Imperia Online България  
Май 19, 2024, 19:25:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера XIII състезатели  (Прочетена 48631 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #345 -: Април 01, 2018, 00:12:46 »

При нас положението е следното :


Можем да спрем и 6 те атаки, но въпроса е вече не е в това дали можем или не въпроса е че от няколко атаки, нещата се избират според стратегията.
Така че в момента въпроса пред нас е : Колко загуби да генерираме сега, ако ще се губи.

Изобщо както казах, ако човек се фокусира над дисциплината стратег, тя като цяло е доста всеобхватна и доста трябва да се обмисля.

Ето например защо не съм си позволил да вдигна нито едно чудо. Просто това си е излишно нето което ще ми тежи и за в бъдеще нека всеки който ще се бори за тази дисциплина да знае, да не го прави.

Ако играете следващите номади ви препоръчвам определено, ако искате да усетите смисъла на ИО в най-суровият им вид и да видите колко е всеобхватна ... Играйте за отличие " Стратег" Дори да не го взема, нещата които ни се налагаше да обмисляме и да обсъждаме са толкова много, че винаги забравяш нещо. Догодина ако някой реши да играе за това звание- моля, за мен ще е удоволствие да споделя опитат си с него и да му обърна внимание, на нашите пропуски, които на фона на играта,  не изглеждаха значими, но с времето си тежат. Ето например , затова сега ни е доста трудно срещу 2-рият . Миналата година той е взел дисциплината и ако тогава той е бил на наше място, то сега той има опита и знае къде и как да допуска грешки или кога да си позволи да не го прави. На нас това ни липсваше и още повече ни тежи това, че пропиляхме първите 15-тина атаки в това да пробваме, разни неща. Ако добавим и че в началото нямах амбиции, а те се появиха малко след това ... наистина осъзнавам важността, човек да знае какво прави още от 1-вият рунд и да реши да преследва целта си.

Но пък важното в случаят е че ще се пробваме да се борим до самият край и  че успяхме толкова дълго време да задържаме позицията си. 

А ако по случайност  вземем и отличието - Тогава ще мога да споделя целият опит тук Smiley .


Алгоритмично балансираното ми Мече, просълзих се. Истината е, че тая година се ставаше шампион с 4-5 пъти по малко диаманти в сравнение с миналата. Просто акулите ги нямаше и играта е малко по-различна. Всъщност, играта е много различна, за това и единици се осефериха. Имаш 9 купени генерала, аре стига реви за "ограничен" бюджет,а?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #346 -: Април 01, 2018, 07:30:54 »

Охх за тия 3 дена ще искам Тръмп да ме осинови   Embarrassed Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #347 -: Април 01, 2018, 07:32:22 »

ето заради такова мислене няма българи в топ-а. Евтини сме на триците и скъпи на брашното ... или просто сме черта откакто играем ИО  Grin Grin Grin

През последната година брътвежите ти са станали съвсем притеснителни, тревожа се за теб много. Просто вземи мерки, заболяването явно прогресира.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #348 -: Април 01, 2018, 08:37:27 »

До тук бях аз - няма как да устискам и да опазя поне 1 живот до края с тия атаки дето пращат.  Ще спирам по една само, в столицата. И накрая с реса ще навдигам чудеса, за да кача нетото и ниво на акаунта си.

Исках да видя тия Номадски нашествия що за чудо са и видях. Точно според очакванията ми - направени са за да доят пари за диаманти. Нищо ново. Не даде ли човек минимум 200 лв. за медальони и съкращаване на проучвания - няма как да има Топ класиране поне в една дисциплина.

Алекс

Не му обръщай внимание , човек като него без никакви достойнства в играта и без никакви успехи, ако не го прибират за резерва, няма изобщо какво да му обръщаш внимание. Този човек напълно , ама напълно не проумява какво става тук, понеже си играе по инерция. Така и не му достига до сивото, че едно е да играеш без идея и да се забавляваш, друго е да гониш някаква цел и класиране. Точно това направиха ИО. Който се е зарибил, да гони класиране, му разгонват фамилията с това да плаща в диаманти. И за да му отговоря на злобният коментар , Да наложи се да си местя диаманти от други акаунти за да мога да си взема генерали. Не го крия а и няма как да се скрие, при положение че дворът се вижда . И пак казвам, това се получава именно защото се играе за класиране а за него наистина така се правят атаките че черпят ресурсите на макс.

Апропо - Ще задам един въпрос и нека всеки сам да си отговори : Ростислава (stoyanovrr) или Ненамереният дърдорко е по-добре знаещият играч ? Ако си отговорите на този въпрос, можете да прочетете мненията им и на двамата тук и да ги сравните. След това ще си отговорите на въпроса дали настина дърдоркото разбира изобщо какво се случва на Номади  *xxx*.

Междувременно - стискам палци поне на Дани да успее да изврътка онзи на 1-ва позиция . Късмет момче  *beer*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #349 -: Април 01, 2018, 08:41:24 »

Само за статистиката

Червените изравниха резултата и вече сме 22 на 22 ... Май ще завършим с 25 на 25  *hahaha* *xxx* ?

Имам създадена анкета / Ще се радвам да гласувате и да се позабавляваме поне малко и с нея .

 Embarrassed

« Последна редакция: Април 01, 2018, 08:46:36 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #350 -: Април 01, 2018, 15:27:21 »

Aууууууууууууу

Аз чак сега видях че Пилигрима е БГ ... Ами тогава стискам палци и на него . Дано да се пребори за дисциплината  bgflag *beer*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #351 -: Април 01, 2018, 18:05:30 »

Охх за тия 3 дена ще искам Тръмп да ме осинови   Embarrassed Grin Grin Grin Grin Grin

баш па тоа тумбак ли  Grin Grin Grin Tongue
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #352 -: Април 01, 2018, 18:08:58 »

баш па тоа тумбак ли  Grin Grin Grin Tongue

ми осинови ме ти тогава  Grin Grin Grin Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #353 -: Април 01, 2018, 18:22:46 »

ми осинови ме ти тогава  Grin Grin Grin Grin

ааа ,нечем че не моем да те....  Grin Tongue Tongue Tongue
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #354 -: Април 01, 2018, 18:26:34 »

ааа ,нечем че не моем да те....  Grin Tongue Tongue Tongue

Какво Embarrassed
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #355 -: Април 01, 2018, 18:28:34 »

Какво Embarrassed

еее,сега подробности  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #356 -: Април 01, 2018, 18:30:15 »

така,да не се отклоняваме от темата Grin
Червените най после поведоха  Grin Tongue
23/22
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #357 -: Април 01, 2018, 18:43:53 »

Aууууууууууууу

Аз чак сега видях че Пилигрима е БГ ... Ами тогава стискам палци и на него . Дано да се пребори за дисциплината  bgflag *beer*

Няма да успее колегата Пилигрим - само 2 живота му остават, а има още цели 5 вълни атаки. Дани ще вземе там първото място
Активен
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #358 -: Април 01, 2018, 18:53:28 »

така,да не се отклоняваме от темата Grin
Червените най после поведоха  Grin Tongue
23/22

ей розовите да се спрете малко Grin Grin

еее,сега подробности  Grin Grin Grin

аз обичам да знам  Embarrassed Tongue
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #359 -: Април 01, 2018, 19:15:49 »

ей розовите да се спрете малко Grin Grin

аз обичам да знам  Embarrassed Tongue

сакън ,недей че ме баннат у форумо  Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!