Imperia Online България  
Май 16, 2024, 09:45:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Blitz Masters !  (Прочетена 29565 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #135 -: Февруари 19, 2016, 19:03:00 »

Чукча умен , Чукча мисли, как правоъгълни тухли правят кръгли вълни.

Продължавай д амислиш как с 3М коня да запалиш един селяк...поне

Стефане , не знам за какво ми говориш . Честно .

Лично мен не ме касае враждата между Джоин и Малборо . Те да се оправят . Така  че мисля ако няма д публикуваш доклада по-добре да не коментираме повече . Или поне ти си коментирай , но аз някак си не ми е интересно и  забавно .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #136 -: Февруари 19, 2016, 19:11:12 »

Стефане , не знам за какво ми говориш . Честно .

Лично мен не ме касае враждата между Джоин и Малборо . Те да се оправят . Така  че мисля ако няма д публикуваш доклада по-добре да не коментираме повече . Или поне ти си коментирай , но аз някак си не ми е интересно и  забавно .
Оооо, Едииит, обичам те такава:






Защо ли точно тогава, ти , любов моя неспоределена, се яви в тоя съюз и след това угасна кат фас у локва?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #137 -: Февруари 19, 2016, 19:21:45 »

Защо ли точно тогава, ти , любов моя неспоределена, се яви в тоя съюз и след това угасна кат фас у локва?

Стефчо иди малко назад в темата и виж какво и как се е коментирало . Че не четеш не четеш . Ама моляте не ме вкрвай в някакви филми дето дори и билет не съм си купил .  
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #138 -: Февруари 19, 2016, 19:39:16 »

НЕ знам какво гледаш . ма Видя ли Дожон какво е направил денс 450К нето стана 14М и сега падна . Сега ще взиам сам замъци Smiley Smiley Smiley
туй ли да видя, Мече?

 Grin

Или за комплексарите от бедните страни: Амер да не е роден в  "богата" страна? Така и не се научи с кой да се подпичкосваш за две години.

то и Идолът ти не случи де...  Grin
« Последна редакция: Февруари 19, 2016, 19:58:26 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #139 -: Февруари 19, 2016, 22:52:14 »

М да определено показваш сериозно неодглеждане , но давай трибуната е твоя . Продължавай .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #140 -: Февруари 20, 2016, 18:55:37 »

И така ....  Българският сън за замък до края на ерата приключи .... Така както изглежда може би ще  се разминем с Български отбор да има замък пък било и то извън 3-ката
Отбора на Сърбия за сега се представя доста достойно и въпреки че няма мега профили успяват да задържат 8 замъка което ги класира на 2 място , за сега .

По интересното при съюзите е че вече 4 отобра имат над 6М военни точки . Това предвещава доста интересен край на ерата .

На ниво играчи .... прави впечетление големият брой Маршали . Може би този свят ще сложе тотално смисъл да има военна класация и нейният престиж . Мился че е време И.О. да преосмислят на колко коени точки какво звание да се дава . ...
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #141 -: Февруари 20, 2016, 19:00:22 »

За военните точки си е добре на колко точки какво звание да се дава но ще е по-приятно д боядисат звездите в жълто поне че като си я гледам някаква сива маршалската звездичка и направо ми избива на депресия  Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #142 -: Февруари 20, 2016, 22:00:45 »

Е не след Новите правила и особенно след крепостите и купуването на велик човек .... Мараш поне на 1М да го направят ... То в началото си спомням по 1 - 2 маршала на ера ... сега 40 човека маршали Smiley Smiley Smiley . Лудница  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #143 -: Февруари 20, 2016, 22:33:56 »

Драги Юри.
Мой велик учителю.Мой Мастер Джедай и пътеводна светлина.

Моля,обяви на колко точки да се дава Маршалска звезда.Кои са ИО ,за да решават?Ти си Великия Учител.
Нека умишлено не забелязваните от теб българчета в топа по военни да се опитат,да достигнат високите ти критерии.
Кажи Учителю числото,а ако тези малки българчета,твои покорни слуги и роби,случайно го достигнат,те умолявам,Ти-Мой Мастере,да ги ръкоположиш с някой древен меч от темата си за оръжията.Така те ще усетят твоята сила,ще получат твоето признание и спокойно може да изправят поне за малко глава и да се осмелят да кажат,че имитират своя Вдъхновител.
После всички щастливи,три дни яли,пили и се веселили......дори може би ти......ама едва ли.

