Imperia Online България  
Май 08, 2024, 23:21:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пак конкурс!  (Прочетена 35436 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #135 -: Февруари 23, 2010, 12:50:42 »

 то и Отон  незнае къде е бил ...та ...
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #136 -: Февруари 23, 2010, 12:54:36 »

то и Отон  незнае къде е бил ...та ...


Как къде? Толкова майки с деца го посрещаха... Докато се разцелува с всички...  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #137 -: Февруари 23, 2010, 12:57:46 »

Айде разбутвайте седянката че минавам на скайп да го тормозя..Иначе тук нямам шанс да спечеля , щото лудостта трябва да е тиха - нещо , което не съм много убеден че ще се случи.. Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #138 -: Февруари 23, 2010, 13:02:00 »

Айде разбутвайте седянката че минавам на скайп да го тормозя..Иначе тук нямам шанс да спечеля , щото лудостта трябва да е тиха - нещо , което не съм много убеден че ще се случи.. Grin

за нещо повече има спецялни бонуси  Cool ;D

стига да има снимки или скрита камера  Wink
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #139 -: Февруари 23, 2010, 13:41:27 »

за нещо повече има спецялни бонуси  Cool ;D

стига да има снимки или скрита камера  Wink
имам.... скрита камера ...сега съм ей тука пред едни нови кооперации след кръстовището....само да се ориентирам в номерацията и се качвам *freak*.... ще заснимам всичко Grin Grin Grin
...добре че във форума има тема със снимки - та да знам накъде да насочвам камерата да снимам Г-н Отон Wink
...просто информативно...за офиса - гледайте към вратата - ако влезне някой... да знаете,че съм аз *freak* *freak* *freak*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #140 -: Февруари 23, 2010, 13:43:33 »

имам.... скрита камера ...сега съм ей тука пред едни нови кооперации след кръстовището....само да се ориентирам в номерацията и се качвам *freak*.... ще заснимам всичко Grin Grin Grin
...добре че във форума има тема със снимки - та да знам накъде да насочвам камерата да снимам Г-н Отон Wink
...просто информативно...за офиса - гледайте към вратата - ако влезне някой... да знаете,че съм аз *freak* *freak* *freak*
Почна се..Предния път се появи човек на вратата и тихо каза -" Приятно ми е - аз съм Марк Антоний.." *freak* *freak* *freak*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #141 -: Февруари 24, 2010, 15:35:08 »

Времето изтича, който поства да поства! Журито ще се произнесе по класацията утре вечер, че ми се налага да ходя до Хасково.
Активен

delenda est!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #142 -: Февруари 25, 2010, 13:00:09 »

Съжалявам, че трябва да го кажа, но това е самата истина.
Отон е с единия крак на 4-ти километър. Малко му остава още ;( Все по - често изпада в депресии от това, че не може да се справи с работата си. Разбира се вина, за това имаме ние имперците, които постоянно го тормозим с това и онова, но такъв е живота Отоне. Време ти е да се пенсионираш, ако не искаш да стъпиш с 2-та крака на 4-ти километър. Иде ред и на следващия син.  *freak*
« Последна редакция: Февруари 25, 2010, 13:11:29 от lyubo_78 » Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #143 -: Февруари 26, 2010, 01:35:45 »

Вечерта мина, журито заспа и няма кой да обяви победителя. Дайте да видим кой ше черпи с виски?!
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #144 -: Февруари 26, 2010, 02:29:57 »

Аз искам да отбележа един личен рекорд. Това ми е първа ера без бан, а съм участвал активно и в 4-те  *freak*

П.П. Да напомня на НЕПОДКУПНОТО жури да вземе предвид и този факт Wink
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
No_dignity
Гост
« Отговор #145 -: Февруари 26, 2010, 11:31:17 »

Аз искам да отбележа един личен рекорд. Това ми е първа ера без бан, а съм участвал активно и в 4-те  *freak*

П.П. Да напомня на НЕПОДКУПНОТО жури да вземе предвид и този факт Wink
*rose*  *V* И защо така направи?
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #146 -: Февруари 26, 2010, 13:41:47 »

Такааа, компетентното, обективно и неподкупно жури се извинява за забавянето, същото не беше предвидено при обявяване на конкурса. След проведено в потайна доба снощи заседание, на което наградния фонд бе неколкократно изконсумиран, та на Членъ Райх му се наложи да търчи до денонощния магазин за попълване на запасите от алк-стимуланти и мезета, журито се докара до състояние, в което председателя и Членъ употребяваха честичко звука "ф" и заклинанието "Ти мене уфажафаш лимъ?", а горкичкото Леди не можа да си види компютъра, камо ли клавиатурата..... В героична барба с махмурлука, журито състави настоящия :






