Imperia Online България  
Май 03, 2024, 14:54:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: защо работите избирателно  (Прочетена 1878 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« -: Декември 22, 2013, 21:32:12 »

Преди 3 дена ви информирах че има бъг който позволява умножаване на диамантите.Дори не ви посочих какъв е.Виждам че вече е отстранен.Твърде избирателно работите.Има бъгове изкривяващи геймплея неоправени от месеци,а някои дори с години.Но стане ли въпрос за кинти,действате светкавично.Това ли ви е професионализма.                 Преди 3 дена:                  Сега:         Видно е че вече цената за изпращане не е повлияна от Хепи часа.Другият бъг обаче/този който не позволава ситемата да различи придобити от закупени диаманти/ си стои неоправен вече 3г.Всеки добър играч не желаещ да плаща кинти за комерсиализираната игра може да го получи от мен напълно безплатно.                                                              Виждате че в акаунта има 109 диаманта.Регнат е днес и не съм закупил ни 1 диамант.На по-малко от 300т е и може да праща подаръци без проблем
« Последна редакция: Декември 22, 2013, 21:40:38 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #1 -: Декември 23, 2013, 00:12:30 »

Има някаква риторика във въпроса, нали?  Grin абсолютно логично е проблемите да се подреждат по важност..а тя очевидно е в следния ред: 1. Да не губим пари..2. Клиента да не губи пари..3. всичко друго (ако остане време)  *pardon*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2 -: Декември 23, 2013, 00:20:41 »

Дам.Забелязва се работа само по точка първа.А това не говари за професионално  и коректно спрямо потребителите отношение.Не може бъг който дори не е описан да се отстранява мигновенно,а други да се предъвкват с месеци и дори години без резултат.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3 -: Декември 23, 2013, 00:21:55 »

А това е снимчица за недоверчивите и съмняващите се:
« Последна редакция: Март 23, 2015, 13:44:30 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
gogata2013
Гост
« Отговор #4 -: Декември 23, 2013, 06:27:23 »

Има някаква риторика във въпроса, нали?  Grin абсолютно логично е проблемите да се подреждат по важност..а тя очевидно е в следния ред: 1. Да не губим пари..2. Клиента да не губи пари..3. всичко друго (ако остане време)  *pardon*
buble, тотално си скаран със сегашните постулати на маркетинга- Клиентът трябва да е доволен от услугата , която получава. Цената е второстепенен фактор.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #5 -: Декември 23, 2013, 10:07:16 »

Другият бъг обаче/този който не позволава ситемата да различи придобити от закупени диаманти/ си стои неоправен вече 3г.Всеки добър играч не желаещ да плаща кинти за комерсиализираната игра може да го получи от мен напълно безплатно.                                                              Виждате че в акаунта има 109 диаманта.Регнат е днес и не съм закупил ни 1 диамант.На по-малко от 300т е и може да праща подаръци без проблем
Опс ...ако може да го споделиш Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Декември 23, 2013, 10:22:12 »

Да, и аз бих яхнал този бъг с удоволствие!!!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #7 -: Декември 23, 2013, 21:24:48 »

buble, тотално си скаран със сегашните постулати на маркетинга- Клиентът трябва да е доволен от услугата , която получава. Цената е второстепенен фактор.
До болка са ми познати, аз това уча  Grin явно леко ти е убягнала леката нотка на ирония в коментара ми..  Grin "ТРЯБВА" е различно от Е..в противен случай темата нямаше да съществува..но не е само това..картинката се допълва от факта, че предложенията от играчи не се взимат насериозно, половината проблеми се пренебрегват и се хвърлят повече усилия в създаване на нови версии от това да се оправят старите  ;D и въпреки това изглежда сякаш играта се разраства..да се чудиш какво му има на света  *pardon*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #8 -: Декември 24, 2013, 11:11:20 »

До болка са ми познати, аз това уча  Grin явно леко ти е убягнала леката нотка на ирония в коментара ми..  Grin "ТРЯБВА" е различно от Е..в противен случай темата нямаше да съществува..но не е само това..картинката се допълва от факта, че предложенията от играчи не се взимат насериозно, половината проблеми се пренебрегват и се хвърлят повече усилия в създаване на нови версии от това да се оправят старите  ;D и въпреки това изглежда сякаш играта се разраства..да се чудиш какво му има на света  *pardon*
И тук си прав.Само изглежда така.След първоначалния наплив породен от излизането на нова версия,нещата лека полека си идват на местата.Все по бързо се изчерпа интереса на играчите и светове пуснати едва преди година са вече обезлюдени.Класиките и версия 4 остават с по 1 свят.Скоро ще ги последва и 5цата.Версия 6 още не е готова,а вече изгуби и продължава да губи много от играчите решили да я изпробват.С подобна политика фирмата все по-трудно ще може да привлече и запази потребителите.
« Последна редакция: Декември 24, 2013, 11:14:40 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #9 -: Декември 25, 2013, 17:10:18 »

Явно гледат нещата от друга гледна точка. не се вълнуват от това те гледат приходи-разходи. така че скоро ще се развълнуват. аз защо още от началото се изумявам как може един единствен комуникатор да следи форума и да прави репортите за пропуските т.н. тикети. това е продукт във разработка поне очевидно е такъв. да не говорим че някой реши между тестовете да променя правилата това прави нещата още по сложни. имам чувството че екипа се брои на пръстите на едната ръка като гледам как вървят нещата.
Това което ти отразяваш е умишлена грешка. прави се за да не загубят тези които плащат, но не им идва на акъла че тези които плащат са тук заради популярността на играта а популярността са всички и тези които не плащат. Във класиката беше друго там се даваха малко пари и всеки можеше да си го позволи сага тези които дават пари са малко заради политиката и се стремят да им дадват все повече екстри и компенсации...
Просто загубиха баланса със плащането и със неплащането. и ако не го възстановят и това отблъсне играещите без диаманти ще съсипят играта.
« Последна редакция: Декември 25, 2013, 17:15:41 от цецо » Активен

България над всичко
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #10 -: Декември 25, 2013, 17:51:42 »

имам чувството че екипа се брои на пръстите на едната ръка като гледам как вървят нещата.
Интересно предположение..и аз така си мислех до скоро..логично, нали? Обаче екипа им се състои от повече от 130 души, кой да предположи, след като няма и един редовен Community Manager във форума  Smiley
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #11 -: Декември 25, 2013, 17:53:58 »

Не е възможно. ако е така не всички работят по вер.6.
Активен

България над всичко
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #12 -: Декември 25, 2013, 17:58:24 »

Не е възможно. ако е така не всички работят по вер.6.
Бих казал повечето..във версия 5 нямат работа, освен да оправят бъгове от време на време  Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!