Imperia Online България  
Май 07, 2024, 00:38:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: опашка  (Прочетена 3402 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #15 -: Септември 01, 2009, 15:52:20 »

за първи път някой да ми обърне внимание  Grin явно мрънкането даде резултат. Само да попитам, ако всеки спам се триеше щеше ли да остане пост? И ако млъкна завинаги и не пиша във форума дали ще е доволен екипа, че явно винаги спамя...?
п.п.: млъквам наистина няма да ви притеснявам повече с моята толкова дразнеща за всички личност
Eто пак..Стига бе хора ..Тук всички са жертви на лошия екип..Добре ето - екипа е виновен за всичко..Всички ,които сте понесли каквото и да е наказание е било несправедливо и злонамерено..До един заслужавате да бъдете канонизирани като мъченици и борци за справедливостта..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #16 -: Септември 01, 2009, 16:00:00 »

Eто пак..Стига бе хора ..Тук всички са жертви на лошия екип..Добре ето - екипа е виновен за всичко..Всички ,които сте понесли каквото и да е наказание е било несправедливо и злонамерено..До един заслужавате да бъдете канонизирани като мъченици и борци за справедливостта..
*scratch* май долавям нещо като ирония... и колкото и да е смепно моето наказание беше за 48 часа, а стоях 10 дни? и ако случайно не си бях писъл с Чингиз сега още нямаше да имам форум? това пак ли е неволна грешка? айде стига не съм толкова тъп? една машина не може да допуска грешки, когато е на нули и единици. те се допускат хората, които я използват къде волно, къде неволно.

п.п.: мисля, че в предния си пост не случайно казах "някои членове от екипа"... затова не се засягай лично.


не се безпокой работата ви с мен завършва до тоя момент... без повече спам, без повече офтопик, без повече глупости, само стегнати постове където ги има. повече и без друго не ми се се занимава и на мен... приятен ден
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #17 -: Септември 01, 2009, 16:06:26 »

*scratch* май долавям нещо като ирония... и колкото и да е смепно моето наказание беше за 48 часа, а стоях 10 дни? и ако случайно не си бях писъл с Чингиз сега още нямаше да имам форум? това пак ли е неволна грешка? айде стига не съм толкова тъп? една машина не може да допуска грешки, когато е на нули и единици. те се допускат хората, които я използват къде волно, къде неволно.

п.п.: мисля, че в предния си пост не случайно казах "някои членове от екипа"... затова не се засягай лично.


не се безпокой работата ви с мен завършва до тоя момент... без повече спам, без повече офтопик, без повече глупости, само стегнати постове където ги има. повече и без друго не ми се се занимава и на мен... приятен ден
Не бе Галине..Не е случайна..Ти си в центъра на вниманието на екипа..Има специален раздел в служебната секция за теб..Само не ми стана ясно как прецени че наказанието ти е за 48 часа? Системата е автоматизирана там - каквото се зададе като параметри - това изпълнява..Може просто бана ти да е бил за по дълъг период..Както и да е - безсмислено да влизам в тази полемика..Наказанието е наложено от Крум - щом е преценил ,че трябва да бъдеш наказан си наказан..Няма как да е по простичко..П.П Извинявам се на автора на темата за разигралата се в 3-4 поста полемика извън предложението му..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #18 -: Септември 01, 2009, 16:09:28 »

Не бе Галине..Не е случайна..Ти си в центъра на вниманието на екипа..Има специален раздел в служебната секция за теб..Само не ми стана ясно как прецени че наказанието ти е за 48 часа? Системата е автоматизирана там - каквото се зададе като параметри - това изпълнява..Може просто бана ти да е бил за по дълъг период..Както и да е - безсмислено да влизам в тази полемика..Наказанието е наложено от Крум - щом е преценил ,че трябва да бъдеш наказан си наказан..Няма как да е по простичко..П.П Извинявам се на автора на темата за разигралата се в 3-4 поста полемика извън предложението му..
пишеше Тhe_God Вие сте наказан за 48 часа, а за неопеределен период от време.
п.п. наистина няма повече нужда от полемика, а това дали има специална секция за мен повече ме притеснява от колкото би ме поласкало
Активен

atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #19 -: Септември 01, 2009, 17:22:25 »

Не бе Галине..Не е случайна..Ти си в центъра на вниманието на екипа..Има специален раздел в служебната секция за теб..Само не ми стана ясно как прецени че наказанието ти е за 48 часа? Системата е автоматизирана там - каквото се зададе като параметри - това изпълнява..Може просто бана ти да е бил за по дълъг период..Както и да е - безсмислено да влизам в тази полемика..Наказанието е наложено от Крум - щом е преценил ,че трябва да бъдеш наказан си наказан..Няма как да е по простичко..П.П Извинявам се на автора на темата за разигралата се в 3-4 поста полемика извън предложението му..

Благодаря. Тоя път наистина ми стана драго.  Smiley
Ха сега кажете предложението ми пуснато ли е в служебната секция. Ако не е, поне в на Галин секцията го пуснете... Smiley  *gamer*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #20 -: Септември 01, 2009, 17:48:04 »

Да, действително, че вторият ми пост малко се отклонява от добрия тон.
Все пак нямаше да е така, ако поста преди него беше отстранен за спам. Smiley
Така че тука пак се връщаме на личното отношение на един модератор ( която аз доскоро много уважавах заради трудолюбието и старанието и  Smiley ), която се е вживяла в ролята на майка (или по-скоро на учителка от детската градина) и кара децата да се извиняват.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #21 -: Септември 01, 2009, 17:59:31 »

За вас лични съобщения няма ли или просто ви е кеф да спамите в служебни секции?! Вземете се позатрийте малко всичките!
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #22 -: Септември 01, 2009, 22:20:08 »

няма ли кой да заключи тая успамена тема отвякъде  *scratch* *pardon*
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!