Imperia Online България  
Май 02, 2024, 20:15:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кога съм щастлив? ..сиреч: Кое ме прави щастлив?
да пия
да ям
18+
горните три неща на куп
да прая снежни човеци
да бера теменужки в гората
да чета теми за щастието във форума на ИО
нищо вече не ме прай щастлив

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Щастие  (Прочетена 12347 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #75 -: Ноември 05, 2010, 13:29:51 »

Аз пък нямам нищо против хората да лъжат, мамят, крадат, прелюбодействат, чревоугодничат, клеветят и т.н, даже ги насърчавам и така съм щастлива  Grin
Само не искам да убиват и аз не убивам. Това е единственият порок на Господ и ние нямаме право да му изземваме функциите и не бих посмяла
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #76 -: Ноември 05, 2010, 13:51:51 »

Само не искам да убиват и аз не убивам. Това е единственият порок на Господ и ние нямаме право да му изземваме функциите и не бих посмяла
ааа туй не е мой порок, това е на брачет ми дядвола  Tongue
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #77 -: Ноември 05, 2010, 13:53:26 »

Щом е за пороци - тук сме.. Grin Ако е за работа - няма ни.. :Smiley  Lips Sealed
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #78 -: Ноември 05, 2010, 14:05:09 »

ето това е истината, седемте смъртни гряха ни правят много по-щастливи отколкото добродетелите и моля дане ме обвините в крайност, не отричам, че и добродетелите ни радват понякога, но както казвам - "понякога")

И тук има вече две попадения
Щом е за пороци - тук сме.. Grin Ако е за работа - няма ни.. :Smiley  Lips Sealed
luxuria et acedia
ааа туй не е мой порок, това е на брачет ми дядвола  Tongue
ut superbia, invidia et нарушение на две от asäret ha-dibrót - ИЗХОД 20, 2-17: [20:4] Не си прави кумир и никакво изображение на онова, що е горе на небето, що е долу на земята, и що е във водата под земята; [20:16] Не лъжесвидетелствувай против ближния си.
Поздравления, продължавайте на татък, това е една наистина щастлива тема
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #79 -: Ноември 05, 2010, 14:07:43 »

ето това е истината, седемте смъртни гряха ни правят много по-щастливи отколкото добродетелите и моля дане ме обвините в крайност, не отричам, че и добродетелите ни радват понякога, но както казвам - "понякога")

И тук има вече две попадения  luxuria et acediaut superbia, invidia et нарушение на две от asäret ha-dibrót - ИЗХОД 20, 2-17: [20:4] Не си прави кумир и никакво изображение на онова, що е горе на небето, що е долу на земята, и що е във водата под земята; [20:16] Не лъжесвидетелствувай против ближния си.
Поздравления, продължавайте на татък, това е една наистина щастлива тема
Господ е егоист и не търпи друга любов , освен тая към него..Ама пък ние сме смъртни , грешни , изгонени от рая и ни е простено.. *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #80 -: Ноември 05, 2010, 14:09:15 »

Gioia щасливи сме, ама щастието във В5 не върви и то ме прав инещастен  Cry

Господ е егоист и не търпи друга любов , освен тая към него..Ама пък ние сме смъртни , грешни , изгонени от рая и ни е простено.. *pardon*
Grin Grin Grin какво точно определение за мен
Активен

Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #81 -: Ноември 05, 2010, 14:13:39 »

Господ е егоист и не търпи друга любов , освен тая към него..Ама пък ние сме смъртни , грешни , изгонени от рая и ни е простено.. *pardon*
но имаме същите проблеми с егото като него  Smiley
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #82 -: Ноември 05, 2010, 14:15:56 »

Аз излитам щастлива от тук (и малко тъжна, че се разделяме, но пак щастлива, че ще ви липсвам и така ще съм по-желана  Tongue) и много щастлива, защото отивам на вилата, времето е хубаво, ще дивея по-горите с новото си куче *YAHOO* което обаче не е съвсем куче, защото е мелез между вълк и кучка  Grin и е много якооооооооооо, такива са кучките, хвърлят се на вълци и всякакви други зверове, а не пускат на спретнатите домашни пудели  Grin Grin
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #83 -: Ноември 05, 2010, 14:18:12 »

Мен никакъв и ничий порок не могат да ме направят щастлив  *hmm* ..иначе пороци имам и аз, както всеки смъртен  *scratch*
Активен

Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #84 -: Ноември 05, 2010, 22:29:19 »

Да, определено лъжата не ти е чужд порок :-)
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
duda
Гост
« Отговор #85 -: Ноември 05, 2010, 22:32:44 »

Аз излитам щастлива от тук (и малко тъжна, че се разделяме, но пак щастлива, че ще ви липсвам и така ще съм по-желана  Tongue) и много щастлива, защото отивам на вилата, времето е хубаво, ще дивея по-горите с новото си куче *YAHOO* което обаче не е съвсем куче, защото е мелез между вълк и кучка  Grin и е много якооооооооооо, такива са кучките, хвърлят се на вълци и всякакви други зверове, а не пускат на спретнатите домашни пудели  Grin Grin

вълците са кръвожадни,умни,смели,силни,борбени,първични,доминиращи и жестоки,за едни това са лоши черти,за други това е оцеляващия вид--кучката е умна Wink Grin Grin :Dизбрала е истинското,пред красивата саксия
Активен
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #86 -: Ноември 05, 2010, 22:44:31 »

Между другото, много обичам да ям дуди, но както и да е Smiley А сега съм тук с вълчето и то определено проявява характера си, но не може да преудолее и любовта си към мен :-D
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #87 -: Ноември 05, 2010, 22:54:35 »

Между другото, много обичам да ям дуди, но както и да е Smiley А сега съм тук с вълчето и то определено проявява характера си, но не може да преудолее и любовта си към мен :-D
Вълче да си на днешно време.. Embarrassed
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
duda
Гост
« Отговор #88 -: Ноември 05, 2010, 23:10:51 »

дудите са вкусен плод и става добра ракия от тях,но е силна и е само за пиячи.... [:-}
Активен
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #89 -: Ноември 05, 2010, 23:45:07 »

Хаха, вече опуках половин шише смокинова, много е добра, само ми липсва тежката компания на Ахила Smiley
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!