Imperia Online България  
Май 18, 2024, 13:23:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504562 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1545 -: Април 10, 2014, 12:29:05 »

По несериозни отговори не бях виждал от властимащ. Да, правилно, аз нямам основание да искам отговори, но след като се каже, че се докладва всеки ден и аз (предполагам и други) са останали с впечатлението, че това е причината. А собственикът на акаунта също е питал и отговора е същия. "Нагласени битки". Двата пожара ли са нагласените битки, защото други битки няма.
П.п. Разсъждавам тука, никой не ми е длъжен да отогваря, все пак смисъла на форумите като цяло е това. А с подобни отговори само се доказват моите съмнения за двоен стандарт.
« Последна редакция: Април 10, 2014, 12:30:41 от monk_ » Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1546 -: Април 10, 2014, 12:31:56 »

Меси спри да мрънкаш ще ни изпросиш " кило банани" за цялото семейство  Grin Grin
Е какво да правя, да се подмазвам да не ме баннат ли? Тия банове взеха да се раздават на по-несимпатичните на екипа, а не по провинения.
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1547 -: Април 10, 2014, 12:43:27 »

Чакай бе, това не е сериозен отговор, какво означава докладват ви всеки ден? Това ли е причината за наказанието? Какво ме интересува, че докладват всеки ден? Има ли причина за наказание или няма?
Ако започна да докладвам, примерно 5 акаунта всеки ден, ще ги накажат ли?
....
Това са все логични въпроси, на които е нормално да очакваме отговор
А Вие в правото на какъв/каква очаквате отговор? Естествено, че не това е причината.
В правото си на потребител
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1548 -: Април 10, 2014, 12:46:04 »

Такъв е живота бе пич  Grin Grin давай да се подмазваме да не ядеме бана  Embarrassed  Grin Grin

Ваня  *heart* страхотна си  *rose* Права си за всичко ,не спорим , не разтягаме локуми *gamer*  и лук сме яли и лук сме мирисали това е самата истина  *pardon* обещаваме да не миришем на лук  Kiss Kiss  *friends* *GIVE_HEART*

п.п. не ти се подмазва ,благодарен съм ти ,че ми отговори даже  *rose* *rose* обикновенно очаквам и супорта да ни мрази , поради факта ,че ви създаваме ужасно много работа като мрънкат всички срещу нас и се налага да проверявате ежедневно писанията на всички ревящи срещу нас идиоти които са 99% от картата всъщност  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1549 -: Април 10, 2014, 13:16:05 »

Аз само да попитам пак. Манекен, сигурен ли си, че не си си пуснал сам приятелските палежи?
Въпроса ми е сериозен.
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1550 -: Април 10, 2014, 13:37:14 »

Скъпи потребители, досега ви давах свобода да си пишете в тази тема, да си обсъждате, да си дискутирате и т.н., без да изпадам в подробности при четенето и да следя строго за спазването на форумните правила. Смятам, че напоследък прекалявате. Нека всеки сам реши с какво точно прекалява.

За баба меца> акаунтът се докладва всеки ден, както и манекена и мечока. Наказания без причина не се налагат. Както казах вчера на притежателя на акаунт манекена в лично съобщение, не се правете на ни лук яли, ни лук мирисали. Имате всички предпоставки да се забавлявате с любимата си версия и да спрете с безсмислените нападки.
Наказанието беше премахнато 30мин по-рано заради лична моя техническа грешка, за която се извинявам.  Wink
Добре, тия доклади само от един човек ли са? Предполагам, че са от различни хора. Не можете ли да се замислите, аджеба, че има нещо гнило и да ги прегледате по-обстойно. Не може цялата карта да ги знае че мамят, а вие да не можете да ги хванете. Като рестартирате света другия път, вероятно няма да е с безплатни екстри. Кой ще играе тогава? Иначе играта е супер (до в.4). Направете един добър супорт, пипнете тук-там и готово...
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1551 -: Април 10, 2014, 13:41:03 »

Добре, тия доклади само от един човек ли са? Предполагам, че са от различни хора. Не можете ли да се замислите, аджеба, че има нещо гнило и да ги прегледате по-обстойно. Не може цялата карта да ги знае че мамят, а вие да не можете да ги хванете. Като рестартирате света другия път, вероятно няма да е с безплатни екстри. Кой ще играе тогава? Иначе играта е супер (до в.4). Направете един добър супорт, пипнете тук-там и готово...
Какво те навежда на мисълта, че не е направен по-обстоен преглед. Или ако са докладвали много хора (или 1 човек от много пощи) задължително трябва да има наказание.
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #1552 -: Април 10, 2014, 13:43:37 »

Абе Насе ти бавен ли си Huh?  Сега ако 10 души почнем да те докладваме всеки ден значи трябва да ти бият бана ли. Я си извади мотиката от задника и помисли малко.
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1553 -: Април 10, 2014, 13:45:52 »

Абе Насе ти бавен ли си Huh?  Сега ако 10 души почнем да те докладваме всеки ден значи трябва да ти бият бана ли. Я си извади мотиката от задника и помисли малко.

