Imperia Online България  
Май 11, 2024, 00:02:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сила и Чест ? ама друг път :)))  (Прочетена 9918 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vankata666
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« -: Ноември 20, 2010, 15:25:44 »

Здравейте,аз играя във свят БГ5 със този NICK с който пиша тук.Отварям тази тема зада знаят всички не само в свят БГ5,как си печелат войните "великия съюз сила и чест" или по точно съюз без никаква сила и още по малко чест.История на събитията с тях се шляпкаме от началото на ерата,но те пуснаха война на наши съюзници и ние решихме да се възползваме от безплатната война.Взехме един играч _aaaddd_. на 1400000 точки от съюз МУТРИТЕ,който беше много настървен за война,щял да ги смачка  ала бала  Grin  а и като гледах историята на битките наистина,МУТРИТЕ са мачкали много "сила и чест" в началото и си писахме и на skype със дадения човек нямаше причина да се усъмня,че е къртица и явно 2 или 3 незнам вече ацц на,някой от сила и чест.Но когато пуснахме войната точно на следващия ден,сутринта стартираше и ацц то беше на - злато беше на линия симулираше,че се опитва да се измъкне,но не писа нищо след като го удариха 1 път го изгонихме и му се изредиха целия съюз явно,защото от 140000 то4ки стана на 900000 и после си е разпусна войската и се модира без да пише абсолутно нищо. Smiley Все пак си мисля че играч на толкова точки ако играеше чесно,щеше най-малкото да напусне съюза преди да го ударят беше на линия все пак за да не дава точки или да си рапусне армията или кредит вариянти много,но уви така е било писано. Smiley Най-смешното е че сила и чест са 3 пъти по големи от нас,като съюз и можеха да ни бият преспокоино и без измама,но явно не са свикнали да си печелат битките мъжки а обичат да си нагласят една битка да поведат 6500 точки и после да стоят и да си мишкуват.Честита победа и понеже съм ги засичал и по други светове се надявам всички,който играят срещу тях да знаят какви мишки са.
http://www9.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/57/2010_11_14/57001863_57011351_1584368

Това е нагласената битка(минала е една седмица от доклада) ако искат и имат желание нека да я проверят админите.От разговори с аааддд  каза,че ако закъсаме със войната щял да пусне Tany_st,anghora i gugy предполагам,че са били резервни варианти.Ако не успеят с аааддд,:))) ако искате проверете ацц тата как стоят нешата,но предполагам че ако има нарушение ще блокирате аааддд,който вече е разбит и в мод а не някой от другите.Приятна игра и успех на всички,който играят мъжки и честно и все пак не забравяите че това е само игра играите и се забавляваите. Smiley
Активен
Nepo
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2010, 22:04:37 »

На война и в любовта всичко е позволено а това че ти взимаш нови членове следкато знаеш че ще се води война си е твоя грешка
Активен
Joro_N
Гост
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2010, 22:09:36 »

в края на една ера е умен ход да се приемат нови членове Grin
Активен
i1978
Гост
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2010, 22:30:37 »

Да дада как пък не ще направя 2 милиона армия за да набутам някой някъде. Ти сещаш ли се тая армия за колко време се прави и колко време се пази да не я разбият. май си в някой филм пич. освен ако не сте навързани като аптекарски шишета в света.
Активен
Desert
Редник
*

Karma: +11/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2010, 22:43:46 »

От няколко съюза се разписаха..."разбрали за шпионина и нагласената битка"...ама след дъжд качулка *hmm*И нека да е ясно,ние не се жалваме за това...вината си е наша,щом все още се доверяваме на "хора".
Активен

Който говори зад гърба ми е в удобна поза да ми целуне задника.
Nepo
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2010, 23:20:10 »

Доверявай се на хора колкото искаш  в началото на ерата но в края да приемаш нови членове при положение  че  обевяваш война на един от най силните съюзи .
Активен
Joro_N
Гост
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2010, 23:28:06 »


http://www9.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/57/2010_11_14/57001863_57011351_1584368

Това е нагласената битка(минала е една седмица от доклада) ако искат и имат желание нека да я проверят админите.
няма седмица или аз немога да чета или съм в грешка,но битката е от 14.11.2010г.,а доколто знам днес е 20.11.2010г.поне се научи да постваш както трябва :Smiley....изминали само 6 дни и би трябвало да не е я постваш Lips Sealed
Активен
предястие
Гост
« Отговор #7 -: Ноември 20, 2010, 23:33:49 »

