Imperia Online България  
Май 20, 2024, 23:41:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЯТ 1 ЕРА 18  (Прочетена 87057 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #165 -: Декември 23, 2011, 13:27:12 »

Има  мод  драги  другарчета пак ще си пиеш и ядеш  на воля   *freak*

Има и спиране на играта въобще ... но това не променя факта, че Класиците ни третират като 3-то качество потребители ...  *pardon*

И сега по празниците вместо да си с позитивна нагласа ... ти се въртят едни други не особено християнски мисли ...  Cool

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Evo
Гост
« Отговор #166 -: Декември 23, 2011, 15:06:49 »

Evo почвам да те дебна брато ти си ми медала хехехех *freak*Кро за съюзната сте на една крачка май с тези модове на конкурентите *pardon*
Щи дам аз едно дебнене... Grin Grin *hihi*
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #167 -: Декември 24, 2011, 20:43:09 »

Аз ще  ви наблудавам от далеко   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #168 -: Декември 29, 2011, 19:41:24 »

E, видя се кои са "честните" играчи  Grin Gutite пак е с белезници... Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #169 -: Декември 29, 2011, 21:49:27 »

Абе има и още едно мишленценценце  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #170 -: Декември 29, 2011, 23:02:36 »

Яяяя, къде си бил?...А аз мислех, че си в Библиотеката  *hihi*




Aaa, аз бях вече там. 3-4 дни четох за историческото развитие на Винпрома. 2-3 каси прочетохме с аверите  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #171 -: Декември 30, 2011, 00:15:49 »

Амиии то всички новини в свят 1 ... са като стар вестник ...

Не остана неразпаднал се съюз ... освен Блатото и War_Gods (май) ... дори и най-навитите за Съюзната класация останаха с под 5 участника в съюз ... (нищо, че системата както обикновенно не може да брои и съюзи без нито един член ги отчита с по 7 ... а такива с по 3-ма с 6 и т.н. ... )

Единия съюз е направен на 99 % от акаунтие на един и същ играч ...

Има тук таме по някой чужденец, който изненадва с добо развитие ... но то е основно понеже никой не се занимава с него ...


Да видим последния месец дали ще се променят нещата  *pardon*


Опааа има една новинка  Grin

Kostadin(VOIVODATA) Chingiz(Blatoto) 869 1412936 74 874 0 0 57  - Хана го отнесоха  *hihi*

 *beer* *beer* *beer*
« Последна редакция: Декември 30, 2011, 00:21:25 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #172 -: Декември 30, 2011, 09:35:35 »

да му е честито на момчето ...много мерак имаше .... ама ме е хванал когато армията е на сейф Smiley ...та затова е взел
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #173 -: Декември 30, 2011, 11:15:21 »

В свят 1 стана като във вица ....

Дето една Мутра от "силните им години" .... за пореден път е на подсъдимата скамейка, за това че е сгазил пешеходец, докато е паркирал Джипа си пред любимото си кафене ....

Съдята го мъмри ... : Ама как може така ... та това ти е третия пешеходец за тази месец ... това е възмутително .... (естествено, че същия съдя го е пускал с условна преди това срещу сериозни парични аргументи) ...

Мутрата се навежда към съдията и го пита:

Добре де ... на колко пешеходеца имам право на месец Huh?


gutite ... играе с няколко асса .... точи .... и пак е в играта ... явно е много убедителен в обясненията пред Крум  *hihi*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #174 -: Декември 30, 2011, 13:15:28 »

krokodil, напиши кои акаунти са мои....и взех 3 милиона ,защото не знаех,че е забранено, за сметка на това загубих 7 милиона от наказанието...
Активен
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #175 -: Декември 30, 2011, 13:18:40 »

играя сам, с баща ми ( и малко италянеца-randaltor ни помага) срещу вас всички... и освен това , имаме едно неудобство, ние не можем да нападме едновременно един акаунт ,защото сме от един компютър, а вие го правите постоянно, мислите ли ,че ни е много лесно...и не знам до кога ще говориш ,че играя с 2 акаунта...(а може би си мислиш ,че играя и с повече)....но мисли каквото искаш...класирането показва кой колко може да играе  Smiley
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #176 -: Декември 30, 2011, 13:39:46 »

Аз следващата ера мисля а играя със Домашния Крокодил, трима съседи с които правим каре за бридж и едно приятелче с което често ходим за риба ... от един компютър .. щот те нямат завалиите ...  Grin Grin Grin

Играй си както искаш не ми пречиш ... аз с друго се забавлявам в случая ...  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #177 -: Декември 30, 2011, 14:29:47 »

.... аз не казвам ,че сте слаби играчи, виждам как играете и ми е ясно ,че сте много добри (blatoto) , но понеже ви поведох малко и търсите причина защо е така.. ( че играя с 2 акаунта..че точа акаунти...) , не може ли да признаете ,че до тук се справям по-добре от вас...
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #178 -: Декември 30, 2011, 14:44:51 »

krokodil, напиши кои акаунти са мои....и взех 3 милиона ,защото не знаех,че е забранено, за сметка на това загубих 7 милиона от наказанието...
другия път му кажи освен да тегли заем, да разспусне и войската щеше земеш поне 5 милиона  *hahaha* верно си се забавлявате тази ера май  *ok*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #179 -: Декември 30, 2011, 14:51:52 »

Хайде следващата да понаваксаме. Стига си мързелувал у дома  Tongue Tongue Tongue
може ама треа си намеря некоя роднина без комп  Tongue или зема ги наредя...роднина,милиционер,роднина,милиционер Grin едно време на Луци не му разрешаваха да играе с жена си  Grin сега с бащи може обаче  Tongue под наблюдение значи треа да  *hahaha*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!