Imperia Online България  
Юни 02, 2024, 08:46:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЗАБРАВЕНИЯТ СВЯТ  (Прочетена 21635 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #15 -: Декември 05, 2012, 21:58:46 »

Снимките, разбира се, не показват точното класиране, но това едва ли има някакво значение. Държа да поздравя erato, с която направихме най-голямата битка тази ера:
http://www39.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/10/2012_12_5/9000334_9049920_1383961
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #16 -: Декември 05, 2012, 22:01:45 »

No Coment от мене.Всеки да се радва на неговото си.А на мирзана браво.Изкочи от нищото и  надигра мошенниците  Grin

Ей евиле май забрави че пали марзана с пюрето постоянно и после се скъса да му развяваш байрака а? Grin  но нещата си дойдоха на мястото накрая  >Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #17 -: Декември 05, 2012, 22:05:48 »

Снимките, разбира се, не показват точното класиране, но това едва ли има някакво значение. Държа да поздравя erato, с която направихме най-голямата битка тази ера:
http://www39.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/10/2012_12_5/9000334_9049920_1383961

  Ами то си е написано отгоре,но това на дали има някакво значение.
Активен
Moria
Хапче, горчиво като ИСТИНАТА
Редник
*

Karma: +29/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #18 -: Декември 05, 2012, 22:20:25 »

.....
 Браво на marzanna - поздравявам го за прекрасната ера - последните 10 дена реши да вземе класацията по ранг и доблест и успя - без нито една нагласена битка,без нито един страничен акаунт,точене,програми за ловене на шпиони и дрън дрън  *rose* ............

Ако ти не си титуляра на акаунта marzanna, ми е много интересно как можеш да изкажеш горното твърдение. Най-малкото щото битките от последните десет дни няма как да бъдат видяни от другите играчи, за да се преценява има ли, няма ли нагласени такива. Нали?! *pardon*
Разбирам, че си очарован/а от титуляра на този акаунт (интересно от кого от двамата му титуляри *scratch* ), но след като разбрах кой/и е/са той/тя/те дефакто, някакси не мога да споделя възторга ти. Едни спомени от БГ4 ме налегнаха... Знаеш ли, има истина в поговорката, че вълкът козината си мени, но нрава - не.
Честито на победителите в отделните класации от тази ера. Браво на Скелетан и Ерато за добрата битка в края й! Респект. *rose*
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #19 -: Декември 05, 2012, 22:41:00 »

Ако ти не си титуляра на акаунта marzanna, ми е много интересно как можеш да изкажеш горното твърдение. Най-малкото щото битките от последните десет дни няма как да бъдат видяни от другите играчи, за да се преценява има ли, няма ли нагласени такива. Нали?! *pardon*
Разбирам, че си очарован/а от титуляра на този акаунт (интересно от кого от двамата му титуляри *scratch* ), но след като разбрах кой/и е/са той/тя/те дефакто, някакси не мога да споделя възторга ти. Едни спомени от БГ4 ме налегнаха... Знаеш ли, има истина в поговорката, че вълкът козината си мени, но нрава - не.
Честито на победителите в отделните класации от тази ера. Браво на Скелетан и Ерато за добрата битка в края й! Респект. *rose*
  мога да твърдя защото съм видял всяка една от битките. Как да го кажа - близки отношения ли му викат? *pardon*
За вълка и нрава - това са врели некипели. Хвани прочети някоя книга.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #20 -: Декември 05, 2012, 22:49:25 »

Ти пък книга да чете  Grin нема време за книга щом играе ИО ,а щом го/я налагат спомени от бг4 за нас значи е некой дето съм му чупил от шпека  Grin което ме радва и забавлява страхотно  *cooking*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Moria
Хапче, горчиво като ИСТИНАТА
Редник
*

Karma: +29/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #21 -: Декември 05, 2012, 23:31:23 »

Глупавият човек се отличава от умния по това, че никога не знае кога е по-добре да замълчи. Wink
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #22 -: Декември 06, 2012, 01:12:50 »

Глупавият човек се отличава от умния по това, че никога не знае кога е по-добре да замълчи. Wink

