Imperia Online България  
Май 06, 2024, 03:10:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1 Ера 18 - 2  (Прочетена 60149 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #75 -: Февруари 07, 2012, 18:28:25 »

Я кажете нещо по играта ...  *pardon*

Че гледам "ултраспециалистите" освен на бели знамена го удариха на пожари .... и съвсем го избиха на мишкуване  Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #76 -: Февруари 07, 2012, 19:12:42 »

Я кажете нещо по играта ...  *pardon*

Че гледам "ултраспециалистите" освен на бели знамена го удариха на пожари .... и съвсем го избиха на мишкуване  Wink
*crazy*абе когато пускам от 8 провинции сейв пла4 4е неможе да ми набиете,сега по4нах от 1 провинция да пускам пак сълзи и сополи,бил съм вдигнал бяло знаме а не си гледа неговите bgbpc ве4е 3-та седмица 4ака секундата да си поднови капитулацията от мене и да ва попитам как е гадно ли вие с толкова малко население Grin

Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #77 -: Февруари 07, 2012, 19:29:09 »

*crazy*абе когато пускам от 8 провинции сейв пла4 4е неможе да ми набиете,сега по4нах от 1 провинция да пускам пак сълзи и сополи,бил съм вдигнал бяло знаме а не си гледа неговите bgbpc ве4е 3-та седмица 4ака секундата да си поднови капитулацията от мене и да ва попитам как е гадно ли вие с толкова малко население Grin



Не знаех, че се изживяваш като "ултраспециалист" ... добре че ме светна  Grin

Не помня да съм се оплаквал за сейфовете ... напротив забавлявах се колко много усилия се полагат за да се скрие армията, дори и когато никой не я гони  Grin Grin

Я вземи постни някоя битка ... или някоя война .... щот то само с бягане ... нали се сещаш кой може да се похвали  *hihi*

70 % от БЛАТОТО даже сейф не прави  *pardon*


Една прилична война нямаше тази ера .... ей така да имаше една интрига или противоборство ...  *hmm*

То на половината от Блатото вече им доскуча ... и само се чудят каква дивотийка да направят .... като гледам може и да изтеглим съюзната сбирка преди края на ерата  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #78 -: Февруари 07, 2012, 19:34:09 »

Не знаех, че се изживяваш като "ултраспециалист" ... добре че ме светна  Grin

Не помня да съм се оплаквал за сейфовете ... напротив забавлявах се колко много усилия се полагат за да се скрие армията, дори и когато никой не я гони  Grin Grin

Я вземи постни някоя битка ... или някоя война .... щот то само с бягане ... нали се сещаш кой може да се похвали  *hihi*

70 % от БЛАТОТО даже сейф не прави  *pardon*


Една прилична война нямаше тази ера .... ей така да имаше една интрига или противоборство ...  *hmm*

То на половината от Блатото вече им доскуча ... и само се чудят каква дивотийка да направят .... като гледам може и да изтеглим съюзната сбирка преди края на ерата  *beer*
нямам претенция за "ултраспециалист" те са събрани в блатото но по долу визираш мене то нали аз ва поопалих последните 2 дена а за постване на битки това е по вашата 4аст за мене не е никакво геройство да разбия някой блатар то вие сте ми клиенти
« Последна редакция: Февруари 07, 2012, 19:38:37 от ohitika » Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #79 -: Февруари 07, 2012, 20:20:50 »

нямам претенция за "ултраспециалист" те са събрани в блатото но по долу визираш мене то нали аз ва поопалих последните 2 дена а за постване на битки това е по вашата 4аст за мене не е никакво геройство да разбия някой блатар то вие сте ми клиенти


 *hihi* Аз не сейфам ела ме удари .... това в ВОЕННА стратегия а не състезание по Бягане  *hihi*


Да Блатото е по битките ... защото, в крайна сметка това е интересното в играта ... за другото .... има си една игричка за "Комбайнери" във Фейсбук мисля Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #80 -: Февруари 07, 2012, 21:55:55 »

нямам претенция за "ултраспециалист" те са събрани в блатото но по долу визираш мене то нали аз ва поопалих последните 2 дена а за постване на битки това е по вашата 4аст за мене не е никакво геройство да разбия някой блатар то вие сте ми клиенти
свали знамето Тасунко  Grin срам за индиянската ти същност  Tongue ти се смеят великите вождове на Дакота  Grin
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #81 -: Февруари 07, 2012, 23:12:26 »

свали знамето Тасунко  Grin срам за индиянската ти същност  Tongue ти се смеят великите вождове на Дакота  Grin
щом искаш Cool
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #82 -: Февруари 07, 2012, 23:31:48 »

их тия момчета много са ми ядосани е веднага ми думнаха 2 минуса на кармата  Grin абе джибро ти ли играеш с тоя скарфейс неможа да издържи и рано рано напуска армията напълно като тебе Grin тука блатарите толкова вече са отчаяни че се надяват на случайни атаки и да невляза 1 час ма то с тази армийка баламурата ще се разбие и без да събера паладините да го посрещна
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #83 -: Февруари 07, 2012, 23:48:30 »

