Imperia Online България  
Май 23, 2024, 19:40:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504909 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1740 -: Април 13, 2014, 00:02:47 »

Виж сега атанасе ще ти го обясня на разбран език за да ме разбереш и ти и всички останали ферми :

Ние се бием от началото до края ,защото това е удоволствието от тази игра ...
Вие обичате да си копаете 10 месеца от ерата и след това да извадите армии и да направите по една две битки и да разтягате локуми колко сте велики...
Това обикновено може да се случи ,но някъде другаде не и където играем ние , защото не смятаме да ви пуснем аванта цяла ера да си фермите и накрая да почнете да идвате и при нас...
Ние сме много за идеята да има един саюз на картата български който да обере всички нетни класации и да се казва Bulgaria например и в него да се съберат всички ферми да си фермят щом им е кеф ,а ние да ги пазим и да оберем военните класации,но няма как да стане защото сте много възгордели се и повярвали че икономика може да бие военнен играч в една военна стратегия което ще ви докажем без проблем с следващите месеци както и до сега  Kiss
« Последна редакция: Април 13, 2014, 00:05:02 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1741 -: Април 13, 2014, 00:42:34 »

Да, това е военна стратегия, която се играе с акъл. Гаранция, че накрая на ерата ще има поне 5 човека от т.н. фермери, които ще са с повече военни точки и доблест от теб (е, аз може да не съм... в крайна сметка сам човек не може да се справи с глутница кучета). Жалкото е, че няма да можеш да участваш до края на ерата заради бан. Гледай поне да не те баннат във форума, че да можеш да видиш класациите.  *gamer*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1742 -: Април 13, 2014, 00:59:45 »

Е, добре де, защо с толкова злост са изпълнени твоите писания, бре, младеж? Създаваш впечатление на изпълнен с негативизъм и злоба. Как пък не разбра основната функция на тази хроника? Има си тук някакви дрязги, някакви бъзици, които подклаждат "огъня" в играта. Само ти някак процеждаш през зъби написаното. Както и да е. Аз знам колко си злобен и затова пак да те попитам - чешеш ли слона?
П.с. Кефа пак си го направих, макар и вече със съжаление. Явно скоро няма и да си го правя, защото няма да е кеф ...
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1743 -: Април 13, 2014, 01:01:53 »

гаранция няма как да има 5 фермери с повече доблест и военни , двете неща не са съвместими  Grin Grin а ти за моя бан не се тревожи  Tongue нали пишете всеки ден докладвания , повече от това няма какво да направите  Grin в играта сте обречени надеждата е да ме баннат  *freak* но аз съм като феникс   *pardon*  така че ще съм до края в мача и нищо и никой не може да промени това  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #1744 -: Април 13, 2014, 01:07:26 »

Виж сега атанасе ще ти го обясня на разбран език за да ме разбереш и ти и всички останали ферми :

Ние се бием от началото до края ,защото това е удоволствието от тази игра ...
Вие обичате да си копаете 10 месеца от ерата и след това да извадите армии и да направите по една две битки и да разтягате локуми колко сте велики...
Това обикновено може да се случи ,но някъде другаде не и където играем ние , защото не смятаме да ви пуснем аванта цяла ера да си фермите и накрая да почнете да идвате и при нас...
Ние сме много за идеята да има един саюз на картата български който да обере всички нетни класации и да се казва Bulgaria например и в него да се съберат всички ферми да си фермят щом им е кеф ,а ние да ги пазим и да оберем военните класации,но няма как да стане защото сте много възгордели се и повярвали че икономика може да бие военнен играч в една военна стратегия което ще ви докажем без проблем с следващите месеци както и до сега  Kiss

Манекен това не си ти... спокоен и мислещ разумно без да палиш мотора... Пък и предложението е повече от мъжко и народно да го наречем Smiley Около тази идея е хубаво да се обединят хората (Българите)! Ама пустите Българи, едва ли...

Наско, и аз не съм му фен на Манекена, но това което казва заслужава уважение Wink и му свалям шапка в този случай! Стига сте се чудили за какви тъпотии да ги докладвате  Smiley  В крайна сметка ако има измама и я хванат ще ги заключат, а тука 150 локума се разтеглиха колко програми ползвали... Пък гледам си се развиват добре.
Аз и съюза ми може и да не станем първи, но на края на ерата ако мога да помогна само Българи да са номер едно в класациите с удоволствие, а вероятността бастарите да вземат военната е голяма Wink  ако ме разбираш Wink
Активен

WinCompany
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1745 -: Април 13, 2014, 01:18:56 »

Манекена втори ден с проява,
печели моята награда !
Утре няма бан да има,
ще пиша с писмо до Админа.  Grin
Активен

Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1746 -: Април 13, 2014, 01:20:58 »

Поетичен Полицай ...  хехехе.  Tongue Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1747 -: Април 13, 2014, 01:22:40 »

Ще си посипя полето с мак
пък ще се излегна в близкият букак
И щом антрето се открие
мигом аз ще се ... поспя
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1748 -: Април 13, 2014, 01:32:04 »

Ей, днес някой спомена дамата с токовете. Онази-чието-име-тъне-в-тишина. Сега усещам поетични инвенции, а Нукипамубри плаши с банове. Започнах да чувам металическо дишане под черна каска и възкресяването на мита за Митьо'О - черният рицар на дитирамбите.
Ако трябва да се пише в рима - свиркайте по-навреме, за да си настроя лирата ...  Grin
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1749 -: Април 13, 2014, 01:33:02 »

Поетичен Полицай ...  хехехе.  Tongue Grin

 Grin
A наште са толкова прозаични  Undecided Трябва да ги пратим на обмяна на опит, да се учат да пишат оди   Grin
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1750 -: Април 13, 2014, 01:37:36 »

Каквато е поддръжката на форума, такава е и на играта. Разни тъпаци сипят директни обиди, но няма никакви последствия.
От друга страна е доста забавно и ако ги баннат, няма да има какво да четем и с кого да се драчкаме.
Искам да кажа на тия дето само влизат, четат и излизат да не се крият като мишки, ами да пишат тука, а не само на супорта. Мен изобщо не ми пука от къртачи, кълвачи и тем подобни, защото нямам армия. Да му мислят тия, които имат армии...
За 7-8 години съм докладвал два или три пъти. Аз пиша тук. А тези доклади явно са от много и различни играчи. Не вярвам ако двама-трима засипват екипа с докладване на играчи, някой да ги търпи. Най-малкото ще ги игнорират.
На Павароти ще кажа, че е жалък. Излагация е умен човек (вероятно е пенсиониран даскал, който дава смени на портала на общежитието) така да клекне пред простака заради това да не го закачат в една игра...до такава степен да го движи омразата, че да загуби обективност.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1751 -: Април 13, 2014, 01:39:15 »

Аз пък си те обичкам. Много.  Kiss *rose*
И си мисля, че си велик пълководец, освен всички други велики неща, които си.  Grin
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #1752 -: Април 13, 2014, 01:47:10 »

 
Аз пък си те обичкам. Много.  Kiss *rose*
И си мисля, че си велик пълководец, освен всички други велики неща, които си.  Grin
*hahaha* *beer*  Аре  чичка   Tongue
Активен

Авторското Право  Grin
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1753 -: Април 13, 2014, 01:49:41 »

Младеж съм, Цецо. Който едновременно с това е пенсиониран даскал, а в свободното си време е портиер на общежитие, който кляка пред простаци и вероятно в редките моменти, когато е прав - пее. Тежка е моята съдба. Тежка, но си нося кръста.  Grin *beer*
« Последна редакция: Април 13, 2014, 01:51:17 от Pavlov » Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #1754 -: Април 13, 2014, 01:52:49 »

Младеж съм, Цецо. Който едновременно с това е пенсиониран даскал, а в свободното си време е портиер на общежитие, който кляка пред простаци и вероятно в редките моменти, когато е прав - пее. Тежка е моята съдба. Тежка, но си нося кръста.  Grin *beer*
Гледаи  само   да  не секнеш  кръста   Wink
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!