Imperia Online България  
Май 11, 2024, 07:36:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за класирането  (Прочетена 3650 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #15 -: Януари 14, 2009, 22:58:08 »

Те сега гледам 1-вия по точки е с 62 от каде тоя прота на 3-тия ден в БГ2 аз незнам но ми смърди на мулти.

Иначе ако броя че донесох 10000 злато от една атака и 3 атаки ми се върнаха с по 5 злато днес май требе да има и черешки за най голям карък  *hahaha*
до колкото разбрах там пожара не взима доблест опожаряваи за да не се връщат с по 5 злато
Активен

Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #16 -: Януари 14, 2009, 22:59:05 »

E как от каде като тоя под него е 50 т. все пак и с мулти да играеш се иска акъл .
Ако почнеш да наливаш яко ще се усетят но по малко по малко става .Пробвал съм го лично и затова знам че става.
Не че е много но 12 точки с тоя мощен добив в началото си е нещо.

А Електра пробвах се с комара и на карти и на зарове вервай ми от там не се печели.
На заровете пусне ти 3-4 пъти а ти вземе 10 пъти играл съм с какви ли не суми.
На Картите една вечер 5 пъти ме отряза на 400 злато залог на 6-тия ме пусна на 800 и прибрах залога
та от 2 часа комар излязох с 400 злато вътрешно . А за другите незнам
Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #17 -: Януари 14, 2009, 23:03:03 »

LCFDIVINE, е, не така *stop*

Мултитата ако не почнат от 50 точки, то кога?

ПП: Не ти разбирам, настойчивото отношение, но явно искаш да изпъкнеш, като ни лишиш да си играем играта с настроение, четейки форума... Така, ще ни прокудиш настроението, моля те престани да се заяждаш със Соник!
ти пък не се меси да не те по4на аз  ;D ;D ;D когато 2-ма си мерат пишкити не си бутаи задника
Активен

jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #18 -: Януари 14, 2009, 23:08:58 »

E как от каде като тоя под него е 50 т. все пак и с мулти да играеш се иска акъл .
Ако почнеш да наливаш яко ще се усетят но по малко по малко става .Пробвал съм го лично и затова знам че става.
Не че е много но 12 точки с тоя мощен добив в началото си е нещо.

А Електра пробвах се с комара и на карти и на зарове вервай ми от там не се печели.
На заровете пусне ти 3-4 пъти а ти вземе 10 пъти играл съм с какви ли не суми.
На Картите една вечер 5 пъти ме отряза на 400 злато залог на 6-тия ме пусна на 800 и прибрах залога
та от 2 часа комар излязох с 400 злато вътрешно . А за другите незнам
кредити всеки ден
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #19 -: Януари 14, 2009, 23:11:03 »

ти пък не се меси да не те по4на аз  ;D ;D ;D когато 2-ма си мерат пишкити не си бутаи задника

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *stop*
Активен
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #20 -: Януари 14, 2009, 23:14:43 »

кредити всеки ден

Е 2  пъти купих ресурси с кредитите от наградите на помощника повече не съм
Но за 3 дена макса е 3  покупки на ресурси но аз с 2 купувания съм с 34 т до 62 разликата е доста повече я помисли пак
Активен
AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #21 -: Януари 14, 2009, 23:21:20 »

ти пък не се меси да не те по4на аз  ;D ;D ;D когато 2-ма си мерат пишкити не си бутаи задника

Няма ви преча си мерите пишките, щом още така им викате...  Grin
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #22 -: Януари 14, 2009, 23:38:44 »

Е 2  пъти купих ресурси с кредитите от наградите на помощника повече не съм
Но за 3 дена макса е 3  покупки на ресурси но аз с 2 купувания съм с 34 т до 62 разликата е доста повече я помисли пак
точки дават за сгради , проучвания и войници. той си поръчва това което той си иска , а не това какво съветника казва.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #23 -: Януари 14, 2009, 23:44:57 »

точки дават за сгради , проучвания и войници. той си поръчва това което той си иска , а не това какво съветника казва.

Аз лично почнах с 2-ро ниво медицина и Обществени хамбари 9  ниво и гилдии на 2 като сложих бонуса за прираста на населението.А по добро от тва за начало аз не се сещам иначе може и да има но аз да не знам
« Последна редакция: Януари 14, 2009, 23:47:45 от Sonic_82 » Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #24 -: Януари 14, 2009, 23:55:19 »

Точки за нетна стойност
Тези точки са главното мерило за моментната сила на един играч. Те се използват за определяне на позволените коефициенти за нападение. Точките се базират на концепцията “Колко струваш в момента”, а не на стари успехи. Точките се сформират по следният начин: каквито сгради, подобрения, армия имаш, се превръщат в златен еквивалент по следната цена 10дърво=2желязо=5 камък=5 златен еквивалент. За улеснение, делим крайният резултат на 1000, иначе цифрите  стават ненужно големи. Сградите и проучванията се оценяват по базисните им цени, а не по това колко плащате за тях (ако имате развит Университет плащате по-малко за проучванията, но получавате същите точки), армията дава точки х3 повече от цената си. Ако загубите армия, точките  ви се коригират.
От обсадните машини не губите нетни точки, в случай на загуба в нападение.
 по добре е вложил ресурси от теб.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
the_knight
Гост
« Отговор #25 -: Януари 15, 2009, 00:18:13 »

E как от каде като тоя под него е 50 т. все пак и с мулти да играеш се иска акъл .
Ако почнеш да наливаш яко ще се усетят но по малко по малко става .Пробвал съм го лично и затова знам че става.
Не че е много но 12 точки с тоя мощен добив в началото си е нещо.

А Електра пробвах се с комара и на карти и на зарове вервай ми от там не се печели.
На заровете пусне ти 3-4 пъти а ти вземе 10 пъти играл съм с какви ли не суми.
На Картите една вечер 5 пъти ме отряза на 400 злато залог на 6-тия ме пусна на 800 и прибрах залога
та от 2 часа комар излязох с 400 злато вътрешно . А за другите незнам
  Аз знам един човек, който в началото дърпа напред точно с комар Wink
Активен
LadyBG
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #26 -: Януари 15, 2009, 00:48:04 »

  Аз знам един човек, който в началото дърпа напред точно с комар Wink

Браво - късметлия!    Иначе на комар да играеш си е обир по пладне! 
Активен

Angel by day, Devil by night !!!
Werdy
Гост
« Отговор #27 -: Януари 15, 2009, 02:53:22 »

Май така  става този номер обучаващ търговията и след това си пускаш ресурсите на порции 50 50 50 50 50 на приемливи цени и накрая малко по-голяма порция за по 99 злато парчето . В време когато никой не продава а на някои не му достига дървенце за хамбара се бута на ламята. И загубата на 1 ниво хамбар става печалба на 2 нива медицина:)е така си мисля поради това че има играчи които  не са виждали новия пазар
Smiley даже 50 са много 20 май е по добре .Вие  си решавате ама ....
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!