Imperia Online България  
Май 17, 2024, 05:11:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504524 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #2520 -: Май 21, 2014, 22:55:41 »

Запомни едно!
Хип-хопа Мйи е много по-добър от хип-хопа Тйи.  Grin
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2521 -: Май 21, 2014, 23:21:31 »

Интересен въпрос.А я ти ми кажи.Колко ери си виждал в последните години,спечелени от играч или съюз които да не са били наказвани.Реалностите са такива и или се приспособяваш или го ядеш.За това търси вината в администрацията.Не в един или друг играч.В момента писанията ти не са нищо повече от опит да оправдаеш собствената си неприспособимост.

Mного лесно може да ти изброи няколко такива... в моя подпис няма една нетна или военна точка направена с тарикатлък и помощни средства. А този, към който ти е отправен въпроса, може да ти покаже доста, и разбираш ли, не се приспособяваме към измамите на другите, ерите са дълги, начини много, не приравнявай всички под твой знаменател...

P.S.: Тази нощ направо сън няма ме хване, какви дълбоки тънкости  има да се преподадат още  в играта, щом и  Обезумелия имал нужда от уроци   Grin Отивам да чета ръководството, дано има нещо там любопитно с дребен шрифт  Undecided
« Последна редакция: Май 21, 2014, 23:38:38 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2522 -: Май 21, 2014, 23:38:57 »

Едногодишен  свят  добре но  изкусвено качване  на  доблест   хич  не михаресва   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2523 -: Май 21, 2014, 23:42:57 »

Едногодишен  свят  добре но  изкусвено качване  на  доблест   хич  не михаресва   *pardon*
Aми махаш към 360 дена х 3 доблест и готово... Не е толкова изкуствено, има си баланс с по-високите крепости, 8иците демек де...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
manibojo
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #2524 -: Май 22, 2014, 00:11:46 »

Sandman и ти ли като баба tany си майсторка на интригите бий си там касите (гледам ги сцепваш) и си трай.Играли сте в някакъв свят с анонимници и се мислите за играчи като толкова манекена ви е трън в очите лесно е можете да им обявите безплатна война.Влезни малко по испанския италианския и турския форум почети хората какво пишат и кои им е заплаха n1 и ако някъде видиш съюз металика ще те черпя каквото искаш.В bgpower си изпатихме от бастард легиона и те го ядат, с измами или без ако ви подкарат и вас друго ще говориш.

п.с играл сам с някои от твоя съюз наблюдавам играта съвсем спокойно мога ти кажа че сте посредствен съюз. *gamer*
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2525 -: Май 22, 2014, 00:28:05 »

Ей така от чисто любопитство,я кажи с кой си играл от съюз Металика.
И още едно въпросче ако позволиш... Правиш ли разлика между бяло и бяло на розови точици, между мокри сънища и реалност ? Grin
Аааа, въпросите напират ли напират в мен  *hihi*  Ти мамино мишленце,като са ти тупали малкто кожухче, защо не си траеш, ами и ти се правиш на адвокат  *scratch* Абе защо се подмазвате толкова много, та нали е само игра. Ей, не мога да си ви представя в реалния живот колко са ви еФтини душичките.
Манекенчето един път каза,какъвто в играта,такъв в живота... Ееее, толкова ли сте малодушни. Аз пак казвам,нито играя,нито ми дреме,ама то па такава комедия с елементи на садомазохистични откровения и епизодични изращения не бях гледал отдавна  *xxx*
Бай дъ уей, чакам да кажеш с кой си играл,че ми е интересно, все пак е хубаво да заставаш зад думите си,като мъж ли,какво ли...
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2526 -: Май 22, 2014, 00:31:34 »

Tю.. Обе, много си бърз бре. И аз затова рекох да питам, с кого е играл от нашия съюз, като хората от наште не обикалят като цветарки или да ходят някъде за да не ги бият ... Ама 2 пъти четох това неграмотно писане и се забавих  Grin
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2527 -: Май 22, 2014, 00:47:13 »

като толкова манекена ви е трън в очите лесно е можете да им обявите безплатна война.
Ааа, тва съм го пропуснал  Grin
Ще ти отговоря по най елементарния начин, за да съм сигурен че ще разбереш ти и останалите мишлета като теб.
Бих прежалил една седмица за война с който и да е, най вече с много уважавания съюз от поклонници като теб - Bastards стига да има вариант да не могат да ползват всички програмки и схеми на пазара.
Казано по елементарно - Не бих излязал на дуел със нож , когато знам, че опонента ми ще извади пистолет. Сещаш ли се  Wink
А сега марш по леглата лигльовци и поклонници, че стана време за лягане  *freak*
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2528 -: Май 22, 2014, 05:22:59 »

