Imperia Online България  
Юни 03, 2024, 06:53:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Tanatos i FBI  (Прочетена 1642 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pobeditel1
Гост
« -: Февруари 09, 2010, 18:31:33 »

След няколко пожяра и 2-3 грабежа на танатос на един фермер започна гибелта на великия съюз FBI  Grin много гадно е така някой като танатос да забърка първия по нетни и проучвания съюз в голям филм и след това да избяга и да ги остави на произвола на съдбата  Sad Сега всички плачят в FBI започвам да получавам много хубави комплименти от рода на : angelariii 6to ne varne6 be Huh? lud kvo sam ti napravil...    QnSobieski '' ei kopelqk ni6to ne s1m ti napravil i sega 6tom si tolko dupe imam ikonomika da izvadq 3na armiqq na tvoita imam i 300 kredita i 6te go duha66 celiq po dobre spri atakata 6toto i az skoro nqma da q spiram Smiley '' Е след напуснакето на     aan4uuX 2437 точки и malina_vd отпаднаха от класацията по проучвания  *scratch* Инересно е снощи malina_vd си събра армията и всичкия ресурс в една провка освободи работниците си  и след няколко минути я занулиха  *SCRATCH*Дали са били някой от FBI те уж полицаи надушват  *scratch*  Lips Sealed  НЕ докладвам нищо просто всеки да следи от 1 място до кое ще паднат великите FBI  *beer*
Активен
lisd
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2010, 23:39:42 »

Добър вечер "победителю" *hihi* *hihi* *hihi* Както всяка ера така и тази започваш с провокации, палежи и т.н. Наистина се чудя дали не ти е омрзнала играта и си я правиш по интересна. Smiley Smiley Smiley
Проблема е че ставаш досаден, а резурата е ясен и накрая МОД  Grin Grin Grin
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #2 -: Февруари 12, 2010, 15:33:09 »

Добър вечер "победителю" *hihi* *hihi* *hihi* Както всяка ера така и тази започваш с провокации, палежи и т.н. Наистина се чудя дали не ти е омрзнала играта и си я правиш по интересна. Smiley Smiley Smiley
Проблема е че ставаш досаден, а резурата е ясен и накрая МОД  Grin Grin Grin

Добър ден lisd  Smiley  *hihi* *hihi* *hihi* Аз ли започвах или погребалния агент танатос  *hmm* къде е сега а ?  Grin Е на нямам си друга работа да Ви по-забвлявам  малко  *rose* А и Вие се връзвате -всеки ден повече бели знамена виждам ,смс-те с увеличават Grin alele идваше да ме бие а снощи и той капитолира   ;D
Активен
lisd
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 12, 2010, 23:38:57 »

Нали знаеш по умния винаги отстпва Smiley Smiley Smiley а и една реплика на L.B. *rose* *rose* *rose*" крачка назад за да се засилиш по добре".
Знам че си добр играч и няма да се дадеш лесно но и това ще стане. Wink Wink Wink
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2010, 06:07:26 »

Нали знаеш по умния винаги отстпва Smiley Smiley Smiley а и една реплика на L.B. *rose* *rose* *rose*" крачка назад за да се засилиш по добре".
Знам че си добр играч и няма да се дадеш лесно но и това ще стане. Wink Wink Wink

А  дано се засилите че да е интересно  Wink
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #5 -: Август 05, 2010, 00:29:30 »

Те така се засилиха че дариха около 50 медала на знайни и незнайни войни  *hihi*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!