Imperia Online България  
Май 08, 2024, 16:41:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Качване на нива на Велики хора  (Прочетена 16001 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 10, 2013, 11:59:26 »

Значи наистина има проблем. Предавам дадените акаунти за проверка. Благодаря за информацията.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
blambor
Редник
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


Профил
« Отговор #16 -: Октомври 10, 2013, 22:10:05 »

SteAlam beta bg 17  императора ми е петокласник (5лвл) а сина му е в прогимназията - 9 лвл.Той императора че изглежда като дебил така е ама ..... Undecided
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 11, 2013, 10:18:34 »

При мен има същия проблем,само 2-3 от наличните над 15 ВЕЛИКИ ХОРА не им работи опцията за развитие като Губернатори.Нито се развиват сами след определен период от време като другите нито позволява да тренират в Губернаторския щаб.Верно е че действието се развива във версия Алфа,но ако ти остане време погледни ще съм благодарен пък и нали търсите корена на проблема.И още един интересен факт от преди малко може да е интересен за екипаБях под атака преди час идва си човека с голяма армия евала битката му е добре сметната няма проблем играта е военна.Но съм на линия махам ресурс махам армия минава си битката всичко е ОК.Доклада казва опит на генерала от битката 0,а той милия вдигна 5-6 нива генералски умения от тази загубена битка.Не че се оплаквам но мисля че не е нормално и ще е интересно за програмистите.Акаунта е kastiel,ако искате погледнете
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #18 -: Октомври 11, 2013, 10:31:49 »

При мен има същия проблем,само 2-3 от наличните над 15 ВЕЛИКИ ХОРА не им работи опцията за развитие като Губернатори.Нито се развиват сами след определен период от време като другите нито позволява да тренират в Губернаторския щаб.Верно е че действието се развива във версия Алфа,но ако ти остане време погледни ще съм благодарен пък и нали търсите корена на проблема.И още един интересен факт от преди малко може да е интересен за екипаБях под атака преди час идва си човека с голяма армия евала битката му е добре сметната няма проблем играта е военна.Но съм на линия махам ресурс махам армия минава си битката всичко е ОК.Доклада казва опит на генерала от битката 0,а той милия вдигна 5-6 нива генералски умения от тази загубена битка.Не че се оплаквам но мисля че не е нормално и ще е интересно за програмистите.Акаунта е kastiel,ако искате погледнете

Благодаря за информацията. Ще погледнем.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 11, 2013, 11:50:18 »

Проблемът с качване на опит при губернаторите е разрешен, трябва обаче тези, които досега не са качвали опит да бъдат преназначени и ще започнат да трупат опит правилно.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
blambor
Редник
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 11, 2013, 12:34:51 »

palace.cant_remove_emperor_from_position
как точно да преназнача императора и опита който не е начислен ще го начислите ли или продължава да трупа губернаторски опит от текущо ниво нагоре ? Нелогично е императора да ми е с най малък опит спрямо останалите губернатори а да качват нива (вече) наравно и акк с този проблем са ощетени спрямо тези без проблема.Грешката е била при вас и би трябвало да си я поправите за да има равностойна игра.
акк SteAlam бета бг 17
http://clip2net.com/s/5VUOIn
 Разрастване
03.10.2013 18:54
Провинция 6 беше анексирана. Можете да разгледате Вашата провинция от Тук. съответно тогава назначих и губернаторката която няма таланти да вдига по бързо нива а императора от тогава не е вдигнал ниво
« Последна редакция: Октомври 11, 2013, 12:39:20 от blambor » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #21 -: Октомври 11, 2013, 12:43:48 »

Императорът няма как да бъде преназначен. Имах предвид другите губернатори. Проблемът е разрешен тази сутрин и би трябвало и императорът сега да започне да трупа правилно опит.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
blambor
Редник
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


Профил
« Отговор #22 -: Октомври 11, 2013, 12:50:37 »

О.К. започнал е да трупа опит, а изгубения? Така империите с "нормални" императори са с предимство спрямо нас с "ощетените". 4-5 нива не са никак малко за губернаторски умения в най развитата провинция (столицата)
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #23 -: Октомври 12, 2013, 12:45:16 »

След като Ваня каза че са оправени и трябва да се преназначат съм ги преназначил всички без императора и пак същото не мърда и милиметър опитът на губернаторите...
Активен

България над всичко
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #24 -: Октомври 14, 2013, 10:41:50 »

След като Ваня каза че са оправени и трябва да се преназначат съм ги преназначил всички без императора и пак същото не мърда и милиметър опитът на губернаторите...
T.e. в петък сте ги преназначили?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #25 -: Октомври 14, 2013, 11:40:29 »

моите също вече три дена не са качвали ниво....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 14, 2013, 19:12:11 »

Днес назначих 2 Велики хора за губернатори - времето, за което трябваше да качат ниво беше 10 часа и тръгна да намалява веднага, специално го погледнах. Минали са 15 часа оттогава и часовникът показва че остава 1 час. Та въпросът ми е защо не отчита вярно таймерът, а доста по-бавно - забелязала съм го и при другите велики хора, но досега не бях засичала точно отклонение.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #27 -: Октомври 15, 2013, 09:44:43 »

Днес назначих 2 Велики хора за губернатори - времето, за което трябваше да качат ниво беше 10 часа и тръгна да намалява веднага, специално го погледнах. Минали са 15 часа оттогава и часовникът показва че остава 1 час. Та въпросът ми е защо не отчита вярно таймерът, а доста по-бавно - забелязала съм го и при другите велики хора, но досега не бях засичала точно отклонение.

Пращали ли сте ги в битка?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #28 -: Октомври 15, 2013, 10:38:52 »

добре де , от къде виждате колко време остава до вдигане на следващото ниво на умения ? Изтекоха ми очите - не намирам никъде такова нещо ? Sad
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #29 -: Октомври 15, 2013, 11:16:47 »

Не, не съм ги пращала никъде, аз по принцип не си ползвам велики хора за битките освен двама. Просто часовникът тече по-бавно за всички. Снощи по същия начин - точно в 22:45 назначих нов велик човек за губернатор. Ако се развива за 10 часа щеше да е готов в 8:45, а в момента остават 3 часа. И това при положение, че имам бонус от императора за ПО-БЪРЗО развитие на губернатори, а също и търговски пост сребро. Влез да засечеш сама - акаунт kalimera11.

Markos, в страничката на всеки велик човек в долната част има времето за развитие до следващо ниво - но и аз не го видях в началото веднага защото го помислих за време за трениране.
« Последна редакция: Октомври 15, 2013, 11:26:58 от anita2000 » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!