Imperia Online България  
Май 17, 2024, 09:58:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504527 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2745 -: Юни 04, 2014, 21:50:25 »

спирам да пиша на 5 глупака по умните четат и излизат като гледам ,вече и аз ще съм с тях ,вие се над-игравайте
Поне ми утрепи спая де  *hahaha* *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2746 -: Юни 04, 2014, 21:53:46 »

колко да пиша нямам защото нямам 5 ацц като тебе ,не някой да расправят че нямали кредити

Първо ти играеш поне с 3 акаунта които аз знам  Grin Grin елементарно излезнаха с австрийски знамена накуп и накуп сменят знамената с български , след два три дена пак с австрийски  *hahaha* няма да споменавам кои са , аз не съм шматка като теб да плача  Grin
Второ - постоянно има наш шпионин при теб внедрен и всеки път когато събереш малко повече злато се предполага ,че ще се пробваш да прехвърлиш евтин ресурс през пазара което не бива да допускаме и естествено е да пробваме да ти го откраднем  Grin Grin  за което и толкова ревеш  :Smiley
Трето - когато човек с достойнство осъзнае ,че не може да спечели дадена битка или се отказва или се развива и продължава напред ,но никога не плюе така селски опонентите си като теб ... но ти не си човек с достойнство и няма от къде да го знаеш това  *hmm*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2747 -: Юни 04, 2014, 21:59:33 »

Ти като копач би трябвало да знаеш че 100к нето армия струва 50 милиона(а не 200 милиона)  и като истински копач би трябвало да можеш да сметнеш на монк империята ,че вади по 4-5 мил на ден с 10 часовия + 3.8 мил от лихвата + каквото си докара от грабежи (а той граби доста) и ако похарчи лихвата ще възтанови загубата за два дена ... *pardon*  така че не виждам на какво се хилиш като тиква и изглеждаш като някой малоумен прост тиквеник който не е завършил втори клас  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2748 -: Юни 04, 2014, 22:10:23 »

Ти като копач би трябвало да знаеш че 100к нето армия струва 50 милиона(а не 200 милиона)  и като истински копач би трябвало да можеш да сметнеш на монк империята ,че вади по 4-5 мил на ден с 10 часовия + 3.8 мил от лихвата + каквото си докара от грабежи (а той граби доста) и ако похарчи лихвата ще възтанови загубата за два дена ... *pardon*  така че не виждам на какво се хилиш като тиква и изглеждаш като някой малоумен прост тиквеник който не е завършил втори клас  Grin Grin
поне мога да се извиня за 200тата мил прав си 50 мил моя грешка ма главата ми гръмна вече.за другото не убеждавай.като спреш с такивата убеждения тогава ще спра да ви плуя както се изразяваш ,че съм нямал достойнство.  Wink
Активен
saison
Гост
« Отговор #2749 -: Юни 04, 2014, 22:15:47 »

ще възтанови загубата за два дена
Значи на ден ще вдига по 50к нето за 10 дни трябва да е +500к нето горница  *xxx* Shocked ако тва стане аз  заебавам тая ера  *pardon*
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2750 -: Юни 04, 2014, 22:20:13 »

Значи на ден ще вдига по 50к нето за 10 дни трябва да е +500к нето горница  *xxx* Shocked ако тва стане аз  заебавам тая ера  *pardon*
то му стига само да въстанови няма кой да го бие  после отвреме навреме ,ще покрадва да държи 38 мил ,иначе постепенно се стопяват Grin Grin Grin Grin
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2751 -: Юни 04, 2014, 22:25:47 »

Значи на ден ще вдига по 50к нето за 10 дни трябва да е +500к нето горница  *xxx* Shocked ако тва стане аз  заебавам тая ера  *pardon*
а това за 500к нето  за за 8 дена на тоя етап го направи играч с ацц бамби италианка съюз ASR но се отказаха да играят заради феркат там беше истинското точене сега момчето не точи или не играе ,тея само може да сънуват 330к палки  по това време другото няма го споменавам колкото армията на половината бастардс,който играл знае ,а манекенката нека си пее,аз съм шматка сравнение с ферхат но не и в сравнение с монк или някой от тея
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 22:27:44 от bojidarmir » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #2752 -: Юни 04, 2014, 22:47:39 »

Първо ти играеш поне с 3 акаунта които аз знам  Grin Grin елементарно излезнаха с австрийски знамена накуп и накуп сменят знамената с български , след два три дена пак с австрийски  *hahaha* няма да споменавам кои са , аз не съм шматка като теб да плача  Grin
Второ - постоянно има наш шпионин при теб внедрен и всеки път когато събереш малко повече злато се предполага ,че ще се пробваш да прехвърлиш евтин ресурс през пазара което не бива да допускаме и естествено е да пробваме да ти го откраднем  Grin Grin  за което и толкова ревеш  :Smiley
Трето - когато човек с достойнство осъзнае ,че не може да спечели дадена битка или се отказва или се развива и продължава напред ,но никога не плюе така селски опонентите си като теб ... но ти не си човек с достойнство и няма от къде да го знаеш това  *hmm*
Доста аргументирано,Божо не му се иска да признае,че е така явно.
Само че от средата на 3та точка до края и сте си лика-прилика
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2753 -: Юни 04, 2014, 22:59:12 »