Доста е забавно, Хриси, тези двамата да приказват за книги точно на теб!
 Grin
Ако приемем, че всеки от тях е прочел по една книга, което никак не е сигурно, то колко ли е съотношението между 2 и ≈500. Аз лично не се наемам да го смятам, защото първо е безсмислено, второ аз съм много слаб по математика и не мога да смятам до шест.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #23 -: Декември 06, 2012, 10:29:28 »

Доста е забавно, Хриси, тези двамата да приказват за книги точно на теб!
 Grin
Ако приемем, че всеки от тях е прочел по една книга, което никак не е сигурно, то колко ли е съотношението между 2 и ≈500. Аз лично не се наемам да го смятам, защото първо е безсмислено, второ аз съм много слаб по математика и не мога да смятам до шест.

 Видя се,че си много слаб по математика  Grin
А за някой който ми цитира стари поговорики от рода на "вълка кожата си мени,нрава не",най-малкото което мога да му каже е,че ми звучи несериозно. На теб пък какво да ти кажа... цялата ти последна публикация е лишена от всякакъв смисъл и взаимовръзка с предходните.По всичко личи,че нещо те яде отвътре и търсиш момент,в който да блеснеш с умствения си багаж. За жалост обаче изглежда доста смешно ,когато не е на място. Grin
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #24 -: Декември 06, 2012, 11:54:47 »

То е защото съм доста по-силен в словестните двубои, отколкото на имперските полета. Напълно естествено е да се опитам да пренеса битката там, където съм сигурен победител. И използвам всеки подходящ момент да блесна. Те затова ме банват толкова често тук - защото ви засенчвам! Те затова и Хриси я баннаха - заради книгите. Някакси нечестно е да има такова предимство. Което ме връща отново на въпроса - просто ми станахте смешни с онзи коментар. Извинявам се, че не успях отново да устоя да ви се присмея на културата. Каквито и наказания да ми наложат този път, ще бъдат заслужени. Мир, брато /како/.
 *freak*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #25 -: Декември 06, 2012, 21:30:57 »

То е защото съм доста по-силен в словестните двубои, отколкото на имперските полета. Напълно естествено е да се опитам да пренеса битката там, където съм сигурен победител. И използвам всеки подходящ момент да блесна. Те затова ме банват толкова често тук - защото ви засенчвам! Те затова и Хриси я баннаха - заради книгите. Някакси нечестно е да има такова предимство. Което ме връща отново на въпроса - просто ми станахте смешни с онзи коментар. Извинявам се, че не успях отново да устоя да ви се присмея на културата. Каквито и наказания да ми наложат този път, ще бъдат заслужени. Мир, брато /како/.
 *freak*
  Блестиш,като диамант в боклука  *heart* 
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #26 -: Декември 06, 2012, 21:44:37 »

  Блестиш,като диамант в боклука  *heart* 
Интересно диманта си е диамант дори на дъното на кофа с боклук, но "стъкълцето" издигнато в небесата си остава една имитация на оригинала  *KING* *db*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #27 -: Декември 06, 2012, 21:49:55 »

Интересно диманта си е диамант дори на дъното на кофа с боклук, но "стъкълцето" издигнато в небесата си остава една имитация на оригинала  *KING* *db*
Опитваш се да се подмажеш с някакво сложно олицетворение  Grin  Или някой хора тук лежат на стара слава,или имат магазин за бижута   *freak*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #28 -: Декември 06, 2012, 21:59:48 »

Опитваш се да се подмажеш с някакво сложно олицетворение  Grin  Или някой хора тук лежат на стара слава,или имат магазин за бижута   *freak*
Не просто някой хора не си знаят мястото  Kiss Историята е за да се помни, а такива като теб дори не знаят с какъв играч говорят  *hahaha* "Майната" и на едната ера (извинявам се за израза) тя не показва общите резултати  Tongue Говориш с играч поставил един от първите рекорди в блица  *pardon* Не се подмазвам, защото аз самия съм се бил срещу него, но просто едното уважение за хубавата ера която прекарах в бой с него си го давам винаги  *gamer*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #29 -: Декември 06, 2012, 22:42:07 »

мда ...скелета е бисер ,който все още блести по бойните полета на ИО .... но някои ще трябва от близо да се запознават с него Smiley
« Последна редакция: Декември 06, 2012, 22:58:11 от Jimmy_the_Hand » Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!