аууууууу много писания много чудо  Grin Grin  тааамън се прибрах от една шокаритетна кръчма слушайки съвета на обезхумелия да ме разсее некоя мома от компа и рекох чекай да погледна що се случва в кошарата то спор некакъв се завързал  Grin Grin айде сега по ред на номерата да ви подкрвам  *gamer*

1-воооо  Grin на мен адвокат не ми трябва  Cool тия момци са ми кой приятел кой враг и щом не чувам лошо ми става драго да им кажа и аз едно виртуално наздраве  *cocktail*

2-роооо Cool тази тема е хроники на света в който играем и постването ми на мои и на саюз ни битки тук не е хвалба ,а показно какво се случва и как трябва да се мачка - разбрали обезумели за слава и жаден за внимание приятелю  Wink резултати показвам РЕЗУЛТАТИ а ти какво ще покажеш   *freak* освен злобичка ,завист и в желанието си да ме оплюеш да ти проличат и комплексите  Grin Grin

3-тоооо  *hmm* ей не се спряхте с тия алабализми за точене мочене и на баба ви фърчилото и вие не знаете за какво говорите даже ,но много ви се иска и вие да го можете  Grin сакън обаче не го можете и скимтите само  Tongue и тука няма никакви измами - кой решава кое е измама и кое не Huh? кой бе - ти ли обезхумял или жабчето Huh? плямпате страшни измислици и ще ви кажа - това е част от играта , на война и в любовта всичко е позволено - има си правила - бана е част от играта и който може да преебе другия да го баннат му е добре дошло нали  Wink

4-тоооо  обезхумял ти си луд бе пич  *hahaha* каква една седмица за война ще прежалваш , какви ножове и пистолети  Grin аз във война си играя както си игря и по принцип затова саюза е винаги във война когато може да намажеме безплатна и не някакви програмки или дрън дрън ще те набият и ще ти хванат армията ,а знание за играта в пъти повече от знанието на всички капацитети дето сте се събрали във вашия саюз  :Smiley вие си нямате и на идея какво става в мометна на тая карта и че се играе на един сървар само и как се ловят армии ,ама никаква идея пич  Grin седнах да обяснявам оня ден на едни нашенци какви са лаговете и бъговете при атаките сега заради тоя един единствен сървар и след няколко часа обяснение един "професор" пак си знаеше неговото и кажи ми тоя момък как ще хване нечия армия без право на обжалване и бягане  *hmm* никак , както и вие също  Grin а ние ще ви изловим като пилци и ще викате ама прогрмаааааааааа Grin Grin Grin програмааа ама на баба ви програмата за садене на зеленчуци е  Grin Grin

