Не виждам никакви желаещи да се борят за Джонито което обещах. Като си чешате езиците за нагласени битки и чекери - поне не пишете глупости.Офертата продължава за неограничен период от време .....
« Последна редакция: Септември 22, 2010, 20:27:37 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #471 -: Септември 22, 2010, 20:24:53 »

Бобо какво значи аз ще цъкам за нетна, ти много се измъкваш Wink Кажи ще си цъкам ей така, кажи ако имам време ще играя, ама ще цъкам за нетна означава ще гоня нетна Wink Айде със здраве Smiley Бобо нощес ти връщаше на 30 мин Smiley А при първите те питах дали ще се отказваш вече, ако си спомняш, мислех си решил ками да го играеш Wink
« Последна редакция: Септември 22, 2010, 20:28:12 от SOMEBODY » Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #472 -: Септември 22, 2010, 20:26:16 »

тц нещо не ме разбра, исках да кажа че ще ти горя селата само и само да не спечелиш класацията, а колкото и да си добър под постоянният напън ше се огънеш и пак няма да я спечелиш  Wink

Еми за това не го спирам повече и капитулирам от него, защото в момента той играе стил камикадзе и гони само блоковете ми да ме пали Smiley А огъня не ме плаши за сега вдигам повече нето от втория след като целия горя Smiley)))) Икономиката ми е силна Smiley)))
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #473 -: Септември 22, 2010, 20:29:28 »

Еми гадно е да гледаш как те палят, ама пък като знаеш за какво играеш се осмисля Smiley Просто въпрос на приоритет Wink А и паленето не е бой, армията ми си седи пръсната нон стоп по крепостите и никой дори не се сеща за нея Smiley))) Дори и в блока Smiley))))) Веселба
« Последна редакция: Септември 22, 2010, 20:31:08 от SOMEBODY » Активен
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #474 -: Септември 22, 2010, 20:31:12 »

Темата стана чешене на езици айде наздраве на всички и ако искате интересна ера следващата в свят 2 ще се разиграем, ако не искате здраве да е Smiley аз ще си размърдам аццето да не ме изтрие сървара за следващата ера  Cool
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #475 -: Септември 22, 2010, 20:37:37 »

Аз още се чудя дали 1 или 2. Ако е 2 ще сме Хуни vs COMECON ако е 1 ще е последната голяма веселба, май както са тръгнали нещата. В 2 имам кредити в акк, в 1 ще наливам, 1 е с онлайн което не ме радва много, но пък ще е пълен, а в 2 има елемент на изненада, ама пък ще е празен. Още го бистрим, ако сега направим 1 после пролетно 2 може да устройм, абе ще пишем тук във форума.
Активен
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #476 -: Септември 22, 2010, 20:46:54 »

Както решите ние ще сме там, спирам да пиша вече в темата, нямам намерение да правя сеир на форума да доказваме тиквени медали / нищо лично към никой / знае се кога е рестартта и че ще сме там лека и приятна игра от мен  Cool
п.с. Всякакви съмнения за каквото и да е отпращайте към съпортта  *ok*
Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #477 -: Септември 22, 2010, 21:18:44 »

Аз още се чудя дали 1 или 2. Ако е 2 ще сме Хуни vs COMECON ако е 1 ще е последната голяма веселба, май както са тръгнали нещата. В 2 имам кредити в акк, в 1 ще наливам, 1 е с онлайн което не ме радва много, но пък ще е пълен, а в 2 има елемент на изненада, ама пък ще е празен. Още го бистрим, ако сега направим 1 после пролетно 2 може да устройм, абе ще пишем тук във форума.
ако ще се разберем и аз ще се включа ,На  мойта си страна,хайде наздраве *beer*



бития си е бит е..... си е е......,капитулиралия си е капитулирал Grin
Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #478 -: Септември 22, 2010, 21:28:34 »

не се е родил тоя дето ще ме откаже в моя си свят Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #479 -: Септември 23, 2010, 01:20:00 »

абе я си погледни загубените битки в защита, след някой пожар и пак ми кажи че не е бой, как и да го погледна си за бой за мен  Grin а и за играч от твоят ранг не е нормално да се пускаш така лесно да те опъват по полетата на империята ти

Еми не всички пускам директните конкуренти спирам Wink Преди малко и един/една Гаярдо и той остави войската пред наслението ми Wink и от него чакам медалче Smiley
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!