                                                         П  Р  О  Т  О  К  О  Л


Днес, на 26 Февруари 2010 лето, Компетентното, обективно и неподкупно жури по обявения конкурс за най-интелигентен майтап, гъбаркане или кодош с таргет : ОТОНЪТ, под надслов "Да доведем Отонът до тиха лудост", в състав : г-н Енравота - председател, мадам Лейди Бляк - секретар-протоколист и г-н Райха - Членъ, след задълбочено и внимателно проучване на представения от Императорите материал, и продължителни разисквания, взе следното :


                                                         Р Е Ш Е Н И Е


1. Журито със задоволство констатира жив интерес към конкурса от страна на Императорите и се надява, същият да отбележи повишаване в подобни конкурси през идващите ери на „Номадските нашествия”.

2. Предвид констатираната интелигентност на участниците, измерима в пъти над средната, журито не може да присъди награда за на-интелигентен майтап, гъбаркане или кодош. Вместо това, определя за първенец с най-много свежи постове и спечелил конкурса, респективно наградния фонд :

Император lyubo_78

Наздраве, да си пийне вискито с кеф!   *cocktail* *cocktail* *cocktail*

Журито настоятелно препоръчва на таргета – г-н Отонът - Community Manager etc. при ИО да раздели обявената от него награда :
„   Re: Пак конкурс!
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2010, 01:10:16 »    Цитат

________________________________________
Ми...
Така е...

Адвокатинът пак го сърби, къде не може да се почеше...
Айде, 200 кредита и от мен... за да ме кодошите.

Доживях...”

На две части от по сто IC /сто имперски кредита/, които да бъдат връчени на победителя и Императрица LadyROVENA, постнала забележителни бъзици и класирана втора.  *bravo*

3. Журито с неудоволствие констатира незадоволително участие на Император smehh, който до последния момент ни държа в напрежение и взе че се покри. Същият да пие една  Aqua nuda Fontana!  Tongue
За съжаление, екипът на ИО ще трябва да употреби същото питие, защото не видяхме видеоматериал.

4. Журито констатира участие във форума на извънземното Крум, което претендира, че е голям отворко и непукист. Въпросното извънземно си е сложило и аватар със зачеркнатия светъл лик на Нашия брат – Император Krokodil. По повод тази констатация, предлага на Великия конклав на Императорите, в следващата ера Крум да бъде включен като втори таргет в подобен конкурс под надслов :

„Similia similibus curantur”

С подзаглавие :

„Крайно време е да му намерим булка, няма да теглим само ний!”  wassup

Респективно, наградния фонд се удвоява!

   Победителят да се свърже с председателя на журито на „лични”, за да уточним предаването на наградата.

   Това беше, Светата Троица, Аллах, Буда и т. н. да пазят ИО, НН и ИГ!!!!!
   Ура, Другари!!!!!!!


Et cetera, delenda est Otonum et Krumuum!  >Grin

   Поради изчерпване на дневния ред, заседанието беше закрито в 07.00 часа, сървърно време.


                     Председател :

                        /п/ не се чете

                     Секретар-протоколист :

                        /п/ не се чете

                     Членъ :

                        /п/ не се чете
Активен

delenda est!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #147 -: Февруари 26, 2010, 13:50:26 »

Едно голямо благодарско на журито  *rose*
Честно казано, след толкова много постове от останалите, не се надявах на нищо Wink Всеки заслужаваше да пийне виски. За това, който е близо или във Варна да заповяда да си го поделим. Жалко, че не бях в София, иначе снимков материал 100% щеше да има  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #148 -: Февруари 26, 2010, 14:31:08 »

 Grin

Не съм се покрил. Честито на Любо Smiley  *beer*
Това което замислих нещо не ми се получи и го изоставих. Исках да направя нещо като колаж 50% е готов. Графично не ми се получава. Тоя фотошоп не ме обичаме а като не ми върви го зарязах. Мога тия дни да го довърша и да го постна  *pardon*
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #149 -: Февруари 26, 2010, 14:38:50 »

Grin

Не съм се покрил. Честито на Любо Smiley  *beer*
Това което замислих нещо не ми се получи и го изоставих. Исках да направя нещо като колаж 50% е готов. Графично не ми се получава. Тоя фотошоп не ме обичаме а като не ми върви го зарязах. Мога тия дни да го довърша и да го постна  *pardon*

Do it!  Wink
Активен

delenda est!
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!