5-тоооо  [:-} жабче ела са да те питам тебе нещо  Kiss аз играл ли съм в саюз металика  Wink играл съм нали ... в 72 свят преди няколко месеца аз и меси дойдохме да поиграем с вас с това ацц което ни дадохте todor_off  и какво стана  Smiley на картата имаше само един саюз и то чужденци с претенции да смажат цялата карта и два дена вися да дебна блока на лидера им и да го хвана с пръсната армия и ви го поднасям на тепсия , всички пращате атаките да го занулим и кой каза да се връщат атаките след като бяха паднали под 10 мин Huh? кой мацко  *hihi* ти  Shocked и защо  Smiley защото нещо ти се привидяло  Grin аз оставих ли моя атака за да ти докажа че няма проблем - оставих - мина ли - мина и теглих ли ви една майна и ви оставих да си играете как си знаете  Kiss душички мамини златни , обезмислихте ми безсънието два дена от страх за някакви виртуални войничета  *crazy* на ташак и на майтап се оказа че меца играе също в 72 и не искаше да се знае ,но като съм тръгнал ще ви кажа всичко и ще ви тегля по една майна накрая и да не съм ви чул повече мизерното скимтене ... та меца играела в 72 който още не е приключил този свят има 20 дена до края му и ми каза ако имам желание да играем заедно нейния акаунт-съгласих се с удоволствие щом тя ме вика ,а и за да ви натрия носовете ... а познай кой е акаунта...то вече знаеш де ,знае и цялата карта и всичките чужденци знаят и искат да играеме при тях ,а ние играеме ли с това едно единствено акаунтче само в саюз и воената и доблестната класации водиме ли ги със разлика в пъти а  Tongue - водиме ги и защо да ви питам великия саюз металика допуснахте турците и латиносите да ви скъсат задника и да оберат всички класации саюзни ,което не е важно ,по важното е че ви бият както си искат и сте донори на воени точки доблест и ресурс като на някои долни курви ви се изреждат медал след медал от вас взимат та и аз затова ви отупах и аз един два пъти че и аз да намажа от донорството ви - и не ми разтягай локуми че не играете сериозно и т.н. защото сте нонстоп в игра и даже и бан имаше ваш играч скоро мамини златни честни и доблестни играчи  Grin Grin това са фактите  *pardon* с един акаунт сам в саюз аз и меца ,без саюзни проучвания биеме цялата карта в свят в който вие цял саюз нищо ама абсолютно нищо не можахте да се противопоставите на турци и латиноси ,а те развяват байрака от акаунт който е в обхват х3 на всичките им акаунти с милионни армии и пак ядът дървото и ще ги биеме до края и няма да ги оставим да дишат  bgflag и ако успеем ще вземем личните воени класации (трудно зашото ония ще направят 100 нагласени битки) но няма да ревем ако не успеем ,а ще се раздадем и ще направим нужното и каквото стане  *pardon*
Та имам въпрос - този акаунт нашия наказван ли е за цяла ера (която ще свърши след 20 дена)  Smiley не е нали и знаеш ли защо ? защото никой не знаеше че сме ние иначе все щеше да се намери за какво да бъдем баннати - както сега меца за два приятелски палежа отнесе бана което е смешно смешно та жалко направо да каже някой че тя мами или каквото и да било ,но след хиляди докладвания и реване супорта винаги решава че щом се писка толкова срещу този играч значи има защо и винаги се намира някое дребно сходство по ip което е неизбежно когато играеш в отбор и винаги ще откликнеш на приятел да помогнеш да го нагледаш или каквото и да било ,аз съм ял много банове по тази причина ,влизам да те нагледам ,на минус ти е армията ,пускам да се продава ресурс и излизам ,влизам си при мен след 20 мин съм забравил за ресурса който съм пуснал при теб и купувам нещо от пазара става засечка която остава и при първото докладване което при нас е ежедневие и супорта сами признават че няма по докладван играч от мен и гризвам бана веднага и какво  Grin появява се някакъв световно неизвестен комплексиран палячо и почва да разтяга локуми аз колко съм бил банван всяка ера и дрън дрън с кеф се радва на всеки един мой бан ,а не играе играта правилно защото не му стига умствения капацитет да постигне нещо дори в някаква виртуална военна стратегия и единственото което му остава е да злорадства  Grin Grin е това ми пълни душата и затова и ще продължа да мачкам наред  Kiss  айде останете си със здраве , нищо лично към никой нямам все сте ми тая всичките , не ви познавам ,не сте ми сред приятелите , те са с мен в саюза ми и както казах преди време -
 Умствения потенциал на саюз Bastards може и ще надиграе цялата карта без право на обжалване и без значение аз ще оцелея ли до края на ерата с моя акунт или ще съм вечен бан изтрит или каквото и да било за радост на бедните нищо не можещи душички  Grin Grin
« Последна редакция: Май 22, 2014, 05:30:12 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2529 -: Май 22, 2014, 05:40:51 »

влизам в игра и какво да видя  Grin Grin ОФЕРТА



е как да не ти стане кеф  *freak* тоя палячо не спря да реве против мен даже и тук в БГ форума ,а сега иска и да ме нагласи с някой голям заем да източи от някое от безбройните им латино акаунти и да го гризна после докладването , играча е бил на линия ,ето дръпнал е и големия заем да вземе манекена разбираш ли  Grin Grin пък и иска да му набия и някой от тия дето му скъсва гъза от бой сигурно демек и чернат работа да му свърша  *hahaha* *hahaha* *hahaha* е как да не ги бия тия шматки бе как да не се забавлявам и да не ви се смея на плитките номерца  *SARCASTIC* по вероятно е тоя офертаджията да го утрепам само да ми влезе в обхват и ще го сготвя веднага  *cooking* *YAHOO*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2530 -: Май 22, 2014, 06:50:47 »

