Imperia Online България  
Май 11, 2024, 13:28:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шпиони  (Прочетена 1322 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Март 18, 2011, 10:27:46 »

Много ми се иска да покажа нещо което ми се струва малко ....ненормално
Провинция No. 4       0 (Ниво 24)
Име   Брой   Ниво   
laluna007   40000   25 Ниво   Контрашпионаж
а ходи пробвай контрашпионаж срещу това количество .... при това ми е на половината нето  ,а цената на един шпионин е като на един тежък конник  ...къде е идеята за това количество
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
avitoholl
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


ювиги кан


Профил
« Отговор #1 -: Март 18, 2011, 10:54:43 »

идеята е че веднъж направени тея шпиони служат и за каса  която не може да обере врата 
той ги държи или във крепостите си  й ли ги разпръсна  по такива  като теб
тогава му вземат само пари за изпращането  и докато са при теб не харчат злато
Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #2 -: Март 18, 2011, 10:57:37 »

На неговите нетни точки и с това ниво шпионаж, според мен е развит за съюзен шпионаж. Още повече да шпионка играч по-силен, който не може да победи.
Активен
avitoholl
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


ювиги кан


Профил
« Отговор #3 -: Март 18, 2011, 11:01:07 »

Аз многократно съм давал предложение да се ограничат шпионите до към 5к най много 10
и от там нататък да се играе на проучвания 
но уви скоро всеки ще започне да прави само шпиони  който се изпраща по къси
и ще трупа кухи точки
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Март 18, 2011, 11:09:45 »

още повече ,че едвам влиза в 2х обхвата  ...за мен също е развиван акаунт само за съюзен шпионаж ....а и не е еденичен случай  ...трупането на кухи точки за мен не е проблем в тази версия ,защото победата в ерата е зададена при какви условия трябва да стане ...тя не е нито за нетни ,нито за военни точки ... но акаунти развивани за специализирани съюзни изисквания за мен са недопустими
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #5 -: Март 18, 2011, 11:53:15 »

тази ми е убягнала , но пък при мен си е направо рекордьор този:))) ...ама как гадно седят тия шпиони и нищо немога да им направя ...комай ще спра да правя катафракти и ще направя 100000 шпиони да ми пазят крепоста
 Grin
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Март 18, 2011, 14:08:33 »

както се и очакваше Smiley))  ...негов съотборник дойде и ме удари Smiley ...а няма как да капитулираш преди да те е ударил:)  ..... не е добре измислено това Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!