Покорен твой слуга: HSinclair

...............................................


далечен п.п.:Учителю,в кои ери ти си виждал по 2ма маршали?Питам аз и отговор не искам,защото знам,че имаше ери със само един Маршал-това беше Ти-Ваше Величество.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #144 -: Февруари 22, 2016, 01:57:51 »

Драги Юри.
Мой велик учителю.Мой Мастер Джедай и пътеводна светлина.

Моля,обяви на колко точки да се дава Маршалска звезда.Кои са ИО ,за да решават?Ти си Великия Учител.
Нека умишлено не забелязваните от теб българчета в топа по военни да се опитат,да достигнат високите ти критерии.
Кажи Учителю числото,а ако тези малки българчета,твои покорни слуги и роби,случайно го достигнат,те умолявам,Ти-Мой Мастере,да ги ръкоположиш с някой древен меч от темата си за оръжията.Така те ще усетят твоята сила,ще получат твоето признание и спокойно може да изправят поне за малко глава и да се осмелят да кажат,че имитират своя Вдъхновител.
После всички щастливи,три дни яли,пили и се веселили......дори може би ти......ама едва ли.

Покорен твой слуга: HSinclair

...............................................


далечен п.п.:Учителю,в кои ери ти си виждал по 2ма маршали?Питам аз и отговор не искам,защото знам,че имаше ери със само един Маршал-това беше Ти-Ваше Величество.
Не го превъзнасяй:-  Ицо и Джадай са с класи над Мечето, оно не знае за коиде реч и тая игра и за това реди проекти.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #145 -: Февруари 22, 2016, 02:49:17 »

Ако има следваща ера предлагам товарните станции също да са с капацитет х10 Smiley по-голяма мъка не ми се беше случвала в ИО Sad
Активен

try before try again!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #146 -: Февруари 22, 2016, 02:59:18 »

Ако има следваща ера предлагам товарните станции също да са с капацитет х10 Smiley по-голяма мъка не ми се беше случвала в ИО Sad
що бре, при мен си джитках 1,5млрд. рес  със 720к товароносимостн а станоциите - няма такава забава
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #147 -: Февруари 22, 2016, 03:07:10 »

ти си хардкор Smiley аз с 8м капацитет се виждам в чудо и приказ Smiley даже започнах да нападам от различни провки, че да не се трупа на едно място :Д но после пък се сетих, че за да харча пак трябва да местя  *crazy* *crazy* *crazy* изобщо тази версия извади наяве неподозирани "проблеми"  Grin Grin Grin
другото са казармите - с тези малки и много на брой випуски отнема понякога минута-две да се зареди екрана с текущите тренировки... а като кликна мобилизиране на готовите.... тогава може да изпуша цигарка докато се мобилизират Wink
Активен

try before try again!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #148 -: Февруари 22, 2016, 03:09:30 »

ти си хардкор Smiley аз с 8м капацитет се виждам в чудо и приказ Smiley даже започнах да нападам от различни провки, че да не се трупа на едно място :Д но после пък се сетих, че за да харча пак трябва да местя  *crazy* *crazy* *crazy* изобщо тази версия извади наяве неподозирани "проблеми"  Grin Grin Grin
другото са казармите - с тези малки и много на брой випуски отнема понякога минута-две да се зареди екрана с текущите тренировки... а като кликна мобилизиране на готовите.... тогава може да изпуша цигарка докато се мобилизират Wink
Що си мислиш , че пробелемът с випуските е нов? Просто не си стигал до него в нормалните светове, но ревем от него от месеци, просто тук е масово и се надявам да се реши  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #149 -: Февруари 22, 2016, 03:10:42 »

що бре, при мен си джитках 1,5млрд. рес  със 720к товароносимостн а станоциите - няма такава забава

Утре от 10-19 часа това ли ще правиш ?  Grin Grin
Активен

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!