Идвам да ме питаш  *SIGH* Някои маалки уточнения. Това изобщо не е съюзът, наш човек попита дали да го пусне и се съгласих, макар че някои от другите бяха малко против, защото беше ясно, че не може да се организира нея ера, като повечето си бяхме дали почивка. Аз отидох по никое време, защото съюзът щеше да остане без лидер и кво да правя, все пак къщичката... В съюзът всъщност бяха почти само хора от 13и свят, които искаха да поцъкат още малко 4 версия преди да я спрат, както се обяви. После и те се чудеха дали да играят, като се разбра, че ще има нов свят. Аз лично никога не играя в 2 свята. Та цялата работа си беше несериозна и доста пъти се чудех дали да ги разпусна гостите или да ги оставя да си цъкат както си искат. А като се появих, спретнах набързо 2 медала, и единственото избито ми е било стрелите, дето ми ги опуха по страничните   *pardon*. А за Бонгас... разбира се, че няма да оставя човекът да се умаже в 8ицата на онзи, като виждам как отпреди видимост и половин час по-късно от там изчезва злато, точно колкото за местене на войска. И някак странно войската му се оказа 15 мин там в друга провка... а? Просто от всичките провки, оня решил да не пази последната, че и без това ще се върне... Както и да е, стар спор. Може и да го питаме лично, все ще се намери някой да ни свърже, предполагам че ще каже каква е била ситуацията.
Туй си е жив спам в тази тема, ама тя без туй 90 % такава ...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2531 -: Май 22, 2014, 10:56:40 »

 *hahaha*
Измориме бе човек, друг път след кръчма да не си посмял да пишеш, че много глупост изписа, много нещо  *freak*
Ако си ме послушал за някоя мома,поздравления,ама едва ли  *hihi*
от всичкото прочетено какво видях и разбрах... дрън дрън дрън, дрън дрън, дрън, дрън дрън дрън дрън., дръъъън, мяуууу хааххаахаа  Grin
Относно войната много добре си ме разбрал,не ми се прави на остроумен. Прижалвам 1 седмица да се занимавам с ИО. Това за мен е един голям компромис с личното ми време, льоли.  Cool :Smiley

Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2532 -: Май 22, 2014, 12:10:34 »

От коя година ти е подписа funtomas.Редовно ми отговарят без да ме четат.написах "от години".Ще уточня-от 3-4г.А ти Obezymelia защо реши че се правя на адвокат на някого.Явно и ти не четеш.Написах че за измамите които се ползват/а мамят 99% от играчите/ е виновен съпорта който отказва да въведе инструменти за тяхното пресичане.Много ясно,че щом няколко човека мамят безнаказано/дал съм няколко примера в горна тема/,то и останалите ще се включат в схемата или ще умрат безславно.По въпроса че няма какво да научиш:Жоро ти загатна нещо в отговора си.Твърдиш че не играеш.Виждам че се в мод.Кога си играл досега на 1 сървар.Имаш ли представа какви са последиците от това върху играта.Вероятно не.Но ми се биеш в гърдите и твърдиш че знаеш всичко.Учил съм шматките да играят още от времето на бг световете.Има го документирано тук във форума.От тогава започна ли да играя в свят със специфични условия,винаги експиериментирам и откривам спецификите.Затова още веднъж ще ти кажа: Преподавам уроци,но срещу заплащане.
« Последна редакция: Май 22, 2014, 13:12:24 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GNUSEN
Редник
*

Karma: +12/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #2533 -: Май 22, 2014, 12:31:18 »

бла, бла, бла, заяждането с божо (унищожителя) ми беше по интересно  Grin

ето малко хроника все пак за това е темата:

GNUSEN(METALLICA) kingtomi(__SPARTA__) 5725 1225920 1125 16649 0 0 381
GNUSEN(METALLICA) nightbreed(Old_times) 9376 3629401 1627 23932 0 0 625
GNUSEN(METALLICA) monoblanco(Enlokeci2) 7683 1669189 1468 21552 0 0 512
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2534 -: Май 22, 2014, 13:18:22 »

Няма заяждане бе какво заяждане с умрели врабчета  Cool обезумелия некакъв безславен герой плямпащ като папагал едни и същи безмислици без обяснение без факти , просто си плямпа злобното малко човече и не се спира  Grin Grin усшешно иска да замени другата шматка божо като форумен клоун   *freak* 
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!