их тия момчета много са ми ядосани е веднага ми думнаха 2 минуса на кармата  Grin абе джибро ти ли играеш с тоя скарфейс неможа да издържи и рано рано напуска армията напълно като тебе Grin тука блатарите толкова вече са отчаяни че се надяват на случайни атаки и да невляза 1 час ма то с тази армийка баламурата ще се разбие и без да събера паладините да го посрещна


ХАхахахаххаха ..... отчаяни от какво ? Че в ТОП 10 .....  5 играча са от Блатото (от 6 човека съюз) и то не с минус 500 доблест  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Напротив ... много по-весело е да те гледаме, как не смееш една бира да отидеш да пиеш ..... като си толкова убеден, че Каба ще се разбие без да местиш палките си ... що се логна 20 пъти за 10 мин.  *hihi*

« Последна редакция: Февруари 08, 2012, 00:00:30 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #84 -: Февруари 07, 2012, 23:55:06 »

их тия момчета много са ми ядосани е веднага ми думнаха 2 минуса на кармата  Grin абе джибро ти ли играеш с тоя скарфейс неможа да издържи и рано рано напуска армията напълно като тебе Grin тука блатарите толкова вече са отчаяни че се надяват на случайни атаки и да невляза 1 час ма то с тази армийка баламурата ще се разбие и без да събера паладините да го посрещна
Ако бех аз нали знаеш колко пъти щех те ловя на секундата,ти поне имаш опит с мен предните ери :Pнамерил къде се прай  Grin не пред мен ей  ;D
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #85 -: Февруари 07, 2012, 23:59:42 »


 *hihi* Аз не сейфам ела ме удари .... това в ВОЕННА стратегия а не състезание по Бягане  *hihi*


Да Блатото е по битките ... защото, в крайна сметка това е интересното в играта ... за другото .... има си една игричка за "Комбайнери" във Фейсбук мисля Wink
може би не трябва да се мешам . но тук ми стана смешно като гледам какви ги дрънкаш  Grin  ти какво мислиш, че фасула не може да те бие ли   Tongue , просто има мозък в главата и знае ,че не е това целта , точно ,че е военна стратегия и няма нужда ти да бъдеш унищожен ,ти си дребна риба, никои не се занимава с теб, не си ли го забелязал  Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley, но няма нищо, има нужда и от такива като теб, които само да пишат глупости във форума ,а в играта да са гола вода , иначе няма да е интересно , Жив и здрав да си  *gamer*
Активен
Evo
Гост
« Отговор #86 -: Февруари 08, 2012, 00:03:34 »

Аз съм гола вода ... не се заяждаш с мен ...нататък се сещай , какво искам да кажа ...
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #87 -: Февруари 08, 2012, 00:06:28 »

може би не трябва да се мешам . но тук ми стана смешно като гледам какви ги дрънкаш  Grin  ти какво мислиш, че фасула не може да те бие ли   Tongue , просто има мозък в главата и знае ,че не е това целта , точно ,че е военна стратегия и няма нужда ти да бъдеш унищожен ,ти си дребна риба, никои не се занимава с теб, не си ли го забелязал  Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley, но няма нищо, има нужда и от такива като теб, които само да пишат глупости във форума ,а в играта да са гола вода , иначе няма да е интересно , Жив и здрав да си  *gamer*

Появи се поредния оценител .... който почна да оценява кой какво и колко може  Grin

Забравяш колко ми рева на ЛС-та за какво ли не през ерата ... включително и за втория асс на Фасула в началото, когато още не бяхте открили общата си страст ... а именно да мразите Блатото и Крокодила ...  Grin

Отплеснахме се .... аз очаквам някой да постне нещо интересно ...  *beer*


Бягането от всичко в тази игра (съюзи, войни, битки ... дори от себе си) ... някак си не може да се постне ... щот не е лицеприятно  *pardon*


Р.Р. И Фасула не може да ме бие ... няма никакъв шанс ...  *pardon*
« Последна редакция: Февруари 08, 2012, 00:14:41 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #88 -: Февруари 08, 2012, 00:08:23 »

може би не трябва да се мешам . но тук ми стана смешно като гледам какви ги дрънкаш  Grin  ти какво мислиш, че фасула не може да те бие ли   Tongue , просто има мозък в главата и знае ,че не е това целта , точно ,че е военна стратегия и няма нужда ти да бъдеш унищожен ,ти си дребна риба, никои не се занимава с теб, не си ли го забелязал  Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley, но няма нищо, има нужда и от такива като теб, които само да пишат глупости във форума ,а в играта да са гола вода , иначе няма да е интересно , Жив и здрав да си  *gamer*
намерил сии ти на коя страна да застанеш :)пак на губещата  ;)фасула винаги е бил на тази страна там и ще си остане [:-} интересно ми е ве пак как ще завършите тази ера,ще я следя с интерес Wink
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #89 -: Февруари 08, 2012, 00:11:07 »

пак ли се започва?  *crazy*

без обиди и нападки моля!!!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!