Imperia Online България  
Май 09, 2024, 11:51:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сериозен пропуск в класиките.  (Прочетена 1877 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« -: Януари 18, 2011, 11:07:37 »

По препоръка приятел правя нова тема и я заключвам. дано отговорните хора обърнат внимание.

Та ситуацията е такава - ВСЕКИ КОЙТО ЖЕЛАЕ МОЖЕ ДА ВЗИМА 2 ЧАСОВ ДОБИВ В КЛАСИЧЕСКИТЕ СВЕТОВЕ СТИГА ДА ИМА РЕГИСТРИРАН АКАУНТ В НЯКОЙ СВЯТ КЪДЕТО МОГАТ ДА СЕ ВЗИМАТ ДОПЪЛНИТЕЛНИТЕ ЕКТРИ ОТ FACEBOOK.COM.
1. Влиза се в акаунта в класическите светове.
2. Влиза се в акаунта в свят с допълнителни ектри - задължително през друг браузър
3. В света с допълнителни ектри се влиза в страницата за екстри и се натиска бутона "Получаване" този който е за взимане на 2 часов добив от facebook.com
4. От акаунта в класическите светове се взима ID на акаунта -това e кода който пращаме на СМС без "ÏMP" и без първите две цифри /може да се вземе и от адреса на някоя битка от/към вас - в адреса на битката в поредицата на последните 3 числа има ID на атакуваш и атакуван/
5. На линка за логване във facebook.com се дава Properties и от полето за адрес се копира съдържанието
6. Копираното съдържание от т. 5 се поставя в адреса на нова отворена страница и след "uId=" се заменя с копирания от точка 4
7. Променя се съдържанието след "rId="  в нашия случай трябва да стане "rId=2" - това е ID на света - предполагам че id е пореден номер на отваряне на световете т.е. rid на свят 3 ще е 3 :-)
8. Дава се Enter и се логвате във фейсбук
9. Готово в класиките вече имате 2 часов добив от фейсбук

Сега малко пояснения които не са тествани, но засега не ми се плаща за бета тестер и няма да си играя да ги доказвам
 МОЖЕ ДА СЕ ВЗЕМЕ НЕОГРАНИЧЕНО НА БРОЙ ПЪТИ - т.е. стига да имам неограничени на брой акаунти във фейсбук мога да си взимам 2-часов добив колкото си искам Wink

Ето така се вдигат 13к за нула време.

П.П. Мисля че темата на Крокодила за бъговоте в ИО е една от най-ценните във форума.
П.П.П. Малко съм разхвърлян в обясненията и може някой да не ме е разбрал, но човек който поне малко има общо с компотите ще схване за 1 минута- на мен ми трябваха 10 за да хвана бъга.
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Януари 18, 2011, 11:52:17 »

Проблемът е отстранен.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!