Imperia Online България  
Май 12, 2024, 10:59:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 121994 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #120 -: Февруари 05, 2011, 14:35:11 »

@Kopara и WTN - Момчета, не се вживявайте чак толкова в ролята на радетели за равен старт. WTN не го познавам (или поне под това има), но Kopara си спомням, че беше наредил доста шарени кутии по нова година. Не е чак толкова просто и ясно. Генерално VEGA е "ЗА" да се играе без подаръци, но...има едно-две "НО"-та. Не съм съгласен да блъскам армия и да забавям сгради и проучвания, само за да установя на 15-и, че оня отсреща дето е наредил 100 провки със макс крепости и без нито един войник вече се е обзавел с пълен комплект елитна армия и няма влизане. Не съм също така сигурен, че уговорката ще бъде спазена. Съвсем добре си представям как някой съюз "Х" пет минути преди крайния срок си организират една масова размяна, след което какво правим ? Каквото и да се реши трябва да е еднакво за всички. Миналата ера си се оправяхме съвсем добре и без подаръци. Не виждам защо да не може и тази.

В резюме, VEGA e "ЗА" да се играе без подаръци, но искаме да знаем какво точно ще се случи с нарушителите.
Колега по коледа всеки играч беше получил доста подаръци!!!Вашия съюз с колко беше!!!Аз бях против подаръците и тогава ако си спомняш но просто нямаше как да не пратя и да не получа тогава защото всеки се беше напълнил с подаръци!!!Хайде тогава коледен дух ала бала по го приемам!!!Ако някой съюз от тия които сме с договорка наруши споразумението предлагам да ги занулим да си набиват модовете и после ще си продължим ерата!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #121 -: Февруари 05, 2011, 14:36:12 »

Който наруши оговорката всеки лидер ще поеме отговорноста да го махне от съюза и цялата ера ще му се изреди  Grin
Активен

Стачка!
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #122 -: Февруари 05, 2011, 14:40:59 »

БГ4 е най активния свят  Shocked
Ще стане прекрасна ера ако админите не я опорочат с тези подаръци.
И аз добре се нагуших по нова година, но нямах друг избор или давам 100 лева и се отказвам.
Сега избора е един МОД.
Имам премиум и 3 гилдии до края на ерата но ще ги прежаля Smiley
Активен

Стачка!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #123 -: Февруари 05, 2011, 14:41:30 »

Абе то нека някой набързо се огради в някоя планина със свиреп осмак и 500к елит както Копара спомена пък после вие го пробвайте ако искате влак след влак!
Активен

Умри,но не се предавай!
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #124 -: Февруари 05, 2011, 14:42:33 »

Абе то нека някой набързо се огради в някоя планина със свиреп осмак и 500к елит както Копара спомена пък после вие го пробвайте ако искате влак след влак!
Ако така мислим няма да стане.
Активен

Стачка!
StormFX
Редник
*

Karma: +66/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 37



Профил
« Отговор #125 -: Февруари 05, 2011, 14:42:46 »

В една съседна тема мернах най-добрия вариант за решаване на проблема. Просто администрацията на ИО трябва да отмени инициативата за изпращане на подаръци. Никой и на никого да не може да изпраща. Това решава проблема генерално и дава всички необходими гаранции на заинтересованите.
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #126 -: Февруари 05, 2011, 14:43:34 »

Съществува твърде вероятен вариант да се изпратят подаръци колкото да се всее раздор, защото интригите край нямат...затова обаче съществува изход - Писмо до съпорта от играча да му се изтрият подаръците.
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
caso
Редник
*

Karma: +7/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #127 -: Февруари 05, 2011, 14:43:40 »

нека да гори нон стоп пак да видим какво ще прави с 500к елит ще си ги гледа закотвени
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #128 -: Февруари 05, 2011, 14:44:08 »

Абе то нека някой набързо се огради в някоя планина със свиреп осмак и 500к елит както Копара спомена пък после вие го пробвайте ако искате влак след влак!
Става то ако щете и с 5-6 камикадзета става!!!Няма невъзможни неща!!! Wink Wink Wink
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
draco
Редник
*

Karma: +32/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #129 -: Февруари 05, 2011, 14:44:54 »

БГ4 е най активния свят  Shocked
Ще стане прекрасна ера ако админите не я опорочат с тези подаръци.
И аз добре се нагуших по нова година, но нямах друг избор или давам 100 лева и се отказвам.
Сега избора е един МОД.
Имам премиум и 3 гилдии до края на ерата но ще ги прежаля Smiley
А аз поне бях останал с впечатление ,че не си забелязал тая подробност [:-}
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #130 -: Февруари 05, 2011, 14:45:01 »

В една съседна тема мернах най-добрия вариант за решаване на проблема. Просто администрацията на ИО трябва да отмени инициативата за изпращане на подаръци. Никой и на никого да не може да изпраща. Това решава проблема генерално и дава всички необходими гаранции на заинтересованите.
Storm, всички искаме това, но приоритетите на собствениците и следователно и екипа са източване на възможно най-много пари от играчите...
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #131 -: Февруари 05, 2011, 14:45:32 »

Съществува твърде вероятен вариант да се изпратят подаръци колкото да се всее раздор, защото интригите край нямат...затова обаче съществува изход - Писмо до съпорта от играча да му се изтрият подаръците.
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #132 -: Февруари 05, 2011, 14:46:05 »

В една съседна тема мернах най-добрия вариант за решаване на проблема. Просто администрацията на ИО трябва да отмени инициативата за изпращане на подаръци. Никой и на никого да не може да изпраща. Това решава проблема генерално и дава всички необходими гаранции на заинтересованите.
Кога админите са помагали Huh??
Аз играя 2-3 години и знам че няма да стане, трябва сами да си помогнем.
Активен

Стачка!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #133 -: Февруари 05, 2011, 14:46:24 »

Става то ако щете и с 5-6 камикадзета става!!!Няма невъзможни неща!!! Wink Wink Wink
Ще ми се да видя такива 5-6 камикадзета които да загубят всичко в играта за 1 секунда!
Активен

Умри,но не се предавай!
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #134 -: Февруари 05, 2011, 14:47:41 »

Абе то нека някой набързо се огради в някоя планина със свиреп осмак и 500к елит както Копара спомена пък после вие го пробвайте ако искате влак след влак!
  "свиреп осмак" може и да направи,но  "500к елит" и с подаръци няма да успее.А за да не светне като коледна елхичка никакви осмаци не могат да му помогнат.
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 14:49:36 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!