Imperia Online България  
Май 19, 2024, 21:18:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: глашатайските точки  (Прочетена 28848 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #150 -: Февруари 04, 2008, 13:29:13 »

явно си имаш някакви дълбоки вътрешни причини, ама прави каквото искаш, нещо да съм те ограничавала или задължавала, не мога и не искам да си съобразявам живота с теб, така че не се и надявай Smiley
имам някакъв смътен спомен за тоя превод, но за теб никакъв, ако нещо се чувстваш наранен, то аз нямам нищо общо, сам си се поставил в тази позиция, не можеш да изискваш нищо от мен, аз си имам приоритети и собствена преценка или мотивация, кое кога да направя, ти също предполагам така постъпваш, така че нямам нищо общо с твоите терзания, а бе звучиш налудничево да ти кажа честно Smiley
поздравления,колкото по-дълги реплики - толкова по-несвързани.първият абзац е толкова безсмислен,че и сама можеш да го видиш.тоест ти не,но всеки друг.
не се чуствам наранен,колкото и да ти се иска,съжалявам.пък аз и от тебе не съм изисквал нищо - попитах ще преведеш ли,ти каза да,и дотам.което си е твоя работа - така или иначе ми я преведоха.има хора,дето си държат на думата,дори и дадена във някакъв форум..но това е най-дребната дреболия.
мисля,че можеш да четеш,поне така изглежда - не съм изисквал нищо от теб.
терзания,да,нещо взе да си смучеш от пръстите.доста ти е несвързана репликата,но не е мой проблем.и съжалявам,имам си работа и не мога да ти обръщам повече внимание.то не че заслужаваш,ама си е мой избор на губене на време.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #151 -: Февруари 04, 2008, 13:32:01 »

оф каква драма ;D
айде стига вече едно и също сме дъвкали, не искам нищо от теб, съжалявам че съм ти неприятна, не искам да ти развалям настроението във форума, но както и да е, аз го посещавам, ти също, така че все ще намерим някакъв начин на съвместимост, не мисля че трябва да го превръщаме кой знае какъв проблем, вече многократно си изля душата спрямо мен, мисля че трябва да си удоволетворен *beer*
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
krest
Лейтенант
***

Karma: +34/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 144



Профил
« Отговор #152 -: Февруари 05, 2008, 02:48:43 »

 ;D ;D ;D  КРАСОТА ЩО НЕ СИ ПРИЗНАЕТЕ ...... че се обичате  *friends* .....   *hihi* *hihi*
всички виждаме ....споко аз ще го дюндюрликам малкото само кажете , че това е проблема ....  Embarrassed
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #153 -: Февруари 05, 2008, 03:33:39 »

 *bravo* *bravo* *hahaha*
гениално..нямам думи.тъп съм,затова нищо не мога да кажа просто.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
krest
Лейтенант
***

Karma: +34/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 144



Профил
« Отговор #154 -: Февруари 05, 2008, 03:40:34 »

о има и още ама ...в друг раздел ...автобиографии на влюбените Wink
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #155 -: Февруари 05, 2008, 05:10:28 »

само дето има една малка подробност - не съм си го намерил на сметището.което праща няма да казвам къде всичките ти приказки,крест. >Grin
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #156 -: Февруари 05, 2008, 10:43:40 »

леле, чувствителен и докачлив ;D *hahaha*
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #157 -: Февруари 05, 2008, 12:32:29 »

моа?не,дърводелец съм.както винаги обърка,то си е в реда на нещата.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #158 -: Февруари 05, 2008, 14:29:23 »

едното е професия другото лчностни качества, няма нищо общо, камо ли да са объркани ;D
само дето има една малка подробност - не съм си го намерил на сметището.което праща няма да казвам къде всичките ти приказки,крест. >Grin
няма значение къде си го намерил, важното е че най-накрая си успял да го намериш, че иначе зле без него ;D
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #159 -: Февруари 05, 2008, 14:49:42 »

не съм си го намерил на сметището.

мда,някой пак забрави очилата и пропусна половината думи.то с възрастта зрението отслабва,ама май все пак е раничко...или проблемът е мозъчен?май безмозъчен всъщност.
пък съм си дърводелец по душа,иначе от 3 години не работя това.така че имат общо и не са объркани.ако ти плащаха за всяка изтърсена тъпотия,да си милионерка.явно ти идва музата за ръсене на глупости в ранния следобед,но аз пак имам работа,така че се опивай от ораторските си способности (да четеш през дума и да коментираш без връзка с прочетената половина от репликата),аз ще се посмея довечера.ако не ме мързи всъщност,което си доста вероятно.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #160 -: Февруари 05, 2008, 14:52:19 »

само дето има една малка подробност - не съм си го намерил на сметището.което праща няма да казвам къде всичките ти приказки,крест. >Grin
разбрах къде не си го намерил и казвам, че не е важно къде си го намерил, за това не питам като не на сметището, къде точно тогава, а че изобщо си го намерил Smiley а тва за плащането е добра идея, щот само с голи приказки няма да ме впечатлиш Smiley
личи си че си бил дърводелец и че ти се е отразило душевно, много плямпаш, нищо не казваш и само себе си чуваш *beer*
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
krest
Лейтенант
***

Karma: +34/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 144



Профил
« Отговор #161 -: Февруари 05, 2008, 14:56:02 »

 ;D ;D ;D хапливо вампирче .... то може ли да е друго де ,
 мрак що се дърпаш боли първия път после БЛАЖЕННО страдаш цял живот  ...  *crazy* *crazy* *crazy*
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #162 -: Февруари 05, 2008, 14:59:32 »

много плямпаш, нищо не казваш и само себе си чуваш *beer*
бравоооо *bravo* за пореден път много точно и кратко се описваш.това е талант явно.продължавай,ако са ти останали лични качества за описване.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #163 -: Февруари 05, 2008, 15:00:15 »

бравоооо *bravo* за пореден път много точно и кратко се описваш.това е талант явно.продължавай,ако са ти останали лични качества за описване.
за пореден път се опитваш да плагиатстваш Smiley напомням ти за разплащането
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
krest
Лейтенант
***

Karma: +34/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 144



Профил
« Отговор #164 -: Февруари 05, 2008, 15:20:43 »

Другият извод е че вампирчето се притеснява от дърводелци и по скоро  Мрак от в'дървеният ти кол  ;D , ама това им е в природата .... противоположностите се привличат .....
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!