Imperia Online България  
Май 07, 2024, 18:55:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Финалът - 2017  (Прочетена 37060 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #150 -: Декември 05, 2017, 09:22:49 »

Здравейте днес е ден 18 и понеже ситуацията е почти същата .. .тост България догонва Полша , но е на кантар ...

Реших да драсна няколко реда за Битката  която днес излезна като Битка на денят за 01.12.2017.

И така .
Първо малко снимки
Горната половина на битката : http://prntscr.com/hiuyz9
Долната половина на битката : http://prntscr.com/hiuze9
Генерали на 2 мата играчи :http://prntscr.com/hiuzsl - искам само да вметна че на нападателят в този случай въпреки че не е купен великяит човек му е с +10% бонус като офанзивен тактик .

искам сега да не приемате това за дразга или спор , а просто за малко коментари които да са сериозно подплатени . От снимката се вижда че таква битка е НЕЧУВАНА за сега в ИО. или поне аз не съм виждал на ниво играчи , за не клонирани армиии Smiley . Така че първото респект както на защитника така и на нападателя .

Но въпрост ми е знаете ли къде е сгрешил нападателят ? Аз да си призная честно , знам , но не защото съм голям играч , а защото по една случайност ми се случи нещо подобно преди време в Блитц Мастъра . един играч ме нападна с многократно по-голяма армия от моята и го победих и на разбора едва разбрах къде е било зароено кучето . Хайде сега да видим и тук какво се е случило ?

Иначе БРАВО и за нападателя на който му е стискал куража .  *ok*
Линка за генералите е непълен.При тия армии и относително еднакви проучвания+-2-3 нива,както и равностойни генерали?,единствено грешка при задаване на формацията от страна на нападателя може да доведе до загуба.Предполагам е задал 5та вместо 6та без да се усети.Когато армията е в движение единствено формацията не може да се провери за евентуална грешка ,за да се върне атаката.Не зная какво е отговорил екипа,но обяснението за чудото е несъстоятелно.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #151 -: Декември 05, 2017, 09:56:20 »

....
При мен работи - http://prntscr.com/hiuzsl - но ето го пак . Може би защото двуточието е без растояние .
За мен чъщо ще е интересно какво е казал екипа .

Иначе . Ден 19. Започва така както всеки ден
България догонва Полша , а Русия дръпна 1 замък под краката на Румъния и го задържа .
Обаче.... Румънците се усетиха и започнаха да прилагат същата такитка както България и Русия . Почнаха да вдигат нето и на други профили , а не само на лидерският . Явно се усетиха че ограниченията и лимита в играта си казват своето и рано или късно е по-добра инвестиция да се налеят средства в 5 профила от по 100м отколко в един профил за 100м Smiley .
Заговаряйки за нетото обаче няма как да подминем факта и че сме свидетели на първият милиарден нетен профил в ИО версия 6. Едва ли някой ще е изненадан , от факта че това е Dariusz18 .
Което ми напомня за една друга моя болежка , но нека да не се разсейваме .

Да видим какво ще ни поднесе днешният ден ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #152 -: Декември 05, 2017, 11:34:22 »

Не е за 1ви път 1 млрд профил в ИО в6 Wink 3ти път е,но това не е важно
Линка за генералите е непълен.При тия армии и относително еднакви проучвания+-2-3 нива,както и равностойни генерали?,единствено грешка при задаване на формацията от страна на нападателя може да доведе до загуба.Предполагам е задал 5та вместо 6та без да се усети.Когато армията е в движение единствено формацията не може да се провери за евентуална грешка ,за да се върне атаката.Не зная какво е отговорил екипа,но обяснението за чудото е несъстоятелно.

Всичко е както трябва...формации проучвания,генерали и тнт.Дори и с 10 нива отгоре на защитника пак печелихме,но уви Smiley

Лъвовете не се предават и крачат смело напред към заветната цел  bgflag
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #153 -: Декември 05, 2017, 11:43:56 »

Война,но не каква да е война,а м/у 2ва бивши световни шампиони.Хърватска смело обяви война,която погледнато нито един предприемчив генерал не би обявил на един претендент за титлата като България Smiley
Активен

v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #154 -: Декември 05, 2017, 13:39:05 »

Светнете ме защо пада. Аз лично не намирам обяснение.
Активен

Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #155 -: Декември 05, 2017, 15:42:20 »

 *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER*
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #156 -: Декември 05, 2017, 17:58:08 »

Светнете ме защо пада. Аз лично не намирам обяснение.

малко му е била огнената вода  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #157 -: Декември 05, 2017, 23:54:40 »

https://prnt.sc/hjkick

Шоуто на Слави - ''Ама къде е батко?''
Империя Онлайн World Cup 2k17 - ''Ама къде е Полша?''  *hahaha*

Браво на Българския отбор!!!  bgflag
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #158 -: Декември 06, 2017, 01:00:59 »

Дали ще си я поделят като през 1939 година? Grin Балканския съюз доказа че е могъща сила! Цветът на хусарството е в пепелта, все още гърчещ се при последни издихания! Със стремителна атака хусарската "банка" е унищожена! Персонала е изнасилен, обруган и отвеян от Блъди Торнадо! От терасите на полските замъци се веят бели жартиери, пенюари и комбинезони в знак на добра воля от жените им към нашите бойци! А самите те след морни битки, вдигат наздравици с чаша, изкусно направена от череп, обкован със злато! Черепът на Дариус! Обкован от майстор Меджик, който собственоръчно му отне главата с един замах! И както казват древните - Горко на победените! Наздраве моми и момци! Полша беше достоен противник! Но не достатъчно! Не достатъчно!
« Последна редакция: Декември 06, 2017, 09:12:37 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #159 -: Декември 06, 2017, 01:13:45 »

Амин!  *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER*
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #160 -: Декември 06, 2017, 02:22:23 »

 bgflag bgflag bgflag *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #161 -: Декември 06, 2017, 08:25:19 »

Добро утро !

Браво на България !
Браво на Швейцарския шоколад !
Битката е епична и със сигурност ще си заслужи комантарите когао му дойде времето.

Бих казал , че не мога да повярвам какво се случи , но искренно се надявах и дълбоко съм го искал , този "на инат" да доведе до момента в който противникът ще направи грешка .

За ситуацията мога само да кажа , че всичко е казано в една мисъл на Наполеон : Войната се печели от този който допуска по-малко грешки .

Браво !!!
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #162 -: Декември 06, 2017, 10:42:14 »

Щвейцарският шоколад както му викаш е Българин  *rose*
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #163 -: Декември 06, 2017, 11:23:06 »

Ти май си единственият дето мисли , че някой си е мислил че Швейцарски шоколад го ползвам защото човека е швейцарец  Grin .

И за да ти стане ясно позивната "Швейцарски шоколад" я сложих , защото ШОКОЛАД МИ КАПИ НА СЪРЦЕТО КАТО ГО ГЛЕДАМ КОЛКО Е ЛУД  *hahaha* *hahaha*


Но да обърнем внимание и на друго нещо ...

http://prntscr.com/hjqs6h - Обявилият война , позорно я загуби  Grin  *hahaha*.  Браво и за това . Изобщо 05.12/06.12 се оказва повратен момент наистина в турнирът и се получава един своеобразен връх на усилият които играчите впрегнаха за да постигнат този резултат .

Браво момчета . Пътят към златото е открит и смело напред .
« Последна редакция: Декември 06, 2017, 11:35:33 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #164 -: Декември 06, 2017, 11:48:06 »

Луди сте,ейй  Grin Grin Grin bgflag bgflag bgflag *beer*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!