а това за 500к нето  за за 8 дена на тоя етап го направи играч с ацц бамби италианка съюз ASR но се отказаха да играят заради феркат там беше истинското точене сега момчето не точи или не играе ,тея само може да сънуват 330к палки  по това време другото няма го споменавам колкото армията на половината бастардс,който играл знае ,а манекенката нека си пее,аз съм шматка сравнение с ферхат но не и в сравнение с монк или някой от тея
Пак не си в час Божо.Ферхат играе и тук.Със същата схема.Два основни акаунта-beyazulke и ahberat.Няколко по-малки посредника за прехвърляне на ресурсите-   kizilates , basayev , lost.Надолу бройката расте прогресивно,докато се стигне до акаунти на по 500-700т.Общо са над 100 пръснати в няколко съюза.Досега е организирал десетки войни които да му улеснят прехвърлянето на ресурсите.Онази вечер само с един курс си докара 9м.Но въпреки всичките си усилия досега не е успял да направи посочената от теб армия.Защо ли.Защото тук се намериха играчи които да ме послушат и да го тормозят на всички нива.И ще продължат да го тормозят.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2754 -: Юни 04, 2014, 22:59:47 »

Доста аргументирано,Божо не му се иска да признае,че е така явно.
Само че от средата на 3та точка до края и сте си лика-прилика

Не съм загубил битката аз за да сме си лика прилика  Wink а когато някой те плюе- ти ако си мълчиш като шматка ,аз не мога да си замълча и да го оставя да плюе безнаказано - кой каквото отношение си е залужил това е получил ... никога не ми се е налагало да обиждам някой първи  Smiley
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2755 -: Юни 04, 2014, 23:07:28 »

Пак не си в час Божо.Ферхат играе и тук.Със същата схема.Два основни акаунта-beyazulke и ahberat.Няколко по-малки посредника за прехвърляне на ресурсите-   kizilates , basayev , lost.Надолу бройката расте прогресивно,докато се стигне до акаунти на по 500-700т.Общо са над 100 пръснати в няколко съюза.Досега е организирал десетки войни които да му улеснят прехвърлянето на ресурсите.Онази вечер само с един курс си докара 9м.Но въпреки всичките си усилия досега не е успял да направи посочената от теб армия.Защо ли.Защото тук се намериха играчи които да ме послушат и да го тормозят на всички нива.И ще продължат да го тормозят.

Какво му обясняваш още на тоя , не виждаш ли че не вижда по далече от носа си и никога няма да проумее ,че с копане не става ... Ясно ми е че копачите като него искат да се накопат 7-8 месеца после за месец два да извадят големите армии и да направят по една две големи битки и да се бият в гърдите ,но ние тая аванта не я пускаме никога на никой , само който може да играе военно и да оцелее в боя междувременно може да направи армия която да ни застрашава по някакъв начин ,проблема тук е че трудно се мачка свят в който всички са събрани накуп ,но това умеем това правим ,за сега успешно и докато не се изниже някой да не го усетим между капките да направи по голяма от нас армия ще се радват на победа над нас само ако се размажем някъде което и се случва и е съвсем нормално нека се радват  [:-}
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #2756 -: Юни 04, 2014, 23:53:36 »

Божо.....въри си легай баце....ам...преди т'ва капни 10-тина капки валериан у млекцето.... *coffee*
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #2757 -: Юни 05, 2014, 23:16:20 »

Днес няма ли да има театро?  Sad Sad Sad Sad Sad
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2758 -: Юни 05, 2014, 23:20:17 »

Днес няма ли да има театро?  Sad Sad Sad Sad Sad
ем  нема  секи  ден   не може  се един  и същ  спектакъл   се някога се сваля  от   екран   *PAINT*
Активен

Авторското Право  Grin
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2759 -: Юни 06, 2014, 14:41:54 »

а манекена и компания само могат да сънуват армията на феркат трябва всички заедно да станат камита и незнам кой щеше да го мине ,ма го наказаха момчето ,а те ще ми говорят за силни светове ,де били те с 2ма поляка и един хърватин Grin Grin Grin Grin

Тук не искат да го накажат твоя любим турски герой ,явно си е научил уроците и внимава , но за сметка на това не е и нужно  Grin Grin ние постоянно го наказваме  Tongue та да си вземеш бележка дърт мърморко как се прави и защо няма и няма и да има кой да ни бие и не се налага да правим по големи армии и лихвичката и грабежчетата ни стигат да ги издържаме тия събрани по 24 часа и да си вееме гъзовете по кафетата и да не влизаме по цял ден ,а ти седи си пази скъпоценното ресурсче да си пуснеш с него новата бойна единица ФермоХамбар с която да ни претрепеш  Grin Grin

baileys(Bastards)            ahberat(twitter)           38591    7666832        95060
MANEKENA(Bastards)    ahberat(twitter)           13889    1412777        38974
pilar(Bastards)            ahberat(twitter)            5747             584858       15979    
    
« Последна редакция: Юни 06, 2014, 14:45:55 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!