Imperia Online България  
Май 08, 2024, 23:50:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: едно предложение за лека поправка  (Прочетена 2345 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« -: Май 18, 2012, 17:23:09 »

Има ли вариант да показва с каква тактика пътуваш в мисия - по същия начин както показва морала примерно?
Ще е много по-добре при положение, че като нагласиш да е различна от балансираната и дадеш "информация" автоматично връща тактиката на балансирана. Та..
или да се премахне това да връща на балансирана или да показва с каква тактика се пътува

Благодаря за вниманието  *rose*
Активен

Ама иначе любезни бе..
sstteeffaann
Сержант
**

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« Отговор #1 -: Май 18, 2012, 17:49:24 »

СПОРЕД МЕН НЯМА ДА Е ДОБРА ИДЕЯ ТЪЙ КАТО КАКЪВ Е СМИСЪЛА ДА СЕ АТАКУВА ВЪОПщЕ КАТО щЕ ВИЖДАш ДОРИ тактиката Smiley пък и от войската понякога може да се разбере каква тактика те атакува ПРИМЕР ако разполага с много фаланги те атакува по фаланга попринцип Smiley и ако ти имаш над 50 000 леки копия може да дадеш център щото леките копия ще избутата фалагите в центъра където стрелите ти ще го убият това е само пример Smiley но иначе от неговата войска ти си нагласяш тактика за в защита
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #2 -: Май 18, 2012, 17:56:34 »

говоря като нападател да ми пише с каква тактика нападам

не си разбрал въпроса - и виждал ли си морала предварително на този който те напада хахах
Активен

Ама иначе любезни бе..
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #3 -: Май 19, 2012, 20:59:12 »

изобщо някой успя ли да разбере какво имам предвид, че няма никакъв отговор ?!?!!?
Активен

Ама иначе любезни бе..
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #4 -: Юли 17, 2012, 22:00:16 »

е - аз още се надявам някой да обърне внимание по въпроса ?
Активен

Ама иначе любезни бе..
pavkata99
Лейтенант
***

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #5 -: Юли 17, 2012, 22:25:14 »

Аз те разбирам, като нападаш някой избираш си тактика и като цъкнеш "Информация" или си избереш провка и пак те връща в балансирана и така понякога стават грешки и забавяния, подкрепям идеята  ;D
Активен

FRI3NDS R H4RD 2 FIND H4RD3R 2 L34V3 IMPOSSIBL3 2 4GET
-fiher-
Луцифер(Луци)
Лейтенант
***

Karma: +11/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #6 -: Юли 21, 2012, 11:29:28 »

Значи зайченца когато нападате пишете името на играча после провинция зареждате си армия и после като пише ''формация по подразбиране'' въвеждате тази която искате и натискате съответно ''опожаряване'' ''разграбване'' или ''полева битка'' и армията пътува със тактиката която сте избрали (една от 5те) и няма значение каква формация сте задали в крепостта където пише ''разположение'' и отдолу ''формация по подразбиране'' това е само когато вас ви нападат за полево сражение (при крепостна като падне крепостта всички се бият без тактики). Нещо неясно???
Активен

Животът - поредното нещо заради което само по себе си не си струва да живееш , но пък заради дребните неща в живота на всеки един като любов,пари или семейство просто не ти стиска да натиснеш спусъка !
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #7 -: Юли 21, 2012, 11:37:43 »

пак не си разбрал

предложението ми е да изписва с каква тактика нападам - по същия начин както пише брой и вид войска, а също и морала

ето за тук става въпрос

http://clip2net.com/s/28xJz

тук да пише също и с каква тактика пътувам
Активен

Ама иначе любезни бе..
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #8 -: Юли 21, 2012, 11:40:48 »

пак не си разбрал


Не му обръщай внимание - той сутрин , като се събуди влиза и пуска по 1 коментар във всички теми. За него няма значение дали е прав или не , или пък дали изобщо е разбрал въпроса.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!