Imperia Online България  
Май 03, 2024, 10:38:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЯТ 1 ЕРА 18  (Прочетена 86818 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #135 -: Декември 19, 2011, 20:39:11 »

аз само да отбележа ....че невлизам с дни ...та няма как да съм постоянно онлайн:)


Tи, както си до мен, до сега да съм те изнесъл 100 пъти Smiley, ама вече ми се изгуби от поглед  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Evo
Гост
« Отговор #136 -: Декември 19, 2011, 20:49:08 »

Ем Хане , що не каза по-рано , бре  Grin Grin Grin
Активен
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #137 -: Декември 19, 2011, 20:59:23 »

базикаш ме ,че се капитулирам всеки път и че се места по съюзите? ами другите ,,добрите стари играчи,, не го ли правят ? защо не кажеш за случая с BGBPC, той да не би да не се премести във вашия съюз за да му важи капитулацията..a  kabasamura да не би да не вдига белия флаг в началото на ерата , когато нямаше войска? не мисля ,че затова можеш да ме базикаш... и за пореден път казвам - аз не играя с 2 акаунта.. аз играя с Gutite , а баща ми с naem...и мисля ,че доста добре се справяме , защото целият ви съюз и gods_war играят срещу мен и баща ми... вярно намерих си един-двама приятели ( италянеца и немеца) , но мисля ,че пак везните висят във ваша полза..
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #138 -: Декември 19, 2011, 21:19:55 »

базикаш ме ,че се капитулирам всеки път и че се места по съюзите? ами другите ,,добрите стари играчи,, не го ли правят ? защо не кажеш за случая с BGBPC, той да не би да не се премести във вашия съюз за да му важи капитулацията..a  kabasamura да не би да не вдига белия флаг в началото на ерата , когато нямаше войска? не мисля ,че затова можеш да ме базикаш... и за пореден път казвам - аз не играя с 2 акаунта.. аз играя с Gutite , а баща ми с naem...и мисля ,че доста добре се справяме , защото целият ви съюз и gods_war играят срещу мен и баща ми... вярно намерих си един-двама приятели ( италянеца и немеца) , но мисля ,че пак везните висят във ваша полза..


Кабасамура, Петела, BGBP .... не бягат през глава от всяка война в друг съюз .... Май Блатото е с почти с непроменен състав от началото на ерата ....  Cool


Да не говорим да обявят Война ... и да побягнат ....   *hahaha* *hahaha* *hahaha* Просто беше комично да гледам, как обявяваш война и се превръщаш на облаче прах на хоризонта ....  *hahaha*  *hahaha* *hahaha*

А това, че целия съюз играе срещу теб (хубаво е да си вярваш) .... я погледни от кого имаш атаки и колко на брой .. и ще ти покажа атаките по другите играчи  Wink  То вярно, че Дарма си е фурия за цял съюз ... ама чак пък толкова  Grin

« Последна редакция: Декември 19, 2011, 21:24:30 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Evo
Гост
« Отговор #139 -: Декември 19, 2011, 21:40:35 »

Аз пък създадох пак моя си съюз  *hihi* *hihi*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #140 -: Декември 19, 2011, 21:47:24 »

Аз пък създадох пак моя си съюз  *hihi* *hihi*

Елате ми в обхват ...  Tongue Tongue Tongue

 *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Evo
Гост
« Отговор #141 -: Декември 19, 2011, 22:07:13 »

Елате ми в обхват ...  Tongue Tongue Tongue

 *beer* *beer* *beer*
Нека свърши 95 Кро и ще се позаиграя ...току виж съм те треснал  *hihi* *hihi* Grin *beer* *beer*
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #142 -: Декември 20, 2011, 00:45:41 »

а аз само чакам някой да ме тресне Smiley ..... и с над милион имах в провката и никой не се заинтересува Smiley ....само няколко румънчета втори месец се опитват да пробият кулите ....след медала дето дадоха преди време Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #143 -: Декември 21, 2011, 08:49:57 »

Тия ромънци ги взломих много лошо, как ти е ника в играта? А ве ти ли ме молеше за помощ един път?  *crazy*
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #144 -: Декември 21, 2011, 09:21:51 »

http://www53.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2011_10_22/353494_161760_356005
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #145 -: Декември 21, 2011, 12:42:33 »

аз ли Smiley .... никого не съм молел за помощ Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #146 -: Декември 21, 2011, 13:05:56 »

Хане с тази една провка  и тази 6-ца  или  вецхе 7-ца незнам
кои искаш да те земе  е вярно е  че  влезнеш 1 път в деня  или  2-3 дена  не влизаш 
 но това си е играта
А и знаеш  че 90 %  от БГ  играчите  те познават  и нчма да те нападнат   Smiley
Активен

Авторското Право  Grin
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #147 -: Декември 21, 2011, 14:13:53 »

аааа ....това познаването ...никога не е пречило да ме нападат Smiley))  .... ма столкоз време пак добре се справям
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Evo
Гост
« Отговор #148 -: Декември 21, 2011, 17:32:10 »

Абе мен , що никой не ме напада вече две седмици , даже шпионки нема  Cry Grin Grin
Активен
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #149 -: Декември 21, 2011, 18:01:17 »

Ааа може да те бъркам с някой
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!