един възпитан човек като мен ще започне първо с едно добър вечер Smiley имам запитване към тоя ванка или каквото и да е там името му--абе ти добре ли си с главата? маи незнаеш какво значи загуба и търсиш под вола теле,но нали се сещаш какво ще намериш там......един голям.. Grin кой според теб ако е къртица ще ти каже и кои профили са негови или ги е наглеждал(несхванах точно) а имам и един друг въпрос-защо не си поискал проверка на супорта за тоя адд или рай или както там беше? маи и ти не си много чист Grin чета коментарите и хвърлих едно оченце в бг5 и гледам със десерчето сте в един съюз,а едно врабченце ми подшушна че ползвате и едно легло,та я кажи в тоя ред на мисли какви сте двамката Grin
Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2010, 00:14:01 »

Играч с 1 мил войска никога няма да позволи да го изиграят така нелепо .....да се заклещи на минус Smiley Има някаква далавера  *freak*
Активен
предястие
Гост
« Отговор #9 -: Ноември 21, 2010, 01:54:47 »

еййййййй ама имало големи акъли в тоя бг5 бре,трябва да го пробвам и тоя свят Grin Г-н taslakoff имаш ли си на идея колко струва издръшката на 1мил войници за 6 часа на път? доколкото знам и при вас го има блока,а тая войска на края на ерата не е нищо и невярвам да не е на сейфче,иначе по големите рибки ще го папкат за закуска Wink предполагам ще ми отговориш че е можел да остави злато за издръшката,но незнаем дали някой не го е тупнал или да са си го „подготвили" преди да бъде треснат,затова предлагам да негадаем,а като незнаем да си замълчим Smiley
Активен
vankata666
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 21, 2010, 09:36:21 »

Има далавера след като играча беше налиния вижда,че го нападат няма ли най-малкото да напусне,да пише за съвет помощ беше на линия час 30 преди да го ударят от както го удариха нито skype  ползва нито нищо.Ама има още ацц та за,които да се грижи  Grin а и господа от "сила и чест" темата не е за това,кой с кой си ляга а за това,че сте мишоци и то големиии  Grin все пак сте 2 в класирането. Grin И нека всички който пишат тук да си пишат с кое ацц играят,че да си правите профили на момента зада можете да се криете не е необходимо хората ви разбраха вече колко големи шушумиги сте.
Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 21, 2010, 09:47:23 »

еййййййй ама имало големи акъли в тоя бг5 бре,трябва да го пробвам и тоя свят Grin Г-н taslakoff имаш ли си на идея колко струва издръшката на 1мил войници за 6 часа на път? доколкото знам и при вас го има блока,а тая войска на края на ерата не е нищо и невярвам да не е на сейфче,иначе по големите рибки ще го папкат за закуска Wink предполагам ще ми отговориш че е можел да остави злато за издръшката,но незнаем дали някой не го е тупнал или да са си го „подготвили" преди да бъде треснат,затова предлагам да негадаем,а като незнаем да си замълчим Smiley
Г-н еди кой си...щом не играеш във въпросният свят ,защо си чешеш езика...или пръстите....Имам бегла представа колко е издръжката на една такава армия...стига с този твой сърказъм! *freak*
Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 21, 2010, 12:40:38 »

Хм гнила работа, на всичкото отгоре не е бил на минус. 260к злато от ограбване видях в битката.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 21, 2010, 19:09:33 »

Бг светове ...  Grin Grin
Активен

matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 24, 2010, 10:57:10 »

Така СИЛА и ЧЕСТ Smiley xaxaxa....

Да кажем истината право куме у очи. С Акаунта на aaaddd отдавна не играе неговия собственик. По време на вкарване на акаунта във въпросния съюз е бил "управляван" от акаунта zliademon от съюз СИЛА и ЧЕСТ и е подложен на margo6116 за да успеят да вземат войната. Смятам че ако се направи кратка и бърза проверка това може лесно да се установи.

Ако има някой "силен" и "честен" да каже че не е така. А въпросния човек zliademon върти още 2 акаунта в момента - gugy, kukumizin.
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!