Imperia Online България  
Май 03, 2024, 05:28:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Истината за краината цел на глобализацията !  (Прочетена 7109 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SirTinkov
Гост
« Отговор #15 -: Май 17, 2008, 01:27:49 »

*scratch* вече всичко обърках от пробвания и регистрации сега само  в линкос мога да тегля Embarrassed
iskashli moqta , ili da ti dam sms da go gledash online  *rose* *rose* *rose* *rose* *rose*
Активен
muchomacho
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #16 -: Май 23, 2008, 13:36:21 »

1998 !!!  *write*
http://www.youtube.com/watch?v=MbsaQpkz9hg
Активен
muchomacho
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #17 -: Май 28, 2008, 14:15:54 »

 >Grin
Катманду. Кралят на Непал Гянендра има две седмици да напусне двореца си в Катманду, предаде днес АФП. Направено е предложение “в официално обявление кралят да бъде помолен да освободи двореца Нараянхити”, заяви говорител на маостите в първия ден от заседание на Учредителното събрание на страната. Според него политическите сили са се обединили около един срок от 15 седмици, в който кралят ще трябва да напусне.
 wassup
Активен
schnitzer
Гост
« Отговор #18 -: Май 28, 2008, 15:00:13 »

Глобализация е това, когато английска принцеса се вози в германска кола с египетския си приятел. Колата е управлявана от белгийски шофьор пиян с шотландско уиски. Колата е преследвана от италиански папараци през френски тунел. Колата се блъска.
Американски доктор се опитва да спаси принцесата с бразилски лекарства в болница в Куба!
Но все пак принцесата умира!
Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #19 -: Май 28, 2008, 15:18:08 »

Глобализация е това, когато английска принцеса се вози в германска кола с египетския си приятел. Колата е управлявана от белгийски шофьор пиян с шотландско уиски. Колата е преследвана от италиански папараци през френски тунел. Колата се блъска.
Американски доктор се опитва да спаси принцесата с бразилски лекарства в болница в Куба!
Но все пак принцесата умира!
*hahaha* малко черен хумор. що си мисля че някой стават параноици
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
miromiro
Редник
*

Karma: +15/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 33



Профил
« Отговор #20 -: Ноември 17, 2008, 11:43:09 »

Виждам, че живо ви интересува тази тема. Мога да ви препоръчам една книга; " тайната история на американската имрерия" - автора е бивш служител на световната банка и бивш правителствен служител на САЩ, но не си спомням името му.
Активен
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #21 -: Ноември 26, 2008, 16:51:21 »

Очаквах повече хора да прочетат темата. Ако не за друго то поне за обща култура.

Ето и втора част на филма :  Zeitgeist.Addendum.2008    http://energy-torrent.com/details.php?id=10160
Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
Hidalgo
Гост
« Отговор #22 -: Ноември 26, 2008, 16:53:14 »

Бацко в една друга тема сме коментирали филмите http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=1650.msg159495#msg159495  Wink
Активен
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #23 -: Ноември 26, 2008, 16:58:27 »

Бацко в една друга тема сме коментирали филмите http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=1650.msg159495#msg159495  Wink

Там бегло. Тук цяла тема е за Zeitgeist  Smiley
Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #24 -: Ноември 27, 2008, 12:44:24 »

Там бегло. Тук цяла тема е за Zeitgeist  Smiley

Какво да коментирам. Войник няма да ходя и ще порежа енергото.
Активен
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #25 -: Ноември 28, 2008, 11:06:59 »

Какво да коментирам. Войник няма да ходя и ще порежа енергото.

 Grin *ok*
Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
Goshosi
Гост
« Отговор #26 -: Декември 02, 2008, 18:25:23 »

Най-после стигнах да го гледам тоя филм, сега ще си сваля и втората част. Много хубав филм разкриващ голяма част от гадната истина за света. Разбрах много интересни неща най-вече за религията и Федералния резерв и ми е много интересно дали има някой от вас, който разбира повечко от религии и египтология, за да потвърди тези  неща, защото разбрах и някои неща от филма, които все още ми е трудно да повярвам. А за да се направи една хубавадискусия трябва повече хора да гледат този филм. За тези, които проявяват интерес в тези насоки мога просто да им кажа да гледат филма, заслужава си.  Smiley
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #27 -: Декември 02, 2008, 19:27:19 »

Очаквах повече хора да прочетат темата. Ако не за друго то поне за обща култура.

Ето и втора част на филма :  Zeitgeist.Addendum.2008    http://energy-torrent.com/details.php?id=10160

Изгледах и двете части. Мина повече от седмица вече. Интересни теми, интересни интерпретаци.....кара те да се замислиш върху много неща. По същество не е казано нищо кой знае колко ново....по скоро представя по доста точен и ясен начин добре забравени стари въпроси, както и набързо потулени факти от новата история на света. В това отношение няма грешка, просто една от най-добрите творби. Обаче на мен не ми харесва решението което дава и изхода от ситуацията. Или поне времето за което трябва да се постигне. Революцията, за която говорят трябва да мине вътре във всеки. Трябва първо да се промени мисленето, да се излезе от рамката. И лека по лека, може би след около 300 години може и да е реалност подобно общество. Рязка промяна ще доведе до колапс. Въпросът "не е ли по-добре, щом в момента всичко е грешно и коромпурано (в смисъл опорочено, изкривено и разядено) то да бъде сринато и да се започне наново?" е задаван от много автори, винаги с различен отговор. А и в световната история, точно хора, които тръгват да променят света са нанасяли огромни вреди на човечеството. Същото важи и за тайните общества, независимо от целите им..... иначе и аз няма да си плащам тока....ама на пролет, че сега ще умра от студ.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Goshosi
Гост
« Отговор #28 -: Декември 02, 2008, 19:55:49 »

Съгласен съм със тебе, всичко трябва да стане с времето, историята  наистина учи, че  който е решил да променя света насилствено и изведнъш, се е провалил и е навредил на другите, но след около 150 години ще преминем в ерата на Водолея, а там не се знае какво ни чака. А тока и данъците аз ще си ги плащам, защото съм решил да бъда примерен гражданин  bgflag   , въпреки, че живея в такъв шибан град, в който вчера ми дойде писмо, в което пишеше,  че ако не си платя данъците ще ми изложат името публично на центъра или ще ми спрат заплатата, неща които нямат право да правят.   *suicide*    *crazy*
Активен
Goshosi
Гост
« Отговор #29 -: Декември 03, 2008, 21:57:16 »

Да, стигнах да изгледам и втората част.  Grin Много ми хареса това за проект Венера, но за съжаление нещо не вярвам да стане в скоро време, ако изобщо стане някога, иначи съм  "за" едно такова общество, лишено от злоба, алчонст, гордост и т.н., където "Моята страна е светът, а моята религия е любовта. А за да стигнем до там ще трябват много векове и най-вече всички добри хора да се обединят. Ще трябва и да се направят много стъпки към това, постепенно, защото ако сега се откажем от тия неща-къде отиваме ние може би  Grin . На дъното-там където всички ще бъдат принудени от живота да забравят за тази Велика цел-едно по-добро човечество.
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!