 Grin Grin еееееееее  *hahaha* *hahaha* *hahaha* стига бе оставете насето такава хубава каса е  *hahaha* Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
saison
Гост
« Отговор #1554 -: Април 10, 2014, 13:47:27 »

Отговора за бана на Деси е само един... ,, уговорени битки'' твърде лаконичен, но правилен със същият отговор отговориха и на мен и 6 души които бяха баннали от нашия съюз по предната ера в 95-ти свят...мен неме задоволи тоя отговор и след дълго комуникиране с админите се оказа че човекът който е наглеждал акаунтите на наказаните е влизал да наглежда и въпросния бит от нас и ставало некво си взаимодействие на IPtata...сигурен съм не 100 %а 1000 %  че същото е и с Деси общ наглеждач с monblan *pardon*
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1555 -: Април 10, 2014, 13:48:07 »

Добре, тия доклади само от един човек ли са? Предполагам, че са от различни хора. Не можете ли да се замислите, аджеба, че има нещо гнило и да ги прегледате по-обстойно. Не може цялата карта да ги знае че мамят, а вие да не можете да ги хванете. Като рестартирате света другия път, вероятно няма да е с безплатни екстри. Кой ще играе тогава? Иначе играта е супер (до в.4). Направете един добър супорт, пипнете тук-там и готово...

 Grin Grin и с какво мамиме бе глупчо глупав  Grin с това че ви биеме като каси и гледате жално без да имете идея какво да направите ли  Grin Grin да - признавам си МАМЯ ежедневно някой намамвам да му открадна ресурса и армията  Grin Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1556 -: Април 10, 2014, 13:51:42 »

Абе Насе ти бавен ли си Huh?  Сега ако 10 души почнем да те докладваме всеки ден значи трябва да ти бият бана ли. Я си извади мотиката от задника и помисли малко.
Докладвайте, ама да проверяват и докладващите, както беше преди. Тогава ще излязат 10 човека с по няколко регистрации (нали се докладва от регистрационния е-мейл в играта) и пак ще ви хванат... *crazy*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1557 -: Април 10, 2014, 13:54:24 »

Отговора за бана на Деси е само един... ,, уговорени битки'' твърде лаконичен, но правилен със същият отговор отговориха и на мен и 6 души които бяха баннали от нашия съюз по предната ера в 95-ти свят...мен неме задоволи тоя отговор и след дълго комуникиране с админите се оказа че човекът който е наглеждал акаунтите на наказаните е влизал да наглежда и въпросния бит от нас и ставало некво си взаимодействие на IPtata...сигурен съм не 100 %а 1000 %  че същото е и с Деси общ наглеждач с monblan *pardon*

Да бе това е ясно ,нали това казвам ,така е ,но това не е правилно бе стига глупости , не може да се играе така ,всички се наглеждат ,но за да бъдат баннати трябва да седнеме да ревеме срещу всеки масово всеки ден така ли  Grin нямам нерви за това ,не играя за да се занимавам с докладвания  *pardon* щом им е кеф на злорадите "каси" да пишат всеки ден и си нямат друго удоволствие от играта - да са живи и здрави Kiss Къна вади армия и казвай кой си да се сбиеме малко ,че края на май месец приключвам и отивам да си пека задника цяло лято  *BEACH* и нека КАСИТЕ спечелят нетото  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1558 -: Април 10, 2014, 13:56:52 »

Докладвайте, ама да проверяват и докладващите, както беше преди. Тогава ще излязат 10 човека с по няколко регистрации (нали се докладва от регистрационния е-мейл в играта) и пак ще ви хванат... *crazy*

Тоз не спря да пише малоумщини  Grin Grin торбалане ела бе виж го кво измисли сега  *hahaha* *hahaha* *hahaha* атанаске много си умна моето патенце  Grin за да регистрираш акаунт ти трябва различна поща ,което автоматично означава че ако докладваш ще докладваш от въпросната поща  Grin супорта не се занимава коя поща на кой е и къде и кога от кой е регистрирана  Grin не разбрах кой как ще го хванат и за какво  Grin Grin спри да се излагаш моля те ,че ме заболя корема от смях като ти чета писанията  *hahaha* Grin копай си спокойно не драскай  *gamer* че дразниш монк с тъпотиите които пишеш и ще вземе да дойде да ти набута крепостите дет си си поправил вчера и то пред очите ти Grin Grin
« Последна редакция: Април 10, 2014, 14:02:01 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
saison
Гост
« Отговор #1559 -: Април 10, 2014, 14:01:13 »

Къна вади армия и казвай кой си да се сбиеме малко ,че края на май месец приключвам и отивам да си пека задника цяло лято  *BEACH* и нека КАСИТЕ спечелят нетото  Grin Grin
Ба нищо не казвам ...сега немам време грам бре на обед влизам за 30-40 мин и вечер за час два нема начин така да се бия с никой...края на лятото ще имам 3-4 месеца на пълно свободни тогава ще се бия сеа ако кажа с кое ацц игая вие ще ме  спукате а не ми се ще да играя като каса и треба бия мод нема шанс  Grin Grin Grin
Активен
Страници: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!