Imperia Online България  
Май 18, 2024, 14:09:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504564 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
saison
Гост
« Отговор #1560 -: Април 10, 2014, 14:03:08 »

Ай успешен лов аз отивам да се трудя  *JOB*
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1561 -: Април 10, 2014, 14:03:38 »

Е зимата тогава ще направим тая цигания  Grin Grin ако не ме баннат доживот дотогава де   Embarrassed  
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1562 -: Април 10, 2014, 14:06:15 »

Отговора за бана на Деси е само един... ,, уговорени битки'' твърде лаконичен, но правилен със същият отговор отговориха и на мен и 6 души които бяха баннали от нашия съюз по предната ера в 95-ти свят...мен неме задоволи тоя отговор и след дълго комуникиране с админите се оказа че човекът който е наглеждал акаунтите на наказаните е влизал да наглежда и въпросния бит от нас и ставало некво си взаимодействие на IPtata...сигурен съм не 100 %а 1000 %  че същото е и с Деси общ наглеждач с monblan *pardon*
Браво бе, да си призная никога не бих очаквал такъв отговор от тебе. Един да има, да не е пристрастен. Много ми се издигна в очите с тоя отговор  *rose*
П.п. Някой да не си помисли, че сега пък се подмазвам, просто когато нещо е така да си го казваме. Ако има причина всеки да се понесе последствията, но не да се обиждаме и винаги контрираме, просто защото сме противници в някаква игра.
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #1563 -: Април 10, 2014, 14:07:24 »

Като го гледам Насето или звездите му говорят или го хапят кучетата  Grin Grin Grin Grin . Даже гледам си мечтае екстрите пак да станат платени, предполагам ще иска и празнична  защита и подаръци за великден   Grin Grin Grin .
Активен

Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1564 -: Април 10, 2014, 14:20:58 »

Като го гледам Насето или звездите му говорят или го хапят кучетата  Grin Grin Grin Grin . Даже гледам си мечтае екстрите пак да станат платени, предполагам ще иска и празнична  защита и подаръци за великден   Grin Grin Grin .
те тука повечето май са звездоговорящи, а иначе сега на такива копачи им е кофти че играта стана равностойна и мисля че сега на хоризонта ще блеснат играчи които не са могли да си позволяват екстрите което е кофти за копачите и е нормално да искат да се върнат диамантите и други привилегии  Grin
Активен

atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1565 -: Април 10, 2014, 14:34:41 »

Каквато е поддръжката на форума, такава е и на играта. Разни тъпаци сипят директни обиди, но няма никакви последствия.
От друга страна е доста забавно и ако ги баннат, няма да има какво да четем и с кого да се драчкаме.
Искам да кажа на тия дето само влизат, четат и излизат да не се крият като мишки, ами да пишат тука, а не само на супорта. Мен изобщо не ми пука от къртачи, кълвачи и тем подобни, защото нямам армия. Да му мислят тия, които имат армии...
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
T.N.T.
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #1566 -: Април 10, 2014, 14:35:24 »

Е зимата тогава ще направим тая цигания  Grin Grin ако не ме баннат доживот дотогава де   Embarrassed  


Защо да те баннат .... какви ги забъркваш тука  Smiley
Активен
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #1567 -: Април 10, 2014, 14:36:49 »

Определено с тези безплатни екстри е супер  Smiley  А не мога да разбера кой за какво завижда и го е яд   *pardon*  Кой както може така да играе и това е най-правилно според мен ....С годините е доказано че играта е военна  , но има и доста копачи  *pardon*  Което улеснява развитието на военните акаунти   *ok*   Не трябва да има сръдня  тук всеки бие и го бият  ...или почти всеки   Embarrassed
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
d-r haus
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #1568 -: Април 10, 2014, 14:52:11 »

