Imperia Online България  
Май 04, 2024, 07:19:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: доклади  (Прочетена 953 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« -: Октомври 23, 2013, 12:14:13 »

както писахме вече докладите от битките не се виждат ! Единици хора с доста мощи машини успяват да гледат докладите . 90 % от играещите не виждат нищо - само слушат звуци !  Писа се и се забрави вече 3 седмици за тоя супер не приятен момент  от играта .
 ето какъв екран дава  , с последен флаш съм    http://clip2net.com/s/612w8I
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2013, 12:25:43 »

Аз отварям докладите, но определено не смятам, че те са добре направени - графиката може да е по-добра, но я няма информацията от докладите от предната версия. Трудно можеш да се ориентираш какво точно става по време на битката. А когато се стигне до крепостна обсада се вижда само някаква стена и толкова докато някой успее да я разруши. Върнете старите доклади, там поне можеше да се види истинската битка и провеждането и!
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2013, 13:00:24 »

Така е. Играта нали е масова, защо не сте се съобразили че две трети от играчите нямат компютрите на пентагона.
« Последна редакция: Октомври 23, 2013, 13:42:51 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
blambor
Редник
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2013, 00:54:27 »

аз от самото начало съм така но не надавам вой защото предполагам машината ми слаба а и неразбираеми клипчета не ме интересуват. играта е военна и предпочитам да гледам доклади с ИСТИНСКИ  числа на него. Тези 2д или 3д кипове могат се манипулират поне това установих от в5 - след битката ми дава че бутам крепост и падам а след докладване за проблем се разбивам в стената и "всичко е нормално"  *freak*
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 07, 2013, 11:15:04 »

обсъждаме вашето становище и когато имаме яснота,ще ви напиша какво е то.Благодаря
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 07, 2013, 11:19:48 »

както писахме вече докладите от битките не се виждат ! Единици хора с доста мощи машини успяват да гледат докладите . 90 % от играещите не виждат нищо - само слушат звуци !  Писа се и се забрави вече 3 седмици за тоя супер не приятен момент  от играта .
 ето какъв екран дава  , с последен флаш съм    http://clip2net.com/s/612w8I
затова има и кратки доклади, но ще видим как ще бъде занапред.Благодаря
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 07, 2013, 11:22:12 »

Докладите от битки на деня също не се зареждат!! Направо не тръгват няма нищо на страницата която отваря. Защо там няма от тези " писмените" доклади?!?!

Отварям си игледам без проблем клипчетата(но само на мои битки) и все едно съм се ввърнал в училище когато иимаше една игра Армагедон абсолютно същата графика,а тогава машините си бяха зле, но тя си тръгваше без проблем.
« Последна редакция: Ноември 07, 2013, 11:26:55 от Δăþ Ĥěδěĉěн » Активен

Ама иначе любезни бе..
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!