Изтрепах ви сичките само да ви разбера кои сте. Нема да ви бия само ако ми кажете ХАРД с кой акаунт играе Grin
Тогава ще забравя за вас, въпреки че сте незабравими и ще опъвам Тутанкамона бавно и със сатанинска злоба Grin Grin Grin
айде още един убиец се появи вие с манекенката изтрепахте сичкото играч у тая ера
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1569 -: Април 10, 2014, 14:56:07 »


Защо да те баннат .... какви ги забъркваш тука  Smiley

Е как защо бе и питаш  Grin Grin винаги всеки може да бъде баннат , а и без причина може , случвало ми е е в св13 ме изтриха(два пъти) Shocked защото нямаше за какво да ме баннат но пък ревяха повече от тия тука всеки ден чужденците и станах неудобен (което си е основателна причина) Grin Grin кажи Меси че така беше - войник да не ми остане жив ако лъжа  Grin Grin Grin то писаха по турския форум , по полския ,по интернационалния  Grin Grin весела работа *hahaha* на мен ми е забавно ,че като се случи и "злорадите каси" си мислят че ми е гадно и света е свършил  Grin Grin не е бе  Tongue тогава почва по големия бой за вас ,защото ставам помощен за всички останали от саюза и ги ръчкам да ви мачкат още повече  Grin Grin така ,че баннат ли ме  става още по страшно да си знаете  >Grin *JOB* *SARCASTIC*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1570 -: Април 10, 2014, 14:57:13 »

Браво бе, да си призная никога не бих очаквал такъв отговор от тебе. Един да има, да не е пристрастен. Много ми се издигна в очите с тоя отговор  *rose*
П.п. Някой да не си помисли, че сега пък се подмазвам, просто когато нещо е така да си го казваме. Ако има причина всеки да се понесе последствията, но не да се обиждаме и винаги контрираме, просто защото сме противници в някаква игра.
ЕЕеееееееееееее Monk .... аз вчера какво точно казах Smiley .... а вие се нахвърлихте върху мен  ...
 ..... досега в играта не е имало и няма да има наказан за пожар на 11% ,защото това е разрешена опция в играта и незнам защо се правите на утрепани и незнаете защо сте наказани ...преплитане на адерси
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1571 -: Април 10, 2014, 15:01:54 »

ЕЕеееееееееееее Monk .... аз вчера какво точно казах Smiley .... а вие се нахвърлихте върху мен  ...
Да бе, ама от тебе очаквам.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1572 -: Април 10, 2014, 15:04:44 »

Джими що да се нахвърлят върху теб бе ,никой не те е заял даже ,всичко е точно ,спора е - дали това е достатъчно основание за наказание *pardon* за мен не е ,за никой не искам такова наказание , това значи ,че се обезмислят приятелствата и саюзите , никой никога да не може да помогне на друг и да го нагледа или каквото и да било *hmm* та ние в саюза играем от години заедно и няма как да не си помагаме и да не се гледаме едни други , то по добре да не играем ако и това стане основание  *beer* акаунта който е запалил меца е на 8к нето и се отказа преди месец два , не е акаунт за приятелски палежи и тези палежи да са рецидив за да има основание ,преди два месеца я е запалил на 11% и айде бан  *ok* стига де - несериозно е  [:-}
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1573 -: Април 10, 2014, 15:20:12 »

Аз само да попитам пак. Манекен, сигурен ли си, че не си си пуснал сам приятелските палежи?
Въпроса ми е сериозен.
Манекен, не ми отговори на горния въпрос? Питам незаради друго ама ако реша да се върна да знам, къде да влизам и къде да невлизам. Ще си направя една тетрадка за целта.  Grin Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1574 -: Април 10, 2014, 15:26:18 »

Манекен, не ми отговори на горния въпрос? Питам незаради друго ама ако реша да се върна да знам, къде да влизам и къде да невлизам. Ще си направя една тетрадка за целта.  Grin Grin

Не съм ги изпращал аз ,поне да бях да не ме е яд и